Vând apartament în Abrud în oraș Deva - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

VAND URGENT! Proprietar:Vand apartament cu 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 40 000 € Negociabil Deva 16 sep

19.09|17:09

Vând apartament deosebit Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 74 000 € Deva Azi

24.09|23:22

Vand/Schimb cu apartament Imobiliare Case de vanzare 43 000 € Negociabil Bosorod Azi 43 000 €: VAND CASA SAU SCHIMB CU APARTAMENT IN DEVA, TIMISOARA, CLUJ - Situata in Comuna Bosorod, Jud. Hunedoara, chiar in comuna. - Casa terminata in proportie de 60% - Constructie inceputa in 2018 - Apa, can...

27.07|00:47

Vând apartament 3 camere 95 000 €Deva - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

03.08|15:01

Vand apartament in Simeria 35 000 €Deva - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

08.09|14:29

Vand apartament 3 camere 95 000 €Deva - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

21.06|06:10

Vând apartament 2 camere! 40 000 €Prețul e negociabil Deva - Azi la 33 m² Salvează ca favorit

22.04|13:10

Vand Apartament 2 Camere. 53 500 €Prețul e negociabil Deva - Azi la 56 m² Sterge din Salvate

10.07|07:12

Vand apartament in Deva 60 000 €Prețul e negociabil Deva - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

19.09|22:33

Vând apartament cu 2 camere 39 000 €Prețul e negociabil Deva - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

25.09|19:57

Vand apartament 3 camere De vanzare apartament 3 camere sdec.,su=70 mp,C.T,geamuri termopan parțial,parchet clasic bine intreținut,baia cu gresie,faianță si geam,balcon mare inchis in cornier ,bloc de căramidă acoperit cu tablă tip șarpantă. 986 EUR/m2 | 70 m2 Deva, Hunedoara azi 69 000 EUR De vanzare apartament 3 camere sdec.,su=70 mp,C.T,geamuri termopan parțial,parchet clasic bine intreținut,baia cu gresie,faianță si geam,balcon mare inchis in cornier ,bloc de căramidă acoperit cu tablă tip șarpantă. Publi24_1739867110

30.06|07:11

Vand urgent apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 74 000 € Negociabil Deva 8 ian 74 000 €: Zona Zamfirescu,izolat interior-exterior,hol central, baie,3 balcoane (1 inchis), termopane,gresie,faianță,parchet clasic întreținut, etaj 3 din 4, 2 apartamente pe etaj,boxă la subsol,centrală nouă,b...

22.01|19:29

Vand apartament 3 camere Carpati Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 85 000 € Deva Azi 85 000 €: Apartament mobilat si utilat complet, 80 mp in bloc de caramida, etajul 2, beci, 2 dormitoare, 2 bai, living , bucatarie, balcon inchis termopan stejar auriu, usi porta nuc, instalatie curent pe cupru...

09.04|01:05

Vând Urgent sau schimb cu apartament Imobiliare Terenuri 18 999 € Negociabil Deva Azi

17.09|17:06

Vând sau schimb apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 33 500 € Deva Azi

03.07|20:24

Vand/schimb apartament 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 69 500 € Deva Azi

09.07|23:02

vand/schimb apartament 4camere 69 500 EUR Vând sau schimb apartament 4 camere cu apartament 2 camere etaj intermediar plu ... Deva Hunedoara Telefon validat azi 92 m2

21.07|00:10

Vând apartament ultracentral Deva Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 105 000 € Deve Azi

19.08|13:08

Vând apartament/garsonieră 53,3m2 str. Pietroasa. Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 58 900 € Negociabil Deva Azi

29.07|12:22

Vând apartament 2camere în Deva 62 000 €Prețul e negociabil Deva - Azi la Salvează ca favorit

18.08|16:53

Vand apartament 2 camere decomandat 68 000 €Prețul e negociabil Deva - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

24.04|21:12

Vând URGENT apartament 2cam. Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 47 000 € Negociabil Deva Azi

26.07|22:58

Vand Urgent apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 55 000 € Negociabil Deva Azi

10.10|11:05

Vand apartament 2 camere Deva 63 000 €Prețul e negociabil Deva - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

06.05|23:39

Vând apartament 2 camere Deva 55 000 € Deva - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

27.10|16:49

Vând Apartament , 2 Camera , 80 mp , Terasa 50 mp. 140 000 €Deva - Reactualizat Azi la 80 m² Salvează ca favorit

15.05|22:42

Vand apartament cu 2 camere decomandat 50 000 €Prețul e negociabil Deva - Azi la 47 m² Salvează ca favorit

17.05|19:13

Vând apartament 2 camere decomandat 61 500 €Prețul e negociabil Deva - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

18.05|19:06

Vând apartament 3 camere Deva 105 000 €Prețul e negociabil Deva - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

01.11|18:39

Vand apartament 3 camere decomandat 125 000 €Prețul e negociabil Deva - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

27.09|19:36

Vand apartament 3 camere decomandate, 2 bai 71 900 €Prețul e negociabil Deva - Azi la 67 m² Salvează ca favorit

05.10|21:23

Vand apartament 2 camere Bld Dacia De vanzare apartament 2 camere ,s=40 mp,situat la parter inalt cu balcon Bld.Dacia.Apartamentul a fost renovat in totalitate,instalație electrică pe cupru,C.T nouă ,termopane,parchet,uși noi,gresie,faianță,scurgere separată,mobilat și utilat complet,izolație exterioară.Momentan este inchiriat pentru ... 1487 EUR/m2 | 38 m2 Dacia, Deva, Hunedoara azi 56 500 EUR De vanzare apartament 2 camere ,s=40 mp,situat la parter inalt cu balcon Bld.Dacia.Apartamentul a fost renovat in totalitate,instalație electrică pe cupru,C.T nouă ,termopane,parchet,uși noi,gresie,faianță,scurgere separată,mobilat și utilat complet,izolație exterioară.Momentan este inchiriat pentru suma de 350 euro lună(se poate păstra chiriașul). ID anunț: 1753171362

01.08|07:09

Vand apartament 2 camere zona centrala Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 49 500 € Negociabil Deva 19 oct 49 500 €: Proprietar vand apartament 2 camere semidecomandat in Deva, zona centrala Piata- Aleea Muncii , parter, bloc de 4 etaje de caramida, suprafata utila 48mp , balcon ,utilat si mobilat pregatit si pentr...

