Apartament2 cam ultracentral în oraș Medgidia - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament 2 camere Ultracentral Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 45 000 € Negociabil Medgidia Azi 45 000 €: Vând apartament 2 camere ultracentral(deasupra la fostul Altex din Piațeta Decebal)! Poziționat pe Nord-Est...Renovat...Mobila pe comanda...usi si geamuri termopan...instalație electrică și sanitară ...

24.01|01:37

Vând apartament ultracentral Medgidia Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 50 000 € Medgidia Azi 50 000 €: Vând apartament ultracentral în Medgidia 2 camere semidecomandat cu vedere în piațeta Decebal. Dispune de centrala nouă termica pe gaz Ariston , geamuri termopan maro, renovat recent. Apartamentul e...

12.08|08:59

Casă de vânzare ultracentral 160 000 € Medgidia - Reactualizat la 30 martie 2025160 m² Salvează ca favorit

01.04|07:06

Teren Medgidia Ultracentral 230mp 1 €Medgidia - Azi la 1 m² Sterge din Salvate

10.07|17:53

OCAZIE!!! ULTRACENTRAL Spatiu comercial/Cladire multifunctionala Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 550 € Medgidia Azi

15.06|20:44

Va prezentam spre vanzare in Poarta Alba ,casa + 4000 mp teren 4000 mp ,deschidere la doua strazi ,una de 71,5 la DN si una secundara cu deschidere de 7ml utilitati: apa,curent casa formata din 3 camere,baie,bucatarie (locuibila) Incalzire: teracote -2 garaje din care unul cu rampa - magazii - tarcuri pentru animale - livada -gard vecinatati,scoala,marke t ,depozit de materiale ,transport in comun , etc Dobrogea, tinutul unic dintre Dunare si Mare, a fermecat intotdeauna calatorul, l-a imbiat cu peisaje dintre cele mai spectaculoase, cu pitorescul asezarilor in care de veacuri oameni dintre cei mai diferiti ca etnie ,au invatat sa isi construiasca existenta, impletindu-si obiceiurile si respectandu-si credintele. Comuna Poarta Alba se afla la 23 km de Municipiul Constanta si, respectiv 15 km de Municipiul Medgidia, in partea estica a judetului ,ce detine un puternic potential de dezvoltare afaceri. Alege ACUM , locatia ideala afacerii tale de succes ! Pret 79.900 euro negociabil Contact Nobilis imobiliare- 0765 999 304 comision negociabil Număr niveluri imobil: 1 Număr Băi: 1 Comision cumpărător: 2% Posibilitate parcare: Da Nr. locuri parcare: 5-10 Curent Apă

13.02|20:17

Schimb apartament Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere Schimb Medgidia Azi

15.10|15:37

apartament 3 camere VS -uri Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 49 900 € Medgidia Azi 49 900 €: Cu ușoara nostalgie și reținere intenționez a ma desparți de locuința ce mi-a fost domiciliu timp de 13 ani. Apartament 3 camere,decomandat,confort 0(79 metri pătrați). Zona VS-uri. Mobilat și util...

25.08|22:54

Vand apartament în Medgidia, zona spital, 2 camere, confort 2, suprafata 40 m.p., etaj 3/4, renovat, parchet, gresie si faianta, geamuri termopan, usi interior, usa intrare metalica, balcon inchis cu termopan, izolat exterior, centrala pe gaz. Apartamentul este incadrat si este calduros.Accept si schimb cu apartament sau garsoniera in Mangalia. Confort: 2 Tip imobil: Bloc de apartamente Număr Băi: 1 Posibilitate parcare: Da

24.01|14:23

Apartamentul are urmatoarele dotari: Centrala termica proprie; Racordat la toate utilitatile - gaz, curent, apa, cablu tv, telefonie; Geamuri termopan in toate camerele, inclusiv balcon; Calorifere din aluminiu; Usa metalica la intrare; Interfon; Aragaz, frigider, masina de spalat( Zona foarte linistita (in spatele Spitalului, vis-a-vis de Regiment, G3); Apartamentul se vinde complet mobilat. Confort: 1 Tip imobil: Bloc de apartamente

26.01|19:17

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 57 000 € Negociabil Medgidia Azi 57 000 €: Apartament 3 camere, zona VS-uri, etaj 3/4, complet mobilat si utilat. Pozele se trimit doar in privat. Blocul este izolat, apartamentul este bransat la gaze - centrala proprie. 2 locuri de parcare;...

14.03|08:38

Apartament cu 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare » 4 sau mai multe 70 000 € Medgidia Azi 70 000 €: Apartament 4 camere et. 1 zona Rotunda, bloc din cărămidă și bca. Apartamentul se vinde împreună cu o boxă în suprafețe de 11mp.

17.05|12:38

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 33 250 € Medgidia 11 sep 33 250 €: In spatele spitalului) , bloc g3 bis, etaj 3/4 (zona linistita), 2 camere + balcon inchis cu termopan, nedecomandat, mobilat , gaze, centrala termica, calorifere din aluminiu, frigider, aragaz, masina...

16.09|20:33

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 43 500 € Medgidia Azi Apartamente de vanzare 3 camere Medgidia, direct de la proprietar sau prin agentie. Vezi anunturi si gaseste-ti apartamentul visurilor tale.

01.11|19:01

Apartament 3 Camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 45 000 € Negociabil Medgidia Azi 45 000 €: Vand apartament: * 3 camere * decomandat * centrala proprie pe gaz * aer condiționat * Izolatie exterior+ interior * zona Liniștita (zona Catanga) * gresie si faianta Relații la Nr de telefon : 07...

26.09|23:07

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 40 000 € Medgidia Azi 40 000 €: Apartament 2 camere decomandat, confort0,gresie faianta de actualitate,usi schimbate,balcon inchis termopan, aer conditionat, centrala proprie pe gaz,etaj4/4cu pod inalt ,deci fara probleme cu izolati...

31.07|10:03

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 46 700 € Negociabil Medgidia Azi 46 700 €: Apartament cu 3 camere ,etaj 2 , centrală proprie , curat ,fără igrasie ,izolație exterioara , se vinde mobilat ,str.Dumitru Chicos , Bl DC5

12.06|18:07

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 47 000 € Negociabil Medgidia Azi 47 000 €: Zona linistită,racordat la gaze,centrală proprie,aer conditionat, zona Vs-uri, loc de parcare în fața blocului,pt. mai multe detalii la nr.de tel.0733.285.641.

16.06|14:36

Apartament cu 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 66 000 € Negociabil Medgidia Azi

07.09|22:59

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 40 000 € Negociabil Medgidia Azi 40 000 €: Vând apartament 2 camere situat pe Strada Silozului nr 8 ,bl 31 Sc B . Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat (centrală gaz, AC,frigider,mașina de spălat ,3 TV ,șemineu electric,etc)+ garaj i...

07.09|06:04

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 23 500 € Negociabil Medgidia Azi 23 500 €: Apartament 2 camere, semidecomandat, centrala pe gaze, etaj 4 din 4. Se vinde mobilat. Zona Berarie

08.08|17:12

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 33 250 € Medgidia Azi 33 250 €: In spatele spitalului) , bloc g3 bis, etaj 3/4 (zona linistita), 2 camere + balcon inchis cu termopan, nedecomandat, mobilat , gaze, centrala termica, calorifere din aluminiu, frigider, aragaz, masina...

09.08|01:16

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 80 000 € Medgidia Azi

30.05|21:38

Apartament cu 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 66 000 € Negociabil Medgidia Azi 66 000 €: Apartament 4 camere etaj 1 bloc din cărămidă captusit cu bca la exterior dat în folosință în 1986 apartamentul are 84 mp. și o boxa de 11 mp. Zona Rotunda.

19.11|14:59

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 58 000 € Negociabil Medgidia Azi

20.12|21:09

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 70 000 € Negociabil Medgidia Azi

18.12|20:00

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 43 500 € Negociabil Medgidia Ieri

14.06|00:11

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 50 000 € Medgidia Azi

23.06|21:08

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 36 500 € Negociabil Medgidia 30 iun

03.07|00:42

11.07|18:47

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 60 000 € Negociabil Medgidia Azi

17.07|23:45

Apartament 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 56 000 € Negociabil Medgidia Azi

30.08|21:27

apartament 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 62 000 € Negociabil Medgidia 5 oct

07.10|21:46

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 57 000 € Negociabil Medgidia Azi

31.07|03:50

Apartament de vanzare 41 000 EUR Vand apartment 2 camere, nedecomandat, 39.25 m , izolat exterior, geamuri termopa ... Medgidia Constanta azi 1 051 €/m2 | 39 m2 Vand apartment 2 camere, nedecomandat, 39.25 m , izolat exterior, geamuri termopan, centrala gaze, etajul 2/4, cadastru, intabulare, zona linistita, cartier Berărie, Medgidia. Apartamentul se vinde mobilat și utilat cum apare în poze. Pret 41 000 negociabil Pentru detalii nu ezitați sa contactați. Publi24_1655407552

04.08|11:36

Apartament 4 camere 66 000 EUR 4 camere decomanadat,2 bai ,2 balcoane ,geamuri termopan,parchet,100mp,et 2.str independente ... Medgidia Constanta azi 660 €/m2 | 100 m2  |  4 camere 4 camere decomanadat,2 bai ,2 balcoane ,geamuri termopan,parchet,100mp,et 2.str independentei bl 40 Publi24_1661706716

28.08|20:00

Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 59 000 € Medgidia Azi

12.08|15:08

13.08|13:44

Apartament 2 camere 39 000 €Prețul e negociabil Medgidia - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

15.04|20:04

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 48 000 € Negociabil Medgidia Azi

09.07|11:06

Apartament 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 82 600 € Negociabil Medgidia Azi

17.07|15:36

Apartament cu 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 50 000 € Negociabil Medgidia Azi

18.09|18:12

16.10|23:02

Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 7 476 € Medgidia Azi