Vezi detalii

Muncitor constructii

Total tranziții: 17.

Adăugat: 07-07-2024

Va fi sters: 14-07-2024

Detalii: Muncitor constructii Turda Azi Full time

Plasați anunțul dvs.

Mesaj pentru autor:

Număr de telefon verificat Angajam muncitor constructii metalice Construcţii / amenajări

Data: 04.05|13:42

Angajam muncitor constructii metalice. Activitatea se va desfasura in comuna Ciorogarla, jud. Ilfov. Program de lucru 8h. Cerințe: calificati si necalificati, asumare si indeplinire sarcinilor de serviciu, se cere si se asigura seriozitate. Condiții: seriosi, harnici, dornici de munca Beneficii: Se asigura contract de munca pe termen nelimitat, bonuri de masa Relatii la nr de telefon 0755260257

Număr de telefon verificat Caut muncitor necalificat constructii Construcţii / amenajări

Data: 04.05|19:58

caut in vederea angajarii muncitor necalificat in domeniul constructiilor.Mai multe detalii la tel0745544723

Număr de telefon verificat Angajez electrician si muncitor necalificat constructii Construcţii /

Data: 19.10|13:54

RESPONSABILITATI: -realizarea cablajului pentru instalații electrice și curenți slabi - efectuarea conexiunilor la aparataj terminal și în tablouri electrice. -montarea corpurilor de iluminat -urmarirea respectarii proiectului din punct de vedere tehnic . BENEFICII: -salariu direct proportional cu nivelul de cunostinte si implicare -lucrul într-o echipa tânăra și dinamica -posibilitate de promovare -posibilitate de deplasare pe perioade scurte/medii pe proiectele pe teritoriul tarii. Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Număr de telefon verificat Preţ80 LEI Caut muncitor constructii Construcţii

Data: 27.08|01:14

Caut muncitor in regim de colaborare pentru un atelier in zona Zețari. Executăm scări interioare și exterioare din lemn și metal. Cunoștințe de lăcătușerie și sudura obligatoriu. Salar 10 lei/ora în perioada de proba după care se negociază. Avantaj cunoștințe de tâmplărie și permis de conducere categoria B.

Preţ3.000 LEI Muncitor constructii/Finisor Construcţii / amenajări Stefanesti, Arges Acum o oră Distribuie

Data: 04.08|16:19

MUNCITOR CONSTRUCTIIFINISOR Societate de constructii angajeaza montator piatra. CERINTE: -Experienta in montaj piatra naturala ardezie ( travertin, gresie, faianta, piatra de décor, piatra cubica) pe gard, socluri, pereti, trotuare, constituie avantaj, dar nu este un criteriu eliminatoriu. -Permis de conducere constituie avantaj BENEFICII: -Program :luni- vineri – 7:00 -16:30 -Weekendurile + sarbatorile legale libere -Se asigura o masa pe zi -Pentru persoanele din afara localitatii se asigura cazare cu pat 1 singura persoana, baie si bucatarie complet utilate. Locatia pentru care se face angajare este Sat Valeni Podgoria, com Calinesti, jud Ag ( 10 km de Pitesti) Se ofera salariu de 3000 lei (pentru inceput). Detalii la tel : 0786.779.494/021.451.05.28 MAIL : comenzi@dcdetailing.ro

Număr de telefon verificat Angajez meseriaș și muncitor în construcții Construcţii / amena

Data: 16.07|10:30

Angajam Meseriaș și muncitori în construcții pavatori salar atractiv pt mai multe inf. Tel 0757250651