Vând casacu dependinte în oraș Oradea - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

VAND URGENT! Vand casa sau schimb cu garsoniera Imobiliare Case de vanzare Schimb Oradea Azi Schimb: URGENT! Vand sau schimb cu garsoniera in Oradea sau Marghita!!! Vand casa 76mp, front stradal 21m, incalzire centrala cu calorifere, 2 camere, baie, bucatarie, hol. sura, Fata in fata cu aceasta casa...

18.09|09:26

Vand sau schimb casa la tara sau casa de vacanta dumbravita de codru Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Negociabil Soimi Azi 40 000 €: Vand sau schimb cu garsoniera sau apartament in oradea casa de locuit sau casa de vacanta in dumbravita de codru.casa este din caramida utilata mobilata cu incalzire centrala cu baie .are pivnita ,ga...

18.04|12:21

Vand casa iosia 3 camere baie.bucatarie de vara. anexe.zona linistita aproape de mijloace de transport.gazu la poarta.supraf aprox 2000 mp.fs 40m intrare auto

17.01|15:54

Casa este situata in statiunea Moneasa (100km de Arad, 150km de Timisoara, 110km de Oradea si 122 km de Arieseni).Constructie 2009,porotherm, racordata la reteaua de apa-canal,energie electrica,izolata exterior cu polistiren de 10,tencuiala decorativa,parter+mansarda inalta, - parter:bucatarie,baie,living,terasa acoperita - mansarda: 3 dormitoare,hol,baie,terasa complet mobilata si utilata. In curte, gazon, gratar si loc pentru ceaun. Zona linistita, nu langa sosea, o priveliste minunata. Contact: mesaj aici sau la numarul de telefon.Pentru mai multe poze, mesaj aici sau whatsapp. Accept schimb cu casa/ apartament/ teren Timisoara sau Arad + - diferenta., incalzire: Altele, numar etaj: 2, numar camere: 4, numar bai: 2, suprafata utila: 180, suprafata totala: 225, anul constructiei: 2009

05.01|12:21

Vand Casa Nojorid Imobiliare » Case de vanzare 105 000 € Negociabil Oradea Azi 105 000 €: Vand casa Nojorid, pe un singur nivel. Casa este compusa din , 3 dormitoare, living, bucatarie, baie, camera tehnica. Incalzire in pardoseala. Sistem de incalzire: pompa de caldura. Teren 800 m2.

22.02|19:18

Vand casa la tara la 35 km de la Oradea,sat Cuiesd(padure),Valea Vanatoreasca,de 85mp util, teren 2877 mp,casa detine autorizatie de constructie.In momentul de fata se permite construirea in zona de protectie a padurii,la 50 m de liziera padurii,Legea Nr 85/2003 modif 17.09.2014. Ocazie pt obtinerea= Fonduri Europene Nerambursabile,26.1 miliarde euro ! Dezvoltare Regionala,Coeziune,Mediu,Social,Dezvoltare Rurala,Agricola Comuna,ect Tel 0770122282 , Stadiul constructiei: Rosu, numar etaj: 1, numar camere: 2, suprafata utila: 85, suprafata totala: 2877, suprafata construita: 100, anul constructiei: 1969

02.01|21:14

Vand casa in iosia Imobiliare » Case de vanzare 399 000 € Negociabil Oradea Azi 399 000 €: Vand casa in iosia, s+p+m, 350 mp, La subsol: garaj, bucatarie, loc pt centrala termica pe gaz, beci Parter: living, loc de luat masa, bucatarie, camara, baie, camera Mansarda: 3 dormitoare, baie, dr...

06.03|20:59

Vand casa in Nojorid Imobiliare » Case de vanzare 90 000 € Negociabil Oradea Azi 90 000 €: Casa de vanzare in Nojorid Casa se afla la intrare in Nojorid pe partea stanga Casa este compusa din : -Subsol -camera tehnica cu put forat -Parter -Garaj cu usa automata - Living mare cu ...

