vand urgent garsoniera în oraș Brăila - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vand URGENT camera de cămin/Garsonieră zona Ciocârlia Apartamente - Garsoniere de vanzare » 1 camera 15 500 € Braila Azi 15 500 €: Vind URGENT camera de camin/garsoniera in zona Ciocârlia , recent renovata, usi noi , geamuri termopan. Se vinde mobilata cum se vede in poze. Preț negociabil!

27.02|17:26

Urgent!! Vand casa Imobiliare Case de vanzare 28 000 € Jirlau Azi 28 000 €: Vand casa comuna jirlau judetul braila formata din 2 dormitoare living 2 holuri bucatarie si baie. Casaa mai are o mansarda la rosu de 30 metri ,curtea are 1000m, are beci peste care este placa de bet...

27.04|09:55

Vând urgent casă la țară Imobiliare » Case de vanzare 4 153 € Braila Azi 20 000 lei: Vând două corpuri de casă bătrânească in comuna Surdila-Gaiseanca, una din chirpici și alta din paiantă, amândouă necesită renovare, anexe (grajd de păsări și de porcine, magazie, porumbar). Sunt part...

29.02|22:31

Vand urgent sau schimb cu casa in Galați Imobiliare » Case de vanzare 18 000 € Negociabil 18 000 €: Vand casa la lanurile județul Brăila sau schimb cu casa la Galați, deschidere pe două părți

17.04|01:23

Proprietar vând urgent apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 42 000 € Negociabil Braila Azi

28.05|12:57

Vand urgent apartament cu 2 camere, parter 55 000 €Braila - Reactualizat Azi la 45 m² Salvează ca favorit

24.04|17:28

VAND URGENT spatiu comercial parter bloc Braila-132 m.p. Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 54 500 € Negociabil Braila Azi 54 500 €: VAND spatiu comercial la parter bloc, cu 5 incaperi, in suprafata utila de 131,77 m.p. impreuna cu o suprafata de teren de 27,20 m.p. aferenta din terenul pe care este construit blocul, in cartierul P...

26.07|23:52

Urgent Vand Casa P+E+M plus magazin PetShop zona Cezar Petrescu Imobiliare Case de vanzare 190 000 € Negociabil Braila Azi

23.12|19:34

Casa de vanzare urgent Imobiliare Case de vanzare 9 310 € Braila Azi 45 000 lei: Vand casa batraneasca in sat cuza voda com stancuta județul braila Suprafața toata 987 mp Plus teren în câmp vita de vie Apa si curent Fără datori Mai multe detalii sunați

02.01|13:18

Apartament 2 camere Călărași-urgent ! LUX!! Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 74 350 € Negociabil Braila Azi

28.06|00:36

De vânzare urgent apartament 3 camere! Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 60 000 € Braila Azi

08.10|15:07

Urgent.Apartament 2 camere hipodrom 53 000 €Braila - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

13.09|20:53

URGENT! Apartament 3 cam confort 1 DECOMANDAT Dorobantilor 57 990 €Braila - 17 iunie 202463 m² Salvează ca favorit

04.07|10:19

Urgent! 3 camere, zona Radu Negru Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 58 000 € Braila Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Braila (judet), Radu Negru, la 58 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 60 m&sup2 suprafata utila si 70 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Chivu principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, centrala termica, conducta de gaze naturale. Storia 6460697

22.04|11:31

Urgent Cazasu Nou,teren intravilan între case! Imobiliare Terenuri 21 000 € Cazasu Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Braila (judet), Strada Nucului, la 21 000 €. Acest terenuri de vanzare are 930 m². Storia 3836238

21.01|11:00

URGENT Apartament 4 camere confort 1 Garii, suprafata 80mp 47 000 €Braila - Azi la 74 m² Salvează ca favorit

02.09|14:33

URGENT: Apartament 2 camere situat in casa cu curte comuna 28 000 €Braila - Azi la 38 m² Salvează ca favorit

27.09|14:52

Urgent. Teren lacu sarat braila 2000 mp ( Plec din tara.) Imobiliare Terenuri 10 000 € Lacu Sarat Azi

26.05|23:19

Vând garsonieră . 28 500 €Braila - Azi la 22 m² Salvează ca favorit

20.04|11:51

Vand garsoniera hipodrom 15 069 €Braila - Azi la 17 m² Salvează ca favorit

22.08|19:10

Vând sau schimb cu garsoniera. Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 24 500 € Negociabil Braila Azi 24 500 €: Vând spațiu comercial sau la schimb cu garsoniera.vis a vis de piață săracă la stradă.curent,apă,baie...0751147241

27.03|00:24

Proprietar vând garsoniera 32 139 €Braila - Azi la 26 m² Salvează ca favorit

06.07|18:42

Vand garsoniera parter 35 000 €Prețul e negociabil Braila - Azi la 23 m² Salvează ca favorit