31.10|18:18

Vand apartament 2 camere zona centrala Apartamente - Garsoniere de vanzare » 2 camere 10 844 € Deva Azi 52 500 lei: Vand apartament 2 camere, decomandat, zona centrala, etaj 6/8, situat pe bulevardul Decebal la 30 m de parcul de la Lido. Imbunatatiri: usi schimbate, parchet nou, jaluzele exterioare, centrala propri...

25.05|21:35

Vand apartament 3 camere zona Dorobanti Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 65 000 € Negociabil Deva Azi 65 000 €: Persoana fizica,vând apartament 3 camere decomandat,2 bai,2 balcoane,suprafata utila 64mp,etaj 4/4,zona Dorobanți. Zona linistita,centrala proprie, geamuri termopan, terasa hidraizolata in 2019 cu 10 ...

26.06|06:56

Vând apartament 2 camere, Mareșal Averescu Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 58 500 € Deva Azi 58 500 €: Vând apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 4, centrala termica proprie, în curs de finalizare a renovării complete. Termenul de finalizare fiind 15 iulie.

29.08|08:39

Vând apartament 3 camere. Piața centrală Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 90 000 € Deva Azi

13.11|21:35

Vand Apartament 2 camere zona centrala 49 500 EUR Proprietar vand apartament 2 camere semidecomandat in Deva, zona centrala Piata ... Piata Centrala Deva Hunedoara azi 48 m2

16.11|20:19

URGENT Vand apartament 4 camere Deva Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 75 000 € Negociabil Deva Ieri 75 000 €: Particular vand ap.dec.4 camere Deva, etaj 3/4 in bloc de caramida construit dupa 1979,2 bai, 2 balcoane, cerficat energetic B, 86 m2, CT, termopane la camere nu si la balcoane, seminobilat cu mobila ...

08.12|00:56

vand apartament mobilat 3 camere ultracentral Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 64 900 € Deva Azi

13.06|11:32

Vand apartament 3 camere bd-ul Iuliu Maniu Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 59 000 € Negociabil Deva Azi

26.06|20:12

Persoana Fizica -> VAND Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 71 000 € Negociabil Deva Azi

12.03|15:42

vand apartament 3 camere,zona Carpati 85 000 EUR Vand apartament 3 camere,zona Carpati,parter,bloc de caramida ,termopane ,central ... Deva Hunedoara azi 1 133 €/m2 | 75 m2 Vand apartament 3 camere,zona Carpati,parter,bloc de caramida ,termopane ,centrala termica,usi scimbate ,instalatie electrica pe cupru,suprafata utila 80m2 plus terasa 6m2,boxa,uscatorie.Pret 85000 ,usor negociabil,telefon Publi24_1659785026

06.08|14:17

Proprietar, vând apartament cu 2 camere, decomandat 70 000 € Deva - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

04.10|07:16

Vand apartament 3 camere zona Zavoi Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 110 000 € Negociabil Deva Azi

20.04|09:17

vand casa si apartament cu curte comuna 105 000 EUR Vand o casa si un apartament la casele mici (cu 4 apartamente) din Aeroport (zon ... Deva Hunedoara azi 2 188 €/m2 | 48 m2 Vand o casa si un apartament la casele mici (cu 4 apartamente) din Aeroport (zona Dacia), cu curte comuna. Casa are 48 mp. la sol, are parter si etaj. La parter are hol, living și bucătărie open-space si o baie. La etaj are hol, o camera si baie. Apartamentul are 43 mp, este la etajul 1 si are 2 camere baie, bucatarie si camara. Curtea are app.50 mp Publi24_1657273482

08.07|12:31

PF Vand Apartament 2 camere Dacia,Deva Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 36 500 € Negociabil Deva Azi

23.09|10:38

Vând apartament ultracentral. 2 camere Parter Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 57 999 € Negociabil Deva Azi

29.09|21:14

Vand apartament cu 2 camere in Gojdu - Deva 65 000 EUR Vand apartament spatios si calduros cu 2 camere in Deva , Gojdu Aleea Constructorilo ... Gojdu Deva Hunedoara azi 1 182 €/m2 | 55 m2 Vand apartament spatios si calduros cu 2 camere in Deva , Gojdu Aleea Constructorilor Bl. E4. Sc. 1 . Este situat pe mijlocul blocului,bloc de caramida cu geamurile in fata, etaj 2, recent renovat. Foarte aproape de scoala, gradinita, cresa, magazine, restaurant etc. Suprafata 55 m2 , balcon de 6 metri. Pret: 65 000 Euro negociabil Pot trimite poze pe WhatsApp Publi24_1659199059

30.07|19:30

Proprietar vand apartament 4 camere decomandat 90 000 €Deva - Reactualizat Azi la 94 m² Salvează ca favorit

27.04|07:47
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată