casa saseasca in centrul istoric Imobiliare Case de vanzare 80 000 € Medias Azi
casa saseasca in centrul istoric Imobiliare Case de vanzare 80 000 € Medias Azi 80 000 €: Casa saseasca de vanzare in centrul istoric al Mediasului. Casa este compusa din 2 apartamente in suprafata de 86+60 mp avand 6 camere, 2 bai, hol, bucatarie, pivnita, pod si anexe (garaj, atelier, et...
Apartament la casa de vânzare in centrul istoric al orasului Medias Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 37 000 € Medias Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Sibiu (judet), Strada Johannes Honterius, la 37 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 52 m² suprafata utila si 65 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Remax One Medias principalele calitati ale apartamentului sunt mobilat, centrala termica, conducta de gaze naturale. Storia 7029951
650000 €: 650 000 €: Se vinde imobil in centrul Mediasului pe strada Turnului - George Enescu cu vedere spre Biserica Evanghelica Imobilul a fost renovat complet in anul 2021. -parter amenajat tip restaurant ...
Închiriez spațiu comercial ultracentral Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 330 € Medias Azi 330 €: Inchiriez spatiu comercial, ultracentral cu vizibilitate si trafic intens. Locatia: str. I.G Duca
De Inchiriat Spatiu Comercial Ultracentral Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 900 € Medias Azi
Vând/inchiriez spațiu comercial ultracentral Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 370 € Medias Azi 370 €: Inchiriez spatiu comercial, ultracentral cu vizibilitate si trafic intens. Locatia: str. I.G Duca
Spațiu comercial de 467mp de vânzare în zona Ultracentral 330 000 € Medias - Azi la 467 m² Salvează ca favorit
440 €: 440 €: Se inchiriaza spatiu comercial ultracentral, situat in Medias, str.Turnului, nr.1, ap.7, jud. Sibiu; Spatiul este compus astfel: 1 camera + grup sanitar; Spatiul dispune de separare la toate ut...
Spatiu de inchiriat Ultracentral 2 €Prețul e negociabil Medias - Azi la 1 150 m² Salvează ca favorit
Inchiriez spatiu 250 mp ultracentral, Medias 2 500 €Prețul e negociabil Medias - Azi la 240 m² Salvează ca favorit
Casa Centru Istoric Medias Imobiliare Case de vanzare 27 000 € Negociabil Medias Azi
Apartament Renovat In Centru Istoric 75 000 €Medias - Azi la 90 m² Salvează ca favorit
Spatiu comercial de inchiriat pretabil pentru diverse activitati, showroom, cu o suprafata totala de 300-600 mp cu deschidere stradala , parcare,supraveghere video, situat Medias ,pozitionat intr-o zona cu trafic intens
Vând spațiu comercial Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 27 000 € Negociabil Medias Azi 27 000 €: Vând spațiu comercial in suprafața de 30 m pătrați in zona cu vad foarte bun( lângă MOL).
Spatiu comercial/industrial 143 mp Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 42 140 € Medias Azi 42 140 €: Spatiu comercial/industrial in suprafata de 143 mp,situat pe strada Th. Aman, Nr. 7, in Medias. Proprietatea se vinde in licitatie publica. Comision 0% Anunturi publicate de: HomeLand
Inchiriez spatiu comercial Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 310 € Medias Azi 1 500 lei: Dau spre închiriere spatiu comercial pe str. Brateiului 27. În suprafață de 200m2
Spatiu comercial de inchiriat Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 200 € Negociabil Medias Azi 200 €: Oferim spre inchiriere spatiu comercial de 15 mp, in zona ultracentrala. Zona cu trafic intens, . Spatiul este ideal pentru orice tip de birouri, cabinet, etc. Se inchiriaza nemobilat...etc Dotari:...
