  • >> Următoarea
Gaming ASUS,i5-10400F 4.30GHz,16GB DDR4, 500GB SSD, GTX 1650 4GB GDDR6 3 450 leiPrețul e negociabil Utilizat Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la Salvează ca favorit
PC GAMING: +++Monitor Lenovo 144HZ +++ Tastatura mecanica cadou. Pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi. Vand doar in Suceava ca sa se faca si proba!!! PROCESOR: INTEL I5 - 10400F 10th gen NUMAR NUCLEE: 6 Numar thread-uri: 12 Frecventa Turbo Boost: 4.3 GHz Producator placa de baza: Asus Capacitate SSD: 512 GB Interfata SSD: SATA 3 Producator placa video: Asus Chipset video: nVidia GeForce GTX Model placa video: GTX 1650 Capacitate memorie video: 4 GB Tip memorie placa video: GDDR6 Producator & model carcasa: FSP CMT211 Producator & model sursa: nJoy Synergy 500w
PC/Calculator Gaming i3-10100 3.60 GHz, Nvidia geforce gtx 1650 1 900 leiPrețul e negociabil Utilizat Targoviste - Azi la Salvează ca favorit