Vand apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 29 500 € Medias Azi
Vând apartament cu 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare » 3 camere 40 000 € Medias Azi 40 000 €: Vând apartament cu 3 camere decomandate in cartier Vitrometan. Apartamentul e renovat si se vinde impreuna cu pivnita si garaj. Alte detalii la telefon.
Vand apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 29 500 € Medias Azi 29 500 €: Vand apartament 2 camere confort 1 decomandat (Bucatarie. Baie. Camara. Doua Balcoane si o Pivnita la subsolul blocului ). situat i cartierul vitrometan linga sala polivalenta Apartamentul este comple...
Vand apartament cu 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 27 000 € Negociabil Medias Azi
Vand apartament cu 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 42 000 € Negociabil Medias Azi 42 000 €: Vând apartament cu 3 camere + garaj și pivnița Str. Sebesului vis-a-vis de școala nr.8 , etaj 4/10. Apartamentul este complet renovat,geamuri termopan ,gresie,faianta ,izolat interior -exterior, parti...
Vând apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 41 500 € Negociabil Medias Azi 41 500 €: Recent renovat, 2018. Se vinde mobilat. Totul este nou. Pentru informații sunați la 0740647183.
Vând apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 43 000 € Negociabil Medias Ieri 43 000 €: Vând apartament 2 camere , complet renovat , încălzire in pardoseala in tot apartamentul , geamuri termopane , USA metal intrare noua , uși lemn camere , mobila lemn masiv dormitor și baie și MDF came...
Vând apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 38 000 € Medias Azi
Vând apartament cu 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 40 000 € Medias Azi
Vând apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 25 000 € Negociabil Medias Azi
Vand apartament cu 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 34 000 € Negociabil Medias Azi
Vand apartament 2 camere 35 000 €Prețul e negociabil Medias - Azi la 48 m² Salvează ca favorit
Vand apartament 3 camere Vitrometan 67 000 €Medias - Azi la 75 m² Salvează ca favorit
Vand apartament 2 camere in vitrometan 60 000 €Prețul e negociabil Medias - Azi la 54 m² Salvează ca favorit
schimb(vand) apartament cu 2 camere cu ap.cu 3 camere la parter 31 000 EUR ap.cu 2 camere la et 2 pe str. histria,gura campului, complet mobilat cu mobila aproap ... Medias Sibiu Telefon validat azi 45 m2 | 2 camere ap.cu 2 camere la et 2 pe str. histria,gura campului, complet mobilat cu mobila aproape noua la comanda sau fara,cu aer conditionat,garaj etc...pret 31000 euro,putin neg.inf. la tel 0744700423.
Vand apartament 2 camere , 32 mp str. Clujului , OFERTĂ Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 20 000 € Medias Azi 20 000 €: Vand apartament 2 camere , et 3 , 32 mp utili , zona foarte linistita in apropiere de scoala , gradinita , statie de autobuz , langa ( mag. Madalina/La doi pasi )
Vand apartament cu 2 camere in cartierul Dupa Zid Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 32 000 € Negociabil Medias Ieri 32 000 €: Apartamentul este compus din doua camere decomandate, bucatarie,baie,hol,camara, debara si este situat la etajul 7/10. Imbunatatirile din acest apartament sunt: gresie, faianta, parchet, centrala si i...
[PROPRIETAR] Vand Apartament Cu 2 Camere In Orasul MEDIAS 16 000 EUR Proprietar, ofer spre vanzare apartament cu 2 camere (nedecomandate) in orasul Media ... Medias Sibiu azi 421 €/m2 | 38 m2 | 2 camere Proprietar, ofer spre vanzare apartament cu 2 camere (nedecomandate) in orasul Medias (judet Sibiu), cartier Gura Campului, strada Tineretului nr. 13 sc. B Suprafata utila: 38 m Apartamentul este compus din: hol, baie, sufragerie, bucatarie, dormitor (nu are balcon) Bloc anvelopat, geamuri termopane, soba pe gaz, parchet, gresie, faianta, usa metalica la intrare. Utilitatile si intretinerea sunt platite la zi. Pentru a beneficia de serviciul de televiziune si internet se poate face contract cu DIGI (RCS & RDS). Acces usor la autobuz si troleibuz. PRET: 16.000 (negociabil) Va astept, cu mare drag, (oricand) la o vizionare! :) Publi24_1654032145
Vand apartament parter 2 camere Gura Campului 24 000 €Prețul e negociabil Medias - Azi la 38 m² Salvează ca favorit
Vând apartament semidecomandat, 2 camere- Gura Campului, Mediaș Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 30 000 € Negociabil Medias Azi 30 000 €: Semidecomandat, 2 camere, baie+bucatarie, 2 debarale, renovat recent, termopane, gresie-faianța, centrală termică, izolat exterior Pentru mai multe informații, telefon: 0769724428
Vand apartament cu 3 camere ,decomandat ,cartier DUPA-ZID MEDIAS 37 000 EUR Vand apartament cu 3 camere,decomandat ,in cartierul Dupa -Zid Medias.Apartamentu ... Medias Sibiu Telefon validat azi 60 m2
Propietar vand apartament 3 camere, 76mp, etaj 4/6 in cartierul Vitro 68 000 €Prețul e negociabil Medias - Azi la 76 m² Salvează ca favorit
48000 lei: 48 000 lei: Vănd apartament cu 3 camere în localitatea Mediaș jud Sibiu,Str Sebeșului Nr 12 Et.4 .Blocul ese acoperit , din cârâmidâ,Compus din Bucătărie,debara,2 Balcoane din care 1 este închis , 2 B...