Spațiu comercial vad deosebit Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 244 € Negociabil Medias Azi
Spatiu Comercial De Inchiriat Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 200 € Medias Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Sibiu (judet), Strada I. G. Duca, la 200 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 37.00 m² suprafata utila si 45 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Destine Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, apa curenta. Storia 7164938
Spatiu comercial de inchiriat Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 600 € Negociabil Medias Azi
Spatiu comercial de inchiriat Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 500 € Negociabil Medias Azi
Spatiu comercial de inchiriat Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 350 € Medias Ieri
Spatiu comercial de inchiriat Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 200 € Medias Azi
Spatiu comercial si locuinta Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 100 000 € Medias Azi
Spatiu comercial vad excelent 251 €Prețul e negociabil Medias - Azi la 35 m² Salvează ca favorit
Proprietate imobiliara situata in Municipiul Medias, Strada Aurel Vlaicu, nr.64-66, Judetul Sibiu, formata din: - Teren in suprafata totala de 720 mp, format din doua parcele a cate 360 mp fiecare. - Constructie cu regim de inaltime P+E compus din magazie, atelier, centrala termica la parter si magazie la etaj. Conform inspectiei in teren, regimul de inaltime este P+2E+M, astfel ca ultimele doua nivele ale constructiei nu sunt intabulate in CF. Suprafata construita estimata a constructiei, in baza masuratorilor Google Earth este de 340 mp. Parterul cladirii este utilizat ca spatiu de productie termopane si service auto. Etajul 1 - locuinta, 2 terase, dormitor, 2 bai, 1 hol mare, 1 birou, 1 sufragerie, 1 bucatarie. Etajul 2 - locuinta, sufragerie, dormitor, bucatarie, 1 terasa. Cele doua niveluri sunt legate de o scara interioara, nefinisata si fara mana curenta montata. Mansarda cladirii este la rosu, nefiind finisata, tamplaria exterioara fiind montata doar pe o parte, spatiul este deschis. Cladirea este racordata la reteaua de apa si canalizare, apa si energie electrica, retea gaz metan. Vanzarea se face in procedura de faliment, prin licitatie publica. La pretul afisat se adauga TVA. COMISION 0 % Anunturi publicate de: HomeLand
Casa cu spatiu comercial de vinzare Birouri - Spatii comerciale Medias 380 000 €Negociabil Salveaza ca favorit 380 000 €: Casa este compusa din 10 camere cu geamuri/usi termopan parchet Laminat , 2 bucatarii cu faianta si gresie mobila de bucatarie , 4 bai cu faianta si gresie, garaj cu groapa ptr. 4 masini, curte pavat...
Inchiriez spatiu comercial in Medias Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 250 € 250 €: Inchiriez sau vind spatiu comercial in Gura Cimpului intersectia str. Nucului cu Clujului in suprafata de 65mp, avind 2 wc ,o chicineta si o sala mare cu toate utilitatile,curent trifazic,centrala pe ...
Spatiu comercial stradal 40mp Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 48 000 € Medias Azi 48 000 €: Agentia Imobiliara Rial va propune spre vanzare, spatiul comercial stradal, situat in Medias in zona centrala, cu trafic pietonal si auto intens, cu o suprafata utila de cca. 40 mp. Este compus din o ...
Spatiu comercial stradal 40mp Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 48 000 € Medias Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Sibiu (judet), Medias, la 48 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 40 m² suprafata utila si 55 m² suprafata construita. Storia 4595845
Vând casa/spatiu comercial Imobiliare Case de vanzare 155 000 € Negociabil Medias Azi
Spațiu comercial ultra central Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 308 € Medias Azi 1 500 lei: Închiriez spațiu comercial ultracentral cu vad constituit deja. Detalii la telefon
Spatiu comercial de inchiriat sau vanzare Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 287 € Medias Azi 1 399 lei: Spațiu comercial , pe strada Avram Iancu nr 143 , vad foarte bun cu trafic intens.
Imobil cu 3 apartamente + spatiu comercial Imobiliare Case de vanzare 135 000 € Medias Azi
Casa cu etaj spatiu comercial Imobiliare Case de vanzare 375 000 € Negociabil Medias Azi
Spațiu comercial de vanzare pe Sos. Sibiului 360 000 €Medias - Azi la 480 m² Salvează ca favorit
Spatiu comercial, zona Centrala Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 650 € Negociabil Medias Azi
VAND casa cu spațiu comercial 160 000 EUR Proprietatea se compune din 2 imobile. Imobilul 1 - CASA de locuit cu o suprafaț ... Medias Sibiu azi 762 €/m2 | 210 m2 Proprietatea se compune din 2 imobile. Imobilul 1 - CASA de locuit cu o suprafață utila de 150 mp compusa din parter și mansarda, aatfel: parter - living open space spatios, cu bucătărie, loc pt servit masa, bucătărie de serviciu, baie de serviciu și garaj( 24 mp); mansarda - living, 2 dormitoare, dresing, baie spațioasă cu cadă și cabina de dus, etc. Casa dispune de pod pt depozitare, sistem de supraveghere video, aer condiționat, 2 terase amenajate, foișor, gril și curte amenajata. Imobilul 2 - spațiu comercial cu o suprafață de 60 mp. Contorizare utilitati separate ( apa, canalizare, energie electrică, gaz, telefonie, cablu, internet) Publi24_1626510249
Spatiu Comercial/Birouri De Inchiriat Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 € Negociabil Medias Azi
Spatiu Comercial/Birouri De Vanzare Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 110 000 € Negociabil Medias Azi
Spatiu comercial de inchiriat - Medias - Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 000 € Medias Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Sibiu (judet), Medias, la 1 000 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 85 m² suprafata utila si 99 m² suprafata construita. Storia 6856537
Spatiu comercial de inchiriat - Medias - Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 450 € Medias Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Sibiu (judet), Medias, la 450 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 70 m² suprafata utila si 80 m² suprafata construita. Storia 6860273