29.04|13:23

Vand garsoniera Vizirului 33 000 €Braila - Azi la 28 m² Salvează ca favorit

21.08|21:26

Vând garsoniera etj.1 - Hipodrom 40 500 €Braila - Azi la 27 m² Salvează ca favorit

16.09|00:30

Vand sau schimp Garsoniera 32 mp Proprietar , vand sau schimp cu ap 2 cam , garsoniera etaj 4 din 5 , langa vechea jandarmerie , se vinde mobilata si utilata . NU necesita investitii , bloc cu scara curata , ingrijita si linistita . 1000 EUR/m2 | 32 m2 Braila, Braila azi 32 000 EUR Proprietar , vand sau schimp cu ap 2 cam , garsoniera etaj 4 din 5 , langa vechea jandarmerie , se vinde mobilata si utilata . NU necesita investitii , bloc cu scara curata , ingrijita si linistita . Publi24_1736021973

07.07|05:15

Proprietar vând garsoniera str. Hipodrom Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 29 000 € Braila Azi

24.10|22:45

Proprietar vând garsonieră Ciocârlia Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 18 436 € Braila Azi

16.07|08:40

Vând garsoniera zona Obor 28 000 €Prețul e negociabil Braila - Azi la Salvează ca favorit

26.08|11:55

Vând garsonieră Brăila central 27 500 €Prețul e negociabil Varsatura - Azi la 24 m² Salvează ca favorit

28.04|14:29

Vând garsoniera - Zona Garii 35 167 €Prețul e negociabil Braila - Azi la 30 m² Salvează ca favorit

14.05|13:23

vand garsoniera zona Bariera 37 000 €Braila - Azi la 24 m² Salvează ca favorit

26.08|19:40

Vand garsoniera Str Hipodrom Braila 30 000 €Braila - Azi la 27 m² Salvează ca favorit

07.08|00:34

Vand garsoniera zona Obor, parter Apartamente - Garsoniere de vanzare » 1 camera 28 620 € Negociabil Braila Azi 138 000 lei: Vand garsoniera decomandata in bloc mixt zona Obor, parter cu balcon, dotata cu centrala termica, flise gresii noi, termopan, parchet, se vinde mobilata si utilata. Anunturi publicate de: ImocriTra...

12.03|11:13

Vand Garsoniera zona Lidl Bariera Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 22 500 € Braila Azi

18.01|01:31

Vand garsoniera renovata 2021 la cheie Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 24 000 € Negociabil Braila Azi

24.05|13:54

Vand garsoniera intersectia dorobanti cu scolilor. 42 500 €Braila - Azi la Salvează ca favorit

04.08|21:01

Vand teren Cazasu sau schimb cu garsoniera in Braila Imobiliare Terenuri 20 000 € Braila Azi 20 000 €: Vând doua loturi teren in Cazasu strada Teiului,separat sau impreuna /10000€ separat sau 20000€impreuna(dacă sunt achiziționate impreuna prețul se mai poate negocia).fiecare lot este de 350m pătrat un...

15.11|16:21

Vand garsoniera 26 mp, obor(scoala 32), etaj 2, semidecomandat. Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 25 500 € Braila Azi

14.05|15:44

Vând garsoniera et 4/5 cu lift, bloc nou, Hipodrom, capatul lui 2. 40 000 €Braila - Azi la 27 m² Sterge din Salvate

25.07|21:03

Vand garsoniera et.3,cartier Obor,Braila,mobilat utilat 38 790 €Prețul e negociabil Braila - Azi la 28 m² Salvează ca favorit

07.07|09:09

Vand Garsoniera zona centrala ,intrare parc monument 7 536 € Braila - Azi la Salvează ca favorit

26.10|10:29

Vand garsoniera Parc Monument mobilata avans+ rate 3/6/12 luni Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 35 000 € Braila Azi

06.09|08:03

Vand garsoniera sau inchiriez et.3,cartier Obor,Braila,mobilat utilat 37 999 €Prețul e negociabil Braila - Reactualizat Azi la 28 m² Salvează ca favorit

27.07|13:27

vând garsonieră etaj 4 20 000 EUR Vând garsonieră etaj 4. Strada Albinei,bl.S. ... Obor Braila Braila azi 870 €/m2 | 23 m2 Vând garsonieră etaj 4. Strada Albinei,bl.S. Publi24_1653296721

30.05|20:54

Garsoniera de vanzare 33 000 €Prețul e negociabil Braila - Azi la 25 m² Salvează ca favorit

28.10|13:22

Garsoniera/apt cu o camera 35 000 €Braila - Azi la 26 m² Salvează ca favorit

26.04|19:37

Garsoniera Viziru 1 26 000 €Braila - Azi la 29 m² Salvează ca favorit

07.08|11:55

Garsoniera central 28 500 €Braila - Azi la 25 m² Salvează ca favorit

16.05|17:39

Garsoniera LA CHEIE!! 35 000 €Prețul e negociabil Braila - Azi la 26 m² Salvează ca favorit

12.06|15:07
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată