Apartament 2 camere Langa Oraselul copiilor 69 900 €Oradea - Azi la 56 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere tip AN mare, Oraselul Copiilor-Parc Olosig Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 76 000 € Negociabil Oradea Azi
Ocazie Unica Apartament cu 3 camere! 126 000 €Oradea - Azi la 72 m² Salvează ca favorit
Ocazie Unica!! Apartament 2 camere cu terasa NOU!! Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 45 000 € Oradea Azi 45 000 €: Apartament 2 camere 76mp/sc, care conține o terasa superba de 25 mp intr-un bloc in regim P+2+et3retras dintr-un ansamblu rezidential de lux. Parchetul, faianta, gresia, usile de interior, obiectele s...
OCAZIE Unică !! Casă Complet Finisată !! 162 700 € Oradea - 03 iunie 2025120 m² Salvează ca favorit
Ocazie Unică! GREEN Residence din PRIMA!! La Cheie cu TVA Inclus!! 78 044 €Oradea - 23 mai 202447 m² Salvează ca favorit
Ocazie unica ! Apartament 2 camere, ultracentral, bloc nou, parcare in 115 000 €Oradea - Azi la 49 m² Salvează ca favorit
OCAZIE , ap 3 cam,et 3 Rogerius, Mobilat și Utilat complet Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 56 500 € Oradea 26 iul 56 500 €: Acum, ap 3 cam, 60 mp utili, et 3 ,Rogerius, str Aluminei/Dacia Profi ,toate îmbunătățirile, mobilat și utilat complet, balcon mare, preț 56500 euro, cash sau ipotecar Informații la nr de tel 0742194...
Ocazie!!! PF vand garsonieră ,PARTER str Cantacuzino, Rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 31 900 € Oradea 11 iul
Ocazie!!! PF vand garsonieră ,PARTER str Cantacuzino, Rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 31 500 € Oradea Azi
Ocazie! Apartament 3 camere de vanzare et 2 ROGERIUS ,Moldovei TIP Q 84 800 €Prețul e negociabil Oradea - Reactualizat Azi la 62 m² Salvează ca favorit
Ocazie gars et Parter, decomandată, 26mp utili Rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 33 500 € Oradea 28 mar
Apartament 2 camere in Rogerius, strada Aleea Rogerius 43 400 €Oradea - Azi la 38 m² Salvează ca favorit
Apartament o camera Rogerius, Aleea Rogerius 43 400 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 26 m² Salvează ca favorit
Apartament 1 camere, Rogerius, Str.Aleea Rogerius 45 500 €Oradea - Azi la 25 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere, Rogerius, Str. Aleea Rogerius 48 700 €Oradea - Azi la 25 m² Salvează ca favorit
Apartament 1 camera, Rogerius, Str. Aleea Rogerius 46 700 €Oradea - Azi la 26 m² Salvează ca favorit
Apartament o camera Rogerius, Aleea Rogerius 43 400 €Oradea - Azi la 38 m² Salvează ca favorit
Ofertă Unică!! URBANA din PRIMA!! TVA INCLUS!! 88 100 €Oradea - Azi la 48 m² Salvează ca favorit
OFERTĂ Unică! GREEN Residence din PRIMA!! La Cheie !! 73 600 €Oradea - 26 iunie 202447 m² Salvează ca favorit
Oportunitate Unică: Container cu Afacere de Bubble Tea la Cheie 25 000 €Oradea - Azi la 14 m² Salvează ca favorit
Ap 1 camera rogerius etj 4/5 46 900 €Oradea - Azi la 22 m² Salvează ca favorit
De vânzare ap 3 cam SQ1 Rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 77 000 € Oradea Azi 77 000 €: Ap de vânzare cu 3 camere. Str Spartacus, zona Rogerius. Oradea Contact : tel 0766355152 sau 0766931568
Garsoniera Rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 33 500 € Negociabil Oradea Azi 33 500 €: Vand garsoniera in Rogerius pe strada Podului,cu o suprafata construita de 33 m patrati,amplasata la parterul inalt al unui bloc cu 4 etaje,blocul este construit din caramida astfel este liniste si ca...
Vand ap in Rogerius tip Q Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 70 000 € Oradea Ieri 70 000 €: Vand apartament cu 4 camere in cartierul Rogerius, Oradea, Bihor. Apartamentul masoara o suprafata utila de 80 mp si este situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc cu acoperis. Are dubla orientare catre ...
Garsoniera et 1 Rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 33 800 € Oradea Azi
Garsoniera Rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 27 000 € Negociabil Oradea Azi
garsoniera Rogerius 22 000 EUR Agentia imobiliara Karimob , are placerea de a va prezenta o garsoniera pe strad ... Rogerius Oradea Bihor azi 2 000 €/m2 | 11 m2 | 1 camere Agentia imobiliara Karimob , are placerea de a va prezenta o garsoniera pe strada Iza, cu un comision 0% pentru cumparator. Locuinta se afla la 50 m de spitalul Pelican , respectiv la 5 min de piata Rogerius. Se situeaza la etajul 2 ,al unui bloc de garsoniere, fiind pozitionata intr un loc foarte linistit. Garsoniera are o suprafata utila de 11mp , ca imbunatatiri as aminti ,geamurile termopan,usa de siguranta respectiv calorifere noi. Pentru orice informatii va stau la dispozitie la nr de telefon 0741103208, sau la sediu agentiei, de pe Aleea Salca 22 Publi24_1657588362
Garsoniera tip rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 47 900 € Oradea 22 oct
Garsoniera rogerius et 2 43 500 EUR Garsoniera tip d et 2 pe str slatinei zona Decebal , renovata complet , imedia ... Oradea Bihor Telefon validat azi 1 813 €/m2 | 24 m2 Garsoniera tip d et 2 pe str slatinei zona Decebal , renovata complet , imediat disponibila Publi24_1657750211
garsoniera Rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 22 000 € Oradea Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Bihor (judet), Decebal-Dacia, la 22 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 11 m² suprafata utila si 17 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara KARIMOB principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 6811591
Ap 2 cam. Rogerius, str Sovata, et. 3 83 000 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 52 m² Sterge din Salvate
Garsoniera tip d rogerius 38 300 EUR Garsoniera tip d pe str Aluminei la et 6 cu lift , compusă din ,cameră , bucătări ... Oradea Bihor azi 1 235 €/m2 | 31 m2 Garsoniera tip d pe str Aluminei la et 6 cu lift , compusă din ,cameră , bucătărie , baie , hol , și balcon cu suprafața utila de 31 mp , necesita renovare, dar pot sa ajut cu amenajare garsonerei după bunul plac al noului proprietar . Publi24_1663104175
Ap 50 mp util rogerius 79 500 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Garsonieră tip d , Rogerius 51 000 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 31 m² Salvează ca favorit
Garsonera et 1 rogerius 30 500 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 15 m² Salvează ca favorit
Garsonera et 1 rogerius 33 500 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 12 m² Salvează ca favorit
Teren intravilan Piatra Craiului, Oradea, panorama unica! Imobiliare Terenuri 44 990 € Negociabil Oradea 17 oct
Teren intravilan Piatra Craiului, Oradea, panorama unica! Imobiliare Terenuri 36 500 € Negociabil Oradea Azi
Oportunitate Unica in Oradea ! 3 Apartamente Moderne LA CHEIE - Airbnb 660 000 €Oradea - Azi la 221 m² Salvează ca favorit
Vand garsoniera Rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 25 500 € Negociabil Oradea Azi 25 500 €: Garsoniera la parter pe Teodor Sperantia nr 13 paralela cu Stefan cel Mare intr o zona superba aproape de piata si mijloacele de transport. Are 20 mp locuibili ,in total defapt sunt 24mp costruibili ...
Garsoniera parter rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 23 500 € Negociabil Oradea 11 nov 23 500 €: Garsoniera din uscatorie fără nr , la parter înalt,Rogerius, bloc tip Pb, mobilată și utilata. Este situată în spate la complexul Perla , lângă biserica albastră, aproape de piață, tramvai, școala...