Proprietar - Teren Gura Garlitei - 423 mp - PalladyIkeaPolicolor în oraș Oradea - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vand teren - PROPRIETAR Imobiliare Terenuri 36 000 € Negociabil Oradea Ieri 36 000 €: Teren intravilan pozitionat in apropierea Oradiei pe partea stanga a drumului national Oradea-Arad-Timisoara intre comuna Nojorid si satul Les. ,este in intravilanul comunei Nojorid,terenul este unul ...

08.04|22:48

Proprietar vand teren ,zona Horea Imobiliare Terenuri 285 € Oradea Azi

29.06|16:37

Proprietar v/s teren intravilan construibil in Osorhei 15 €Prețul e negociabil Oradea - Reactualizat Azi la 3 180 m² Salvează ca favorit

04.04|16:21

Proprietar vand casa Iosia 600mp teren 160 000 € Oradea - Azi la 600 m² Salvează ca favorit

27.09|18:30

Proprietar - Vand teren intravilan 1900mp str Beldiceanu, Oradea Imobiliare Terenuri 60 € Oradea Azi 60 €: Proprietar, vand teren intravilan in Oradea, pe strada Nicolae Beldiceanu, cu vedere la lac. Suprafata este de 1900mp, cu front stradal de 20m si lungime de 95m. Terenul se afla intr-o zona de vil...

02.08|23:07

proprietar vand teren front 17ml ,zona Horea Imobiliare Terenuri 269 € Oradea Azi 269 €: Proprietar vand teren ultracentral , ST. 632mp, 17m front. Regimul de inaltime maxim admis este de 3 niveluri supraterane (parter+etaj+mansarda/nivel retras) sau (demisol+parter+mansarda/nivel retras)...

27.04|14:55

Proprietar vand teren pe strada Horea st 525mp cu casa renovabila 219 999 EUR Vand casa pe str Horea nr 25 cu 5 camere ,2 bai SC 179mp,SU 143.75 mp, teren ST 525mp Cas ... Horea Oradea Bihor Telefon validat azi Vand casa pe str Horea nr 25 cu 5 camere ,2 bai SC 179mp,SU 143.75 mp, teren ST 525mp Casa este formata din doua corpuri o parte mai veche la strada compusa din 3 camere si bucatarie , renovabila si doua camere intr-un imobil din caramida cu etaj si 2 bai

07.01|19:57

Proprietar vand apartament 3 camere 78 600 EUR Apartamentul este decomandat , avand o suprafata utila de 68 mp , este situat l ... Oradea Bihor azi 1 156 €/m2 | 68 m2  |  3 camere Apartamentul este decomandat , avand o suprafata utila de 68 mp , este situat la etajul 4/4 cu acoperis . Este compus din: living, 2 dormitoare, , 2 balcoane , bucatarie , hol baie si 2 debarale . Apartamentul are îmbunătățiri: coloana de încălzire si calorifere schimbate, aer condiționat, uși Porta Doror ,parchet laminat,se vinde mobilat Exista locuri de parcare si 1 boxa la subsol .Este situat in zona foarte buna, având grădinițe și școli în proximitate ,parc, Kaufland, Mall Lotus2,statie de tramvai la 3 minute și la 10 minute de Universitatea și de centru.Pret negociabil!. Publi24_1656085700

24.06|18:49

Proprietar , vand gars rogerius 43 900 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 23 m² Salvează ca favorit

29.04|00:38

Proprietar vand casa in Tinca la 30 km de Oradea Imobiliare Case de vanzare 48 000 € Tinca Azi 48 000 €: Proprietar vand casa cu gradina in com. Tinca pe str Tudor Vladimirescu la 30 de km de Oradea jud. Bihor.Casa are 3 camere,bucatarie,camara alimente,pivnita,baie,doua anexe si gradina in suprafata tot...

03.02|07:48

Proprietar Vand apartament AN cu 2 camere Nufarul 51 mp Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 49 999 € Negociabil Oradea Azi 49 999 €: De vânzare: Apartament 2 camere, decomandat, tip AN, situat în Oradea, pe str. Nufărului – mai sus de Mc Donald pe partea opusa, într-un bloc din structură de beton et 9, acoperis din tigla, compus d...

12.02|22:47

Proprietar vand ap. la casa 2 camere ultracentral Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 69 900 € Negociabil Oradea Azi