08.03|20:33

vand casa Ungaria 29 500 EUR Casa de vanzare in Ungaria la 13 km de vama Bors in satul Told. Suprafata locuibil ... Oradea Bihor azi 100 m2  |  3 camere Casa de vanzare in Ungaria la 13 km de vama Bors in satul Told. Suprafata locuibila 100 mp. Casa este din caramida, geamuri noi termopan, parchet, incalzire pe gaz cu centrala termica noua Ariston, instalatie sanitara noua, apa curenta rece/calda. Curte mare cu pomi fructiferi, gradina pentru legume si zarzavaturi. Pretul imobilului este negociabil. Telefon 0742839842, 0770518849

12.03|07:57

Vand casa la tara Imobiliare » Case de vanzare 40 000 € Negociabil Oradea Azi

14.03|15:45

Vand casa cu gradina !!! Imobiliare » Case de vanzare 25 000 € Oradea Ieri 25 000 €: Vand casa constructie de caramida la 15 km de vama. 2 dormitoare,living,bucatarie,spaiz,baie,anexe,bucatarie de vara,curte si gradina mare. Suprafata totala 24 de arii. Accept si schimb la curte sau...

23.03|00:02

Vand casa cu gradina !!! Case de vanzare Oradea 25 000 € Salveaza ca favorit 25 000 €: Vand casa constructie de caramida la 15 km de vama. 2 dormitoare,living,bucatarie,spaiz,baie,anexe,bucatarie de vara,curte si gradina mare. Suprafata totala 24 de arii. Accept si schimb la curte sau...

23.03|00:02

Vand teren cu casa Imobiliare » Case de vanzare 310 000 € Oradea Azi 310 000 €: Vand teren cu casa pe strada Matei Corvin in suprafata de 3025 mp intravilan din care casa are suprafata de 153 mp + garaj.

04.04|09:41

Vand teren cu casa Case de vanzare Oradea 310 000 € Salveaza ca favorit 310 000 €: Vand teren cu casa pe strada Matei Corvin in suprafata de 3025 mp intravilan din care casa are suprafata de 153 mp + garaj.

04.04|09:41

Vand casa la tara Imobiliare » Case de vanzare 16 500 € Negociabil 16 500 €: Vand casa cu gradina in satul Susturogiu comuna Cetariu la 28 km de Oradea.

11.04|22:48

Vand casa la tara! Case de vanzare Alesd 40 000 €Negociabil Salveaza ca favorit 40 000 €: Vand casa la tara sau schimb cu apartament in oradea!mai multe detali la telefon!ceai interesati sau care doriti detalii va rog sa sunat i la nr de telefon multumesc!

27.04|06:45

Vând casă la com.Viişoara Imobiliare Case de vanzare 32 000 € Negociabil Oradea Azi 32 000 €: Vănd casă în comuna Viișoara , la 10km de la Municipiul Marghita din județul Bihor. Aproximativ 60 km de la Oradea. Casă cu 3 camere decomandate (2 camere stradale cu podele din lemn, o cameră ...

11.01|18:32

Vand Casa Santandrei Imobiliare Case de vanzare 68 000 € Oradea 28 dec 68 000 €: De vanzare casa semifinisata NOUA in Santandrei MENTIUNE !!! (FIECARE IMOBIL VINE INSOTIT DE CERTIFCAT DE GRANTIE SI CALITATE IN CONFORMITATE CU LEGILE STAULUI ROMAN) Casa are o suprafata constr...

30.12|08:54

Vand teren (loc de casa ) Imobiliare Terenuri 6 000 € Negociabil Oradea Azi 6 000 €: Vand teren intravilan în centrul satului Stracos aproximativ 30 kilometri fata de Oradea Mai multe detalii la telefon

24.01|22:07

Vand casa de locuit Imobiliare Case de vanzare 200 000 € Negociabil Oradea Azi 200 000 €: vand casa de locuit in zona ultra centrala, situata pe str. Mestesugarilor la intersectie cu str. Onestilor. Suprafata de teren totala 394 mp, compusa din 3 camere, baie, coridor, debara, plus inca o...

07.11|19:10

Vând casă în Marghita Imobiliare Case de vanzare 43 000 € Marghita Azi 43 000 €: Vând casă în Marghita, 8 camere, beci, garaj+Camera pe garaj, Gaz + Sobe teracota, curent, apa, Suprafața 1500mp.Accept schimb cu apartament in Oradea.Pret 43000 € Negociabil. Telefon 0732820223.

05.06|21:13

Vând casă în Ungaria Imobiliare Case de vanzare 9 918 € Oradea Azi Anunturi case de vanzare Oradea. Vinde casa cu un anunt gratuit sau contacteaza direct proprietarul sau agentia, daca vrei sa iti cumperi casa.

09.08|14:39

Vand loc de casa Leş Bihor Imobiliare Terenuri 13 500 € Negociabil Oradea Azi 13 500 €: - front stradal 25 m - acte in regula - posibilitate de racordare la curent - pe viitor gaz si canalizare - de o parte si de alta sunt case

27.07|18:44

Vand casa an ungaria Imobiliare Case de vanzare 5 000 € Negociabil Oradea Azi 5 000 €: Casa de vanzare in Furta, Ungaria  Va propunem spre vanzare casa mixta din caramida partial si din vaoiaga, situata in FURTA - Ungaria ,este an colti si cu dublu front  la 27 km de Oradea, dispusa pe ...

02.02|13:10

Vand casa in nojorid Imobiliare Case de vanzare 85 000 € Negociabil Oradea Azi 85 000 €: Vand casa utilata mobila nou ,incalzire pardoseala ,curte gradina amenajata totul la cheie telf 0737853803 pret in eur 85000

06.03|23:31

Vând casă în Ioșia Imobiliare Case de vanzare 100 000 € Negociabil Oradea Azi

27.07|22:05

Vând casă în Sălard Imobiliare Case de vanzare 26 000 € Negociabil Oradea Azi 26 000 €: Vând casă la 24Km de Oradea, casa are 2 camere, bucătărie, hol. Casa dispune și de bucătărie de vara, magazii și beci. Suprafața terenului este de 1000 mp. Strada dispune de apa, canalizare și gaz înt...

20.04|23:23

Vand casa in nojorid Imobiliare Case de vanzare 83 000 € Negociabil Oradea Azi

21.05|20:33

Vand casa cu teren Imobiliare Case de vanzare 185 000 € Negociabil Oradea Azi

26.09|16:19

Vand casa Santion Imobiliare Case de vanzare 75 000 € Oradea Azi

04.06|13:50

Vand casa castanilor Imobiliare Case de vanzare 110 000 € Oradea Azi

10.09|04:12

Vand casa str Razboieni Imobiliare Case de vanzare 95 000 € Oradea Azi

03.09|21:51

Vand loc de casa Leş Bihor Imobiliare Terenuri 17 000 € Negociabil Oradea 17 sep

20.09|14:43

Vand casa P+E in Iosia Imobiliare Case de vanzare 145 000 € Negociabil Oradea Azi

25.10|13:08

vand casa ungaria 27 500 EUR vand casa in ungaria la 18 km de oradea complect mobilsta di utilata geamuri si usil ... Oradea Bihor azi 289 €/m2 | 95 m2 vand casa in ungaria la 18 km de oradea complect mobilsta di utilata geamuri si usile sant termopan plasa insecte si rolete pervaz aluminiu casa este din caramida dous camere hol living camara alimente baie cu toate utilitatile gaz curent ctv telefon gradina casa are 4 curti si gradina cu pomi fructiferi si fantana forata in gradina la un minut de ls autostrada . Publi24_1663954987

23.09|20:28

Vand Casa str.Nojoridului 299 000 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 125 m² Salvează ca favorit

18.08|14:50

Vand casa in Iosia 170 000 €Oradea - Azi la 800 m² Salvează ca favorit

19.05|21:04

Vând casa in oras!!! 35 000 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 120 m² Salvează ca favorit

12.09|19:23

Vand casă Osorhei 106 000 € Oradea - Reactualizat la 22 martie 202582 m² Salvează ca favorit

23.03|04:20

Vând casă în zona Ioșia Imobiliare » Case de vanzare 118 000 € Negociabil Oradea Azi 118 000 €: Vând casă în zona Ioșia pe str. Oneștilor vis a vis cu blocurile Prima . Locul unde este amplasată casa este ideal pentru aproape orice tip de afacere(privatizare), se obține autorizare facilă . Cons...

14.02|23:36

Vand teren constructie casa Imobiliare » Terenuri 31 000 € Negociabil Oradea Azi 31 000 €: Se afla intre Oradea si Sanmartin pe partea dreapta( face parte de Oradea) , are curent si posibilitate canalizare, front 15.5 metri. Se afla la 200 metri de strada principala.

20.02|08:49

Vand 2800 mp teren (15 euro Mp) in Podgoria cu casa din caramida nelocuibila.. Utilitati: Curentul este tras , apa rece si canalizare la 50-60 metri.