Vezi detalii

Preţ3.500 EUR Fabrică procesare conserve în Norvegia, 18 EURO ORA Norvegia | producție Norvegia Acum o oră

Total tranziții: 642.

Adăugat: 18-07-2024

Va fi sters: 25-07-2024

Detalii: Pentru înscrieri trimiteți email la adresa calincostea557@gmail.com Personal auxiliar în fabrică în Norvegia Oslo. Contract legal de muncă norvegian. Nu suntem agenție din România. Muncă ușoară în fabrică de procesare conserve pește și fructe de mare produse finite,nu se muncește în frig. 18 euro curat neimpozabili pe oră program 40 săptămână cu posibilitate de ore suplimentare. Se câștigă începând cu 800 EURO pe SĂPTĂMÂNĂ și se poate ajunge până la 1300 EURO pe SĂPTĂMÂNĂ. Salariile se dau în coroane norvegiene în fiecare săptămână. Nu se cer limbi străine. Angajatorul asigură: Transport dus întors la locul de muncă. Mesele la cantina din incintă. Pentru înscrieri trimiteți email la adresa calincostea557@gmail.com Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Plasați anunțul dvs.

Mesaj pentru autor:

Preţ3.500 EUR Vopsitor /sablator Norvegia Norvegia | producție Norvegia Acum un minut Distribuie anunțul

Data: 07.09|14:28

Responsabilitati: -Pregătirea suprafeţelor de vopsit si a materialelor pentru vopsit; -Executarea lucrărilor de vopsire şi finisare; -Aplicarea tratamentelor speciale; -Utilizeaza echipament de protectie  -Respecta standardele, politicile, procedurile si reglementarile referitoare la sanatate, mediu si siguranta; Cerinte: -Experienta in domeniul naval (vopsitororie), limba engleza (nivel conversational) -Disponibilitatea de a lucra in schimburi; Se ofera: -Programul de lucru este de 12 zile la munca(Norvegia) si 9 zile acasa (Romania ) -Transport din Romania catre destinatie (Norvegia ) platit de angajator, transport de la cazare la locul de munca , cazare , 3 mese/zi  -Angajator norvegian (Contractul de munca este inregistrat in Norvegia ) Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Preţ3.500 EUR Paznic Portar Norvegia Norvegia | pază și protecție Norvegia Acum 2 ore Distribuie anunțul

Data: 28.04|22:46

Paznic portar pentru cartier rezidențial în Norvegia Oslo . 40000 NOK salarizare lunar NET Program 24 muncite cu 48 libere . Persoanele interesate trimiteți un C V sau autodescriere prin aplicația WhatsApp după care veți fi contactați . +4733997010

Preţ3.000 EUR Locuri de munca in Norvegia Norvegia | construcţii / amenajări Norvegia Acum 5 minute Distri

Data: 15.02|18:27

Firma noastra recruteaza muncitori pe urmatoarele pozitii: - Tamplari (constructia de acoperisuri) - Montator mobila Cerinte care trebuie indeplinite de catre angajat: - sa detina permis de conducere categoria B Pentru mai multe detalii, suna-ti la numarul de telefon afisat la acest anunt.

Preţ1.500 EUR Soferi CE cu/fara atestat -experienta, necalificati Norvegia Norvegia | transport Norvegia Acum 8 minute

Data: 21.04|09:03

Locuri de munca in Suedia-Norvegia in domeniul - Parc de distractii mobil. Se cauta muncitori necalificati si soferi categoria C+E cu sau fara atestat cu sau fara experienta pentru sezonul 2022. Sezonul incepe in luna aprilie si se termina in septembrie. Cerinte si beneficii: - Se ofera cazare si masa gratuita - Bonus de sezon complet pentru soferi - Cunostinte minime de limba engleza ( recomandat) - Program dinamic - Se conduce o data pe saptaman atunci cand se muta parcul in alt oras. - Salariu 3500/saptamana necalificati - Salariu soferi 4000+Nok /saptamana soferi Date angajator : Peter Bergströms tivoli AB Box 85 63103 Eskilstuna Sweden. Org.nr 556694-2834 Bergstromstivoli.se Multumim!

Preţ18 EUR Montator schela pentru Norvegia Norvegia Norvegia Acum o oră Distribuie anunțul

Data: 04.01|00:32

Salutare, ne mărim echipa, avem nevoie de băieți activi care vor sa lucreze Cerințe: - sa fie vorbitor de limba engleza mediu sau avansat - permis cat B, de preferabil C - preferabil sa aibă experiente în domeniul schelelor dar și fără - sa fie dispus sa învețe lucruri noi Montam doar schela ușoară, în general de aluminiu Salariul și alte detalii le discutam pe email