Nou FinalizatPlatouGalataApartament 1 Camera37Mp în oraș Bârlad - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament o camera, 46 mp Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 40 000 € Negociabil Barlad Azi

03.07|12:45

Apartament cu o camera de vanzare in Barlad 11 500 EUR Vand apartament cu o camera in Barlad, Bloc CN FEPA3, etaj 1, vedere strada principal ... Barlad Vaslui azi 460 €/m2 | 25 m2 Vand apartament cu o camera in Barlad, Bloc CN FEPA3, etaj 1, vedere strada principala.Pret negociabil 11500 euro.Telefon: Publi24_1661006434

20.08|17:26

Vand apartament 1 camera Republicii 38 000 EUR Vand apartament 1 camera decomandat Republicii, zona magazinului Berlin, bloc izola ... Barlad Vaslui Telefon validat azi 826 €/m2 | 46 m2 Vand apartament 1 camera decomandat Republicii, zona magazinului Berlin, bloc izolat 2002, etaj 2, suprafata utila 46 mp,balcon 4,5 m inchis ,centrala termica, gresie, faianta , termopan , parchet clasic stejar,, usa metalica, curat, 38.000 EU . Publi24_1656927641

05.07|07:10

Camera de camin in vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 10 000 € Negociabil Barlad Azi

03.09|21:41

Vand Camera camin IRB Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 1 717 € Negociabil Barlad Azi

06.03|20:59

Vând cameră de cămin Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 16 000 € Negociabil Barlad Azi

17.10|22:00

Camera camin zona IRB de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare » 1 camera 6 500 € Barlad 26 feb 6 500 €: Vand camera camin et.1 cu mai multe imbunatatiri, complet mobilata, bucataria este separata de camera cu usa; Blocul se gaseste exact langa clubul sportiv scolar Pentru mai multe informatii puteti s...

17.03|04:47

Scapă de chirie! _ _ Cameră FEPA 9 999 €Barlad - Azi la 21 m² Salvează ca favorit

23.06|08:51

Vand camera 24 mp in zona buna! 12 500 €Barlad - Azi la 24 m² Salvează ca favorit

27.08|09:31

Vând cameră la IRB, renovată cu baie proprie 1400 euro 14 000 EUR Vând cameră la IRB, renovată cu baie proprie. Nr tel ... Barlad Vaslui azi 609 €/m2 | 23 m2 Vând cameră la IRB, renovată cu baie proprie. Nr tel Publi24_1664647171

01.10|20:47

CASH sau RATE LA NOTAR _ _ Cameră de CĂMIN _ _ Grădină FEPA 9 900 €Barlad - Azi la 21 m² Salvează ca favorit

26.07|22:52

apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare » 2 camere 29 303 € Negociabil Barlad Azi 140 000 lei: Apartament cu doua camere, situat in zona Stadion, semidecomandat, cu centrala termica si fara alte imbunatatiri. Locatia este una linistita, langa Scoala generala nr.8. Pretul este usor negociabil

17.02|21:47

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 45 000 € Barlad Azi 45 000 €: Apartamentul este mobilat și utilat.(centrala, aer condiționat, mașină de spălat rufe și vase, aragaz). Lift nou schimbat în 2017. Termopane cu jaluzele. Apa si gazul individual. Zona centrală (blocul...

29.11|13:19

Apartament 2 camere complet mobilat și utilat zona gradina bloc K3 vedere la bulevardul republicii

05.01|21:47

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 50 000 € Barlad Azi

13.11|23:31

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 39 000 € Negociabil Barlad Azi 39 000 €: Apartament 3 camere,doua balcoane, doua bai, etaj 4,decomandat, partial renovat,Apartamentul este situat in zona Garii, blocul C1 -11.

27.06|11:02

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 69 000 € Negociabil Bacau Azi 69 000 €: Apartament 3 camere de vanzare complet mobilat si utilat și loc de parcare inclus în complexul rezidential Răsărit de soare construit in anul 2012,situat pe Str Calea barladului 77A. Apartamentul are ...

05.07|12:03

apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 35 000 € Barlad Azi 35 000 €: Vand apartament cu doua camere,str.Republicii,zona Spital,etaj 2,izolat exterior,CT.,termopane,vedere la strada principala,etc., mai multe detalii la fata locului.

06.02|09:47

Apartament de vânzare 48 000 €Prețul e negociabil Barlad - Azi la 42 m² Salvează ca favorit

12.04|23:29

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 60 000 € Barlad Azi 60 000 €: Se vinde apartament cu 3 camere , 2 baii , 2 balcoane. Apartamentul este decomodat si complet mobilat, se vinde cu sa fara mobila. Acte liber de sarcini si cadastru facut. Zona este confecti, vis-a-...

27.07|20:59

Apartament 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 60 000 € Negociabil Barlad Ieri 60 000 €: Apartament cu 4 camere decomandat cu 2 bai si uscator separat. Blocul este din 1987. Apartamentul se vinde partial mobilat sau nemobilat. Este situat la etajul 4 din patru in zona confectiei(langa Cap...

24.12|00:29

Apartament parter Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 65 000 € Negociabil Barlad Azi

23.10|13:25

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 45 000 € Barlad Azi

25.05|23:00

Apartament 2 camere 38.000€ Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 38 000 € Negociabil Barlad Azi

29.05|11:09

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 55 000 € Negociabil Barlad Azi

30.05|15:32

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 69 999 € Negociabil Barlad Azi

31.05|19:35

17.10|23:49

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 35 000 € Barlad Azi

12.06|09:02

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 61 000 € Negociabil Barlad 2 sep

23.09|05:18

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 45 000 € Negociabil Barlad Azi

24.04|09:26

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 51 000 € Negociabil Barlad Azi

27.08|22:25

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 62 000 € Negociabil Barlad Azi

03.01|23:29

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 39 000 € Barlad Azi

22.01|19:51

De vanzare apartament Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 30 000 € Barlad Azi

27.03|09:24

Vând apartament cu 3 camere 68 000 EUR Vând apatartament cu 3 camere ,decomandat , etaj 4 cu acoperiș , zona SF . Mina ... Barlad Vaslui azi 75 m2 Vând apatartament cu 3 camere ,decomandat , etaj 4 cu acoperiș , zona SF . Mina , mobilat și utilat complet . Publi24_1646503835

09.05|08:08

Apartament cu 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 36 000 € Barlad Azi

27.12|17:47

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 72 000 € Barlad Azi

07.04|08:42

Apartament 2 camere 48 000 EUR 1 200 000 EUR De vanzare apartament 2 camere, decomandat parter nemobilat,se poate folosi și c ... Barlad Vaslui azi 50 m2 De vanzare apartament 2 camere, decomandat parter nemobilat,se poate folosi și ca spatiul,birouri,sedii, etc datorita poziției în barlad, Publi24_1650004475

15.04|09:22

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 61 990 € Negociabil Barlad Azi

19.04|18:01

Apartament 2 camere 57 000 EUR Vând apartament cu 2 camere, decomandat, zona centrala, vis a vis de fostul iri ... Barlad Vaslui Telefon validat azi 1 267 €/m2 | 45 m2 Vând apartament cu 2 camere, decomandat, zona centrala, vis a vis de fostul iris, actual mopan, i de ciuperca, pe str. Nicolae Iorga, în scara cu coafor Gina. Pre : 57000 . Tel: Publi24_1655847186

22.06|00:18

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 65 000 € Negociabil Barlad Azi

20.08|12:21

apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 42 500 € Negociabil Barlad Azi

25.04|21:24

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 29 000 € Negociabil Barlad Azi

27.08|18:46

Apartament de vânzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 65 000 € Negociabil Barlad Azi

02.05|21:12

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 70 000 € Negociabil Barlad Azi

06.07|21:08

Vând apartament 2 camere 45 000 EUR Vând apartament cu 2 camere in Bârlad, zona Stadion, str. Siret, Nr. 8. Apartamentu ... Barlad Vaslui azi 833 €/m2 | 54 m2  |  2 camere Vând apartament cu 2 camere in Bârlad, zona Stadion, str. Siret, Nr. 8. Apartamentul este situat la etajul 4/4, semidecomandat, are acoperiș (pod), izolație exterioara și interioară, geamurile și balconul sunt din termopan. Apartamentul este proaspat renovat de la placa, are schimbată toată instalația electrică, văruit și curat. Apartamentul se vinde nemobilat (ce se vede in poza sunt lucruri ce se vor lua din el) și este disponibil oricând. Pentru detalii ma puteți contacta in privat sau la Nr de telefon . Publi24_1658660612

24.07|13:54

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 29 000 € Negociabil Barlad Ieri

16.07|00:15

vanzare apartament 55 000 EUR vând apartament cu trei camere etaj 2 str.1 Decembrie vis a vis Hotel Moldova ... Barlad Vaslui Telefon validat azi 1 170 €/m2 | 47 m2 vând apartament cu trei camere etaj 2 str.1 Decembrie vis a vis Hotel Moldova Publi24_1660403948

23.09|08:18

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 58 000 € Negociabil Barlad Azi

30.10|19:37

Apartament 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 85 000 € Barlad Azi

28.09|15:53
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată