Garsoniera, 29 mp, Buziasului în oraș Giurgiu - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Garsoniera De vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare » 1 camera 20 000 € Negociabil Giurgiu Azi 20 000 €: Garsoniera de vânzare 33m , comfort 1 sporit în bloc cu apartamente . Etaj 4, complet utilată . Strada Decebal lânga piața mica. Preț : 20.000 € Merita vazuta ! Zona linistita langa piata mica . Se vi...

07.03|17:48

Garsoniera confort 1 Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 23 999 € Negociabil Giurgiu Azi 23 999 €: Garsoniera confort I, centrala proprie, balcon, vis-a-vis de Parcul Mihai Viteazul. Vedere spre Parc.

19.09|16:13

Garsoniera de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 20 000 € Negociabil Giurgiu Azi 20 000 €: Garsoniera de vânzare 33m , comfort 1 sporit în bloc cu apartamente . complet utilată,mobilata. Strada Decebal lânga piața mica.Are balcon foarte mare si lung pe colt. Preț : 20.000 € Etaj 4 Gazele su...

17.09|00:27

Garsonieră - Giurgiului 32 500 EUR 0% Comision la cumparare! Va prezentam spre cumparare o garsoniera la etajul 2, intr-u ... Giurgiului Sector 4 Bucuresti azi 35 m2  |  1 camere

02.09|13:32

Garsonieră - Giurgiului Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 40 857 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Bucuresti (judet), Strada Cornesti, la 40 857 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 41 m&sup2 suprafata utila si 50 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara STAR CONSTRUCT – Birou de Vanzari Apartamente Noi principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 4989912

04.11|13:29

Vand Garsoniera 29,0 m.p Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 24 500 € Giurgiu Azi 24 500 €: Vand garsoniera renovata, utilata complet. Str, Tineretului langa sala de jocuri Admiral. Bl B2G Sc A, Et 2. Pentru mai multe detalii puteti suna la numerele de telefon de telefon: nr 1: 0735 09...

14.06|21:32

Garsonieră - Giurgiului Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 32 500 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Bucuresti (judet), Intrarea Zlatna, la 32 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 35 m&sup2 suprafata utila si 44 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara STAR CONSTRUCT – Birou de Vanzari Apartamente Noi principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 4722660

24.08|11:44

Garsoniera sos București Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 23 500 € Negociabil Giurgiu Azi 23 500 €: Vand garsoniera utilata complet,mobila,electrocasnice absolut tot!Utilitati:gaze(centrala),aer conditionat!Garsoniera este renovată total acum un an! Placata pe hol(peretele cu casa scarii) si pe afar...

08.05|22:19

De vanzare garsoniera Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 22 000 € Negociabil Giurgiu Azi

11.12|22:45

Vanzare garsonieră 56 000 EUR Garsonieră decomandată, suprafață utila 34 mp., cu tot ce are în ea, situată p ... Crevedia Mica Giurgiu Telefon validat azi 1 647 €/m2 | 34 m2 Garsonieră decomandată, suprafață utila 34 mp., cu tot ce are în ea, situată pe Colentina ( Kaufland). Publi24_1647184489

19.05|05:50

Garsoniera Giurgiului Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 22 000 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi

07.04|20:00

Garsoniera de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 30 000 € Giurgiu Azi

14.08|21:45

Vânzare garsoniera Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 30 000 € Negociabil Giurgiu Azi

20.04|10:36

Giurgiului,garsoniera! Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 36 500 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Bucuresti (judet), Progresul, la 36 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 24 m&sup2 suprafata utila si 34 m² suprafata construita. Storia 3444512

04.05|16:46

Garsoniera cu centrala pe gaz Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 27 000 € Giurgiu Azi

08.05|20:04

Garsoniera de închiriat Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 121 375 € Giurgiu Azi

09.07|09:51

Garsoniera de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 15 000 € Negociabil Giurgiu Azi

10.05|20:58

Garsoniera Argedava Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 19 204 € Giurgiu Azi

16.05|21:34

Garsoniera de vanzare 19 700 EUR Vand garsoniera in Giurgiu,b-dul Ac.Miron Nicolescu,bloc 80 Gars.,30,24 mp,et 4,gresi ... Giurgiu Giurgiu azi 657 €/m2 | 30 m2 Vand garsoniera in Giurgiu,b-dul Ac.Miron Nicolescu,bloc 80 Gars.,30,24 mp,et 4,gresie,faianta,parchet,termopane,AC.,mobilata si utilata,gaze si incalzire CET pe scara,acoperis refacut cu garantie pana 2024,scara curata. Publi24_1663155335

14.09|14:20

Garsoniera Sos Giurgiului 35 900 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 36 m² Salvează ca favorit

24.04|13:06

Garsoniera de vanzare 36 mp 26 500 €Prețul e negociabil Giurgiu - Azi la 36 m² Salvează ca favorit

04.07|06:23

De Vanzare Garsonieră 30 500 €Giurgiu - Azi la 27 m² Salvează ca favorit

29.07|19:06

Garsoniera de vanzare 30 000 €Prețul e negociabil Giurgiu - Azi la 25 m² Salvează ca favorit

09.05|21:55

garsoniera giurgiului 7 033 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 22 m² Salvează ca favorit

30.05|20:00

Garsoniera Giurgiu 26 000 €Uiesti - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

11.06|21:50

Garsoniera Sos. Giurgiului 45 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

11.11|17:21

Va prezentam spre vanzare o garsoniera simpla, decomandata, cu o compartimentare ideala, avand o suprafata de 38mp utili, amplasata in zona Giurgiului , cu acces catre mijloacele de transport in comun. Finisajele (gresie, faianta, parchet, usi de interior) se pot alege de catre viitorii proprietari, astfel locuinta poate fi personalizata dupa bunul plac. Locuinta beneficiaza de usa intrare metalica antiefractie, centrala proprie de apartament si calorifere in fiecare incapere, iar baia este complet utilata. Merita Vazut!.

14.01|17:11