Apartament 1 camera Manastur comision 0 în oraș Bistrița - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament 1 camera 39 000 € Bistrita - Azi la 33 m² Salvează ca favorit

06.10|20:19

De vânzare apartament cu o cameră 41 500 € Bistrita - Azi la 31 m² Salvează ca favorit

04.11|22:42

Garsoniera decomandata tip apartament cu o camera Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 32 500 € Negociabil Bistrita Azi

16.10|20:37

Apartament 1 camera - Zona Subcetate 49 900 € Bistrita - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

02.10|11:12

Apartament o cameră, Bloc Nou, Calea Moldovei 33 000 €Bistrita - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

25.04|11:14

Apartament 1 camera, 46 mp, finisat, cartier nou rezidential! 72 900 €Bistrita - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

15.05|12:58

Apartament cu o camera 53 mp-2 bai-parcare-Zona Pompieri 49 000 €Bistrita - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

15.09|11:00

Apartament de 1 camera 43 mp zona Calea Moldovei 47 500 €Bistrita - Azi la 43 m² Sterge din Salvate

21.07|14:02

Apartament 1 camera superfinisat, et. 1 - V.Peter Predescu 44 000 €Bistrita - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

25.09|16:21

Apartament o camera 34 mp Subcetate recent renovat 46 900 € Bistrita - Reactualizat la 16 iunie 202530 m² Salvează ca favorit

17.06|15:07

Apartament 1 camera, 46 mp, finisat, cartier nou rezidential! Blitz va propune spre vanzare acest studio spațios de 46.15 m² oferă un stil de viață modern și eficient, ideal pentru cei care caută un prim loc de locuit sau un spațiu compact în centrul orașului. Zonă de Zi Luminoasă: Zona de zi de 17.65 m² este deschisă și bine iluminată, oferind spațiu suficient ... 1643 EUR/m2 | 46 m2 Bistrita, Bistrita-Nasaud 15 mai 75 600 EUR Telefon validat Blitz va propune spre vanzare acest studio spațios de 46.15 m² oferă un stil de viață modern și eficient, ideal pentru cei care caută un prim loc de locuit sau un spațiu compact în centrul orașului. Zonă de Zi Luminoasă: Zona de zi de 17.65 m² este deschisă și bine iluminată, oferind spațiu suficient pentru relaxare și activități de zi cu zi. Dormitor Confortabil: Locul pentru dormit de 10.85 m² este bine definit și asigură intimitatea necesară pentru un somn odihnitor. Bucătărie Spațioasă: Bucătăria de 8.70 m² este surprinzător de spațioasă pentru un studio, oferind tot necesarul pentru prepararea meselor. Baie Modernă: Baia de 5.80 m² este modernă și funcțională, cu finisaje de calitate și amenajare practică. Balcon pentru Relaxare: Balconul de 7.85 m² adaugă un plus de valoare, creând un mic refugiu urban, perfect pentru cafeaua de dimineață sau o seară liniștită în aer liber. Optimizare Excelentă: Cu o suprafață totală de 54.00 m², acest studio este o dovadă a eficienței în designul urban contemporan. Pentru mai multe detalii contactati-ne cu incredere! Cod ofertă ID BLITZ: P96767 Publi24_1724930073

06.06|16:04

Apartament 1 camera spatios loc de parcare beci zona SUD 49 000 €Bistrita - Azi la 42 m² Salvează ca favorit

21.08|16:18

Apartament cu 1 camera, Zona NORD, PARTER INALT 59 900 €Bistrita - Azi la 30 m² Salvează ca favorit

03.09|17:00

Apartament 1 camera, 44 mp utili, bloc nou, Calea Moldovei 69 200 €Bistrita - Azi la 44 m² Salvează ca favorit

12.09|13:05

Apartament 1 camera ,Zona Subcetate ,mobilat/utilat,totul NOU 38 499 EUR 1638 Trust Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera in zona Subcetat ... Centura Bistrita Bistrita-Nasaud azi 45 m2 1638 Trust Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera in zona Subcetate. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Are o suprafata utila de 45 de mp fiind situat pe str.Zefirului. Este compartimentat intr-o camera, living open space cu bucataria, baie. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati. Trust Imobiliare

25.05|05:05

Apartament luminos cu balcon, o camera plus bucatarie, Calea Moldovei Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 46 000 € Negociabil Bistrita Azi

29.10|13:45

Apartament 1 camera Calea Moldovei zona Hotel Diana Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 39 890 € Bistrita Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bistrita-Nasaud (judet), Bistrita, la 39 890 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 44 m&sup2 suprafata utila si 50 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara ImmoWelt Imobiliare Bistrita principalele calitati ale apartamentului sunt mobilat, electricitate, ansamblu rezidential cu acces securizat. Storia 6709168

01.08|13:14

Apartament cu 1 camera, 44mp utili, bloc nou, Calea Moldovei! 72 635 €Bistrita - Azi la 43 m² Salvează ca favorit

15.05|12:58

Apartament cu 1 camera, 43mp utili, gradina, Calea Moldovei! 68 670 €Bistrita - Azi la 44 m² Salvează ca favorit

13.08|12:58

Apartament decomandat 1 camera-Mobilat/Utilat-confort 1-Zona Lama 38 000 €Bistrita - Azi la 33 m² Salvează ca favorit

05.04|19:21

Apartament cu 1 camera, 42mp utili, gradina 22mp, Calea Moldovei! 68 670 €Bistrita - Azi la 42 m² Salvează ca favorit

13.08|12:59

Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bistrita-Nasaud (judet), Bistrita, la 44 650 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 43 m&sup2 suprafata utila si 50 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imob Welt Imobiliare Bistrita principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, balcon. Storia 6718498

05.04|13:19

Apartament 3 camere bloc nou comision 0%! 91 000 €Bistrita - Azi la 73 m² Salvează ca favorit

14.04|10:13

Apartament 3 Camere+Terasa 23.55 Mp. Comision 0 ! 95 000 €Bistrita - Reactualizat la 18 septembrie 202469 m² Salvează ca favorit

20.09|00:48

Apartament 4 camere 104 mp-etaj 3-Zona Dedeman COMISION 0% 91 500 €Bistrita - Azi la 104 m² Salvează ca favorit

05.09|18:54

Apartament de vanzare, 5 camere, etajul 3, zona Unirea, COMISION 0% 105 000 €Bistrita - Azi la 120 m² Salvează ca favorit

15.08|03:09

Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bistrita-Nasaud (judet), Bistrita, la 63 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 56,17 m² m&sup2 suprafata utila si 56,17 m² suprafata construita. Storia 7673435

01.06|14:26

Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bistrita-Nasaud (judet), Drumul Cetatii, la 63 950 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 48.66 m&sup2 suprafata utila si 48,66 m² suprafata construita. Storia 7226353

29.03|12:27

Închiriez 1 camera Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 100 € Bistrita Azi 100 €: Închiriez 1 camera într-un apartament pe post de birou. Apartamentul este pe strada Calea Moldovei, nr 40 lânga Kaufland - ul din partea de sus a orasului

29.09|19:05

Garsoniera din camera de camin Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 80 000 lei Negociabil Bistrita Azi 80 000 lei: Vand garsoniera din camera de camin, strada Somesului (camin Comelf? etaj 3.Garsoniera dispune de : gaz, curent, apa contorizate separat!! Este izolata interior cat si exterior, geam termopan, gresie ...

03.10|14:58

Vand camera de camin 20 000 € Bistrita - Azi la 24 m² Salvează ca favorit

10.11|12:55

Garsoniera din camera de cămin Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 20 000 € Negociabil Bistrita Azi

03.07|12:02

Garsoniera din camera de camin Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 16 000 € Bistrita Azi

02.09|21:31

| Centru | Centrul Vechi | 1 camera 400 €Bistrita - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

19.04|18:22

Camera de camin modificata in garsoniera , parter 18 500 €Bistrita - Azi la 20 m² Salvează ca favorit