Casa aproape de baile Tasnad în oraș Bârlad - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vand casa cu teren in sat Sarbi, aproape de Barlad Imobiliare Case de vanzare 21 500 € Negociabil Sarbi Azi

31.05|07:46

Casa locuibila cu teren 1800 mp, in Sarbi aproape de Barlad 19 499 €Sarbi - Azi la Salvează ca favorit

13.09|12:44

Vand casa cu teren in sat Sarbi, aproape de Barlad plata in 2 rate Imobiliare Case de vanzare 19 500 € Sarbi Azi

14.11|23:04

21000 €: 21 000 €: Casa cu teren de vanzare, construita in sat SARBI in anul 1996, la 25 km de Barlad, cu deschidere la drumul principal din sat, apa curenta din sursa proprie, lumina electrica, avand magazin ...

14.04|05:38

Vand teren intravilan in SARBI, aproape de Barlad, cash sau rate 4 003 €Sarbi - Azi la 1 800 m² Salvează ca favorit

12.04|12:04

vand casa cu toate utilitatile in Barlad in zona confectii.Zona linistita. Relatii la nr 772 - arata telefon - sau la 754 - arata telefon -

03.01|21:20

Complet mobilata, suprafata 240m locuibili

04.01|06:18

Casă cu mansardă în construcție.situată în localitatea Vadurile. Comuna Iana.jud.Vaslui. Locuibila la parter.suprafața terenului de 1200 metri pătrați. Suprafața constituției 100m2.cu livadă de pomi fructiferi de toate soiurile. Solar.sistem de canalizare.(fosa 30m3)cu apa curentă. Făntană în curte.racordata la rețeaua electrică. Cablu tv.amplasata la 15 metri distanța pănă la DJ Bărlad-Bacău.pentru mai multe detalii la tel + 407 - arata telefon - .

22.01|06:53

Casa S+P+E+M cu piscina 495 000 €Barlad - Azi la 550 m² Salvează ca favorit

26.07|14:24

Casă de vânzare 76 000 EUR 78 000 EUR Casa de vânzare situată in centru: lângă liceu Codreanu-spatele poliției Str-stefa ... Centru Barlad Vaslui azi 320 m2

30.03|23:50

Vând casă în Popeni 55 000 EUR Vând casa în Popeni la strada principala ,la 15min de Bârlad ,cu 3 camere bucatari ... Popeni (Zorleni) Vaslui azi 399 €/m2 | 138 m2 Vând casa în Popeni la strada principala ,la 15min de Bârlad ,cu 3 camere bucatarie de vara ,bucatarie de iarna ,plus camera de oaspeti,centrala pe lemne cu,camera separata ,gresie, faianta parchet,termopane,beci betonat mare, anexe in spate,leagandin lemn rustic,foisor mare din lemn, gradina cu flori,si zarzavaturi ,bolta de vie in curte cu ,curte betonata, gradina cu vie pe sârma cu spalieri,teren total 3600m .Lumina , apa curenta ,fibra optica si canalizare. Se vinde partial mobilata si utilata. pret 55000euro negociabil la fata locului. telefon . Publi24_1658418182

21.07|18:35

Vând Casa plus teren Imobiliare » Case de vanzare 75 000 € Barlad Azi 75 000 €: Vând casa plus teren str. Calugareni cu posibilități racordare gaz. Mai multe detalii la numărul de telefon afișat.

23.02|17:26

Casa de vanzare Drujesti Imobiliare Case de vanzare 63 000 € Negociabil Barlad Azi

18.07|21:54

casa de vanzare in com Grivita jud. Vaslui la o distanta de 10Km de Barlad copusa din:4camere,1bucatarie,1baie,beci,anexe pentru pasari,magazie,vie,pomi fructiferi,doua puturi forate.Suprafata totala 2087mp.Locuinta racordata la reteaua de apa comunala.Alimentata cu energie electric de 220wsi 380w

09.01|18:43

Casa zona linistita Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 150 000 € Barlad Azi

14.01|21:55

Casa pe strada Iorgu Juvaru, Barlad ,judetul Vaslui, suprafata construita 70mp, teren 130mp. Casa are toate utilitatile gaz, curent, apa, canalizare, cablu TV , izolatie exeterior 10cm, interior 5 cm. Casa la 10 minute de centru, aproape de scoala, liceul Ghe. Rosca Codreaenu. Casa este compusa din 2 camere , hol , baie, bucaterie. Pret 27.000 euro negociabil TEL 787 - arata telefon - , 741 - arata telefon - , 787 - arata telefon -

20.01|21:41

Teren cu casa locuibilă Imobiliare » Terenuri 83 000 € Negociabil Barlad Azi 83 000 €: Teren 1080mp cu casa locuibilă în Bârlad pe strada Ion Codrescu

08.02|12:26

Casă de vânzare la Coroiești Imobiliare Case de vanzare 13 000 € Negociabil Coroiestii de Sus Azi 13 000 €: Vind casă bătrânească și anexele - construcții mai noi - în satul Coroiești (25 km de Bârlad), cu teren aferent - 3600 mp, vie, pomi fructiferi, fântână în curte, curent electric, poziționată la șose...

11.08|05:39

Casa de vânzare Pogonesti Case de vanzare Barlad 20 000 € Salveaza ca favorit 20 000 €: Ofer spre vânzare casa în apropierea Bârladului, sat Pogonesti, mobilata, utilata, cu gospodărie și anexe, magazie și garaj, apa curenta, baie, bucătărie, curte mare, 7 camere locuibile. Pentru detali...

01.04|04:15

Casa si teren de vanzare 100 000 EUR Va propunem spre vinzare o casa P+M,in sat Bacaoani comuna Muntenii de Jos. Cas ... Bacaoani Vaslui azi 833 €/m2 | 120 m2 Va propunem spre vinzare o casa P+M,in sat Bacaoani comuna Muntenii de Jos. Casa se afla pe un teren cu suprafața de 1500 mp ce are deschidere la doua drumuri (DN 24 Vaslui - Barlad si DC 30 Vaslui - Manjesti) (Poate fi parcelat). Amprenta la sol este de aproximativ 120 mp. La parter gasim: 2 dormitoare,1 living, 1 bucatarie, 1 grup sanitar, holuri de access. Mansarda este open space (spatii depozitare) dar poate fi compartimentata pentru o camera si grup sanitar. Ca si anexe regasim la exterior: Bucatarie de vara, Camera tehnica (centralele, boiler, depozitare), Beci, Grup sanitar, gratar. Gradina este amenajata cu pomi fructiferi si vita de vie (veche de 100 ani). Utilitati: energie electrica, gaze naturale, apa sursa proprie (fantana cu hidrofor) si canalizare prin fosa. Casa detine atat centrala pe gaz cat si o centrala pe lemne. Publi24_1660720597

12.09|23:41

Hale de vanzare +casa 225 000 EUR 245 000 EUR De vanzare in Barlad , un complex format din trei hale distincte in suprafata d ... Barlad Vaslui azi 600 m2

23.09|19:18

Vand casa la rosu Imobiliare Case de vanzare 100 000 € Barlad Azi 100 000 €: Vând casa la roșu cu teren 560 m2, tencuita, izolata termic, cu amprenta construită la sol 200 m2 și Fundație pe cuzineți, in Barlad pe str. Mihai Viteazu.Prețul nu este negociabil. Nu deranjați inut...

01.10|19:51

Teren si casa de vanzare Imobiliare Case de vanzare 50 000 € Tecuci Azi 50 000 €: Vand teren intravilan construibil casa si gradina in Tecuciul Nou, situat pe soseaua principala Tecuci - Barlad. Cu o deschidere la soseaua principala de 17 m iar in profunzime de 75 de m liniari,...

20.09|12:07

Casa de vanzare in Coroi Imobiliare Case de vanzare 24 000 € Coroiu Azi 24 000 €: Casa se afla in localitatea Coroi, comuna Tutova ( 16km distanta fata de barlad), este nelocuita de aprox 10 ani. Este situata la aprox 300 m de E81, suprafata terenului este de 1023mp, este racordata...

05.09|17:25

Vand Casa plus teren 800 mp Imobiliare Case de vanzare 70 000 € Barlad Azi 70 000 €: Vand casa 3 camere 2 holuri (reconsolidata 70%) plus o cladire noua baie+ bucatarie + salon 6 m L /3m suprafata teren 800mp2. Toate utilitatile,beci. Bolta vie. Terase noi. locuibila. Proprietar.Schim...

27.07|03:22

Vând casa în Bârlad. Imobiliare Case de vanzare 28 000 € Negociabil Barlad Azi 28 000 €: Vând casă bătrânească (nelocuibilă)cu 200 mp teren si utilități (gaz, curent electric, apa, canalizare). Casa este situata pe str. T. Vladimirescu nr. 140.

18.02|14:10

Vând casa la 24 km de Barlad Imobiliare Case de vanzare 11 000 € Puiesti Ieri

01.10|00:07

Vand casa pe deal Imobiliare Case de vanzare 62 001 € Barlad Azi 300 000 lei: Strada Erou Sub Marin Lucian nr 42 200mp2 plus o camera Preț 300 milioane Nr telefon 0765 562 096 0767 173 593

07.06|13:13

Casa Barlad 30.000 euro 30 000 €Prețul e negociabil Barlad - Azi la 94 m² Salvează ca favorit

26.08|16:39

Casa de vanzare- ocazie!!! Imobiliare Case de vanzare 14 000 € Barlad Azi 14 000 €: Vand casa cu 5 camere, din chirpici, anul constructiei 2003, suprafata utila 75 mp. Aceasta este tencuita in ciment la exterior, nefinisata interior, racordata la energie electrica. Suprafata totala...

03.02|07:48

Casa de vanzare in Barlad Imobiliare Case de vanzare 65 000 € Negociabil Barlad Azi 65 000 €: Vand casa pe strada Cerbului nr. 173. 4 camere, baie, bucatarie, hol + bucatarie de vara, magazie, beci, mansarda (2 incaperi si 4 boxe), garaj + spatiu comercial format din magazin, bar, terasa. ...

07.03|21:05

Casa noua de vanzare Imobiliare Case de vanzare 94 075 € Barlad Azi

14.09|21:04

Teren construcție casă Imobiliare Terenuri 25 000 € Barlad Azi 25 000 €: Zona Țuguiata Strada Vasile Voiculescu nr. 3 Canalizare, apă , curent Mai multe detalii la numărul de telefon 0771050582

25.03|21:39

Casa cu gradina (de reformat) Imobiliare Case de vanzare 30 000 € Barlad Azi

03.10|18:01

Casă de vânzare în Bârlad Imobiliare Case de vanzare 50 000 € Barlad Azi

07.09|01:30

Casă bătrânească de vânzare Imobiliare Case de vanzare 7 115 € Negociabil Barlad Azi 35 000 lei: Casă bătrânească de vânzare, necesită îmbunătățiri, Sat Vișinari, Comuna Bogdănești

07.04|19:49

Casă de cărămidă in centru Imobiliare Case de vanzare 79 000 € Barlad Azi 79 000 €: Vand casa in centru pe strada Ioan Voda ( vizavi de Biserica Sfântul Gheorghe ), teren 450 mp, suprafata casa 140 mp ( 110 mp locuibili ), patru camere ,bucatarie, baie , doua holuri, camera tehnica, ...

17.04|21:28

Casa si teren de vânzare 150 000 EUR De vanzare imobil compus din 185 MP casa locuibila din cărămidă acoperită cu tabl ... Barlad Vaslui azi 1 027 €/m2 | 146 m2 De vanzare imobil compus din 185 MP casa locuibila din cărămidă acoperită cu tabla și din terenul aferent construcțiilor în suprafață de 2540 MP care se poate împarți în loturi. Casa este construita în 1981 și are toate utilitățile. 5 camere, veranda, hol, baie, cămară, Bucătărie, centrală și anexe dintre care o casa veche din lut acoperită cu tabla. Relații pe email și whatsapp. Publi24_1659864020

21.08|14:05

casa caramida plus teren Imobiliare Case de vanzare 85 000 € Barlad Azi

13.07|09:14

Vand casa cu etaj Imobiliare Case de vanzare 120 000 € Coroiu Azi 120 000 €: Vând casa cu etaj, Situata in sat Coroiu com Tutova,str Principala,nr 82. Jud Vasului Șoseaua naționala București-Iași. 18 km de Bârlad,33 km de Tecuci. Partier locuibil: 2 camere,Bucătărie ,living,b...

25.04|22:36

De vânzare casă și teren Imobiliare Case de vanzare 30 000 € Pogana Azi 30 000 €: Suprafața totală intravilan este de 5100mp, din care 1800mp curtea și teren arabil și 3300mp vie hibrid. Casa este situată central în comună, având acces la drumul național. Distanța față de Bârlad cu...

29.04|23:08

Casa 3 camere Bârlad Imobiliare Case de vanzare 50 000 € Negociabil Barlad Azi 50 000 €: Vând casă în zona Podeni, strada Anastasie Panu, într-o zonă extrem de liniștită. Casa, ideală pentru o familie, dispune de 3 camere decomandate, bucatarie, hol, bucătărie de vară+beci, garaj, anexe. ...

01.05|09:41

Casa de vanzare in Barlad Imobiliare Case de vanzare 87 000 € Negociabil Barlad Azi

03.06|11:57

Casa batraneasca de vanzare Imobiliare Case de vanzare 25 000 € Barlad Azi

22.06|19:00

Casa de vânzare urgent 45 000 EUR Casa de vânzare în cartierul Munteni Str. Bistriței Încălzire pe gaz și lemne, sob ... Cartier Munteni Barlad Vaslui Telefon validat azi 450 €/m2 | 100 m2 Casa de vânzare în cartierul Munteni Str. Bistriței Încălzire pe gaz și lemne, sobe de teracota. Apa curenta, baie, canalizare conectată în curte. Patru camere +bucătărie +baie +magazie, beci mare, 434 mp, gard nou, ieșire pe două străzi. Publi24_1657478114

10.07|21:25

Casă cu teren în Bârlad Imobiliare Case de vanzare 50 000 € Negociabil Barlad Azi

01.07|12:12

Casa cu teren in Barlad Imobiliare Case de vanzare 83 000 € Barlad Azi

31.08|20:55

De vanzare casa in barlad Imobiliare Case de vanzare 120 000 € Barlad Azi

10.05|21:43

Casa de vanzare Barlad 120 000 EUR Vand casa in centru Barlad,str asfaltata,toate utilitatile,centrala,sobe teracot ... Central Barlad Vaslui azi 1 143 €/m2 | 105 m2  |  4 camere Vand casa in centru Barlad,str asfaltata,toate utilitatile,centrala,sobe teracota gaz,apa,canal,suprafata teren 600 mp,suprafata construita casa 105 mp,an contructie 1970, garaj si casa din caramida, 4 camere,bucatarie,hol,baie,camara,beci din beton,garduri noi,casa locuibila. Publi24_1655106877

13.06|10:52

Vand teren casa , 320 m 58 000 EUR Vand teren, 320 mp , in Barlad , cartier Deal I (Str. Cerbului) . Pret FIX : 5 ... Barlad Vaslui azi Vand teren, 320 mp , in Barlad , cartier Deal I (Str. Cerbului) . Pret FIX : 58.000 euro. Publi24_1659547324

04.08|21:27
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată