Vand ap. 5 cam Andrei Muresanu în oraș Oradea - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vand garsoniera str Sf.Apostol Andrei et.2 49 900 €Oradea - Reactualizat Azi la 24 m² Salvează ca favorit

09.05|18:16

vand apartament 3 camere PB mare str.Apostol Andrei et.3 Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 64 900 € Negociabil Oradea Azi 64 900 €: apartament 3 camere PB mare etaj 3 orientare spre sud (pe soare), cu imbunatatiri : termopan, usa metalica, rolete geamuri exterior, balcon termopan+rolete, parchet stejar natural, pereti exteriori iz...

25.10|10:36

vand sau schimb ap 3 camere parter zona centrala decebal Sf.Apostol Andrei 63 900 EUR In caz de vanzare perioada de eliberare se poate extinde pe o perioada de catev ... Oradea Bihor azi 65 m2

05.11|00:41

Apartament 4 camere, