Spatiu comercial, 35 mp, zona Bulevard- Sala Polivalenta, ideal salon Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 10 000 € Botosani Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Botosani (judet), Botosani, la 10 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 35 m² suprafata utila si 35 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara MONCASA principalele calitati ale apartamentului sunt canalizare, apa curenta. Storia 3784753
Studio | Racordat la gaz | Renovat | Izolat | Zona centrala | 37 800 €Botosani - Azi la 42 m² Salvează ca favorit
Restaurant ( sala de evenimente) afacere la cheie 245 000 €Botosani - Azi la 500 m² Salvează ca favorit
Casa in zona Puskin Imobiliare Case de vanzare 43 000 € Botosani Azi 43 000 €: Casa se afla pe strada Porumbelului. Este racordata la reteaua de energie electrica si la cea de apa/canal. Gazul este la limita proprietatii. Casa este ingrijita si curata, pentru incalzire are so...
Teren 526 mp zona de case Imobiliare Terenuri 10 000 € Botosani Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Botosani (judet), Botosani, la 10 000 €. Acest terenuri de vanzare are 526 m². Storia 4440925
Casa P+1 zona Bucovina Imobiliare Case de vanzare 189 000 € Botosani Azi 189 000 €: Agentia imobiliara Roma va ofera spre vanzare : -casa P+1 -zona Bucovina -an constructie 2011 -suprafata teren 700 mp -suprafata construita 280 mp -utilitati :curent,apa,gaz,canalizare -4 dormitoar...
Casa P+1 zona Bucovina Imobiliare Case de vanzare 189 000 € Botosani Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Botosani (judet), Botosani, la 189 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 700 m², are 240 m² suprafata utila si 280 m² of suprafata construita. Storia 4505571
Casa de vanzare zona 0 Imobiliare Case de vanzare 38 000 € Botosani Azi 38 000 €: Vând casa str carpați nr 7 construită în 1974 din CHIRPICI acoperita cu tabla 4 camere TAVANE DIN RIGIPS PERETI CALCIU bucătărie baie, TOATE UTILITĂȚILE apa canalizare gaz curent centrala pe gaz...
Teren, zona Stancesti Imobiliare Terenuri 40 040 € Stancesti Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Botosani (judet), Stancesti, la 40 040 €. Acest terenuri de vanzare are 1 820 m², iar conform Agentia imobiliara Agentia Lux Botosani principalele calitati alte terenului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 5818225
Casa zona Tătarilor Imobiliare Case de vanzare 135 000 € Botosani Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Botosani (judet), Botosani, la 135 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 900 m², are 200 m² suprafata utila si 200 m² of suprafata construita. Storia 6609194
Casa zona Dobosari Imobiliare Case de vanzare 300 000 € Botosani Azi Minunata case de vanzare cu 5 in Botosani (judet), Botosani, la 300 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 2 040 m², are 200 m² suprafata utila si 250 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Agentia Imobiliara Venus Botosani principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, garaj, mobilat. Storia 6907288
Teren, zona Zaicesti Imobiliare Terenuri 68 000 € Botosani Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Botosani (judet), Botosani, la 68 000 €. Acest terenuri de vanzare are 13 600 m². Storia 6829033
Vila- zona Puskin Imobiliare Case de vanzare 160 000 € Botosani Azi Minunata case de vanzare cu 5 in Botosani (judet), Botosani, la 160 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 500 m², are 150 m² suprafata utila si 150 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Lider Home principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, apa curenta. Storia 6683742
Casa P+1 zona centrala 210 000 EUR Imobill din cărămidă compus din -in prezent spatiu comercial la parter în suprafaț ... Botosani Botosani Telefon validat azi 913 €/m2 | 230 m2 Imobill din cărămidă compus din -in prezent spatiu comercial la parter în suprafață de 105 mp . Etajul dispune de 2 incaperi un living spatios si o baie care poate fi folosit ca spatiu de locuit sau birouri . Imobilul dispune de curent electric de 220V și 380 V , fiind racordat la toate utilitățile.(apa gaz ,fibra optica) Clădirea este renovata recent doar cu materiale de calitate si se afla intr-o poziție excelentă, centrală pe bulevard ,și se pretează a fi folosita într-o gamă largă de utilizări (ex .sediu de firma clinica privata etc). sau că locuința rezidențială. Prețul este ușor negociabil. Publi24_1661070017
Casă P+M zona Industrial 1 159 000 €Botosani - Azi la 180 m² Salvează ca favorit
Garsoniera et. 1 zona Dir. Muncii 42 000 €Botosani - Azi la 27 m² Salvează ca favorit
Loc de casa zona Dobosari 16 000 €Botosani - Azi la 535 m² Salvează ca favorit
Apartament 4 camere, zona Eon 92 000 € Botosani - Azi la 90 m² Salvează ca favorit
Vând teren zona Lebăda Imobiliare » Terenuri 22 € Negociabil Botosani Azi 22 €: Vând 3.350 mp zona Lebăda, intravilan Curtești. Noua zonă de case, terenul se învecinează cu pădurea. tel 0752/310416. Accept și eventuale schimburi.
Teren 1000 mp zona de case Imobiliare » Terenuri 18 000 € Botosani Azi 18 000 €: Agentia imobiliara Roma va ofera spre vanzare : -teren intravilan in suprafata de 1000 mp -situat in Manolesti (cca 2 km de oras ) -zona de case noi -deschidere la 2 drumuri(respectiv 26...
Agentia imobiliara Roma va ofera spre vanzare : -teren extravilan -zona Cornisa -suprafata 5000 mp -deschidere 33 ml -zona de case -utilitati in zona -pret 65 000 euro Anunturi publicate de: Agentia Imobiliara Roma
Garsoniera decomandata zona Grivița 38 000 €Botosani - Azi la 21 m² Salvează ca favorit
Vand teren in suprafata de 2917 m.p. la limita dintre mun. Botosani si Curtesti cu 2 iesiri si utilitati la limita de proprietate.20 euro/mp negociabil.Telefon de contact: 0740015420, suprafata totala: 2917, Front stradal: 23
Teren 700 mp Cornisa zona de case Imobiliare Terenuri 15 000 € Botosani Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Botosani (judet), Botosani, la 15 000 €. Acest terenuri de vanzare are 700 m². Storia 4956280
Teren de vanzare zona MBB Bucovina Imobiliare » Terenuri 20 € Botosani Azi 20 €: Vand parcele de teren cu suprafata cuprinsa intre 800-1050mp, intravilan, intabulat si obtinut PUZ in Municipiul Botosani Zona - Bucovina in spatele blocurilor MBB. Posibilitate de racordare la apa, c...
Casa P+1 zona Calea Nationala Imobiliare Case de vanzare 260 000 € Botosani Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Botosani (judet), Botosani, la 260 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 760 m², are 230 m² suprafata utila si 260 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Agentia Imobiliara Roma principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, garaj, canalizare. Storia 4291570
Casa de vanzare zona tunari Imobiliare » Case de vanzare 39 000 € Botosani Azi 39 000 €: Casa construita din caramida, acoperita cu tabla, compusa din doua camere cu bucatarie si veranda.. Suprafata construita la sol este de 69 metri patrati, suprafata teren 340 metri patrati. Casa este...
Casa la cheie zona MET-AXA - DEDEMAN Case de vanzare Botosani 90 000 €Negociabil Salveaza ca favorit 90 000 €: Casa noua construită din cărămida, izolație polistiren de 10 cm , tabla Lindab , tâmplărie PVC Rehau , compusă din parter (living ,Bucătărie ,debara , baie,terasa acoperită ) și mansarda izolata cu 20...
Apartament 2 camere, zona Stejari 62 500 €Botosani - Azi la 56 m² Salvează ca favorit
Teren intravilan, zona Lebada Rai Imobiliare Terenuri 38 € Botosani Azi 38 €: Teren intravilan, zona Labada Rai, lot de 680 mp, 650 mp, 950 mp cu cale de acces de 8 m, utilitati: apa, gaz, curent la limita de proprietate. Certificat de urbanism, carte funciara, . Pret : 38 ...
De vânzare teren zona Laniste Imobiliare Terenuri 514 € Negociabil Suceava Azi 2 500 lei: Vând 70 ari teren in zona Laniste 1 la ieșirea din Suceava spre Botoșani.Terenul se află într-o zonă cu potențial foarte ridicat pentru construcții!Preț 2500 euro arul, puțin negociabil.
Casa de vanzare zona Tulbureni! Imobiliare Case de vanzare 91 348 € Botosani Azi 450 000 lei: Casa +teren : 800 mp , zona Tulbureni, construcție nouă +toate utilitățile ( gaz ,apă, curent) relatii la telefon : 0749669689
VAND CASA - ZONA CENTRALA 150 000 EUR Vind casa situata in oras - zona Liceul Pedagogic - anul constructiei 2019 , suprafat ... Botosani Botosani azi 1 000 €/m2 | 150 m2 Vind casa situata in oras - zona Liceul Pedagogic - anul constructiei 2019 , suprafata utila 150 mp. Casa este amenajata cu bun gust, in stil clasic, desfasurata pe 2 nivele - living, 3 dormitoare, dressing, 2 bai , bucatarie si se vinde complet mobilata. Este racordata la toate utilitatile gaz, apa , curent, canalizare, dispune de 2 cai de acces. Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la nr. . Publi24_1653042278
Teren intravilan, zona Cismea 60 000 € Botosani - Azi la 1 000 m² Salvează ca favorit
Garsoniera zona Grivita- etaj 2 Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 30 000 € Botosani Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Botosani (judet), Grivita, la 30 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 24 m² suprafata utila si 24 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Agentia Imobiliara Expert principalele calitati ale apartamentului sunt balcon, dormitor matrimonial. Storia 5264043
Apartament 3 camere, zona Bucovina Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 56 000 € Botosani Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Botosani (judet), Botosani, la 56 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 65 m² suprafata utila si 75 m² suprafata construita. Storia 6994951
Casa P+E la cheie, zona Baisa Imobiliare Case de vanzare 79 000 € Botosani Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Botosani (judet), Botosani, la 79 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 250 m², are 132 m² suprafata utila si 165 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Agentie Imobiliara Terrenos principalele calitati ale apartamentului sunt electricitate, fosa septica, apa curenta. Storia 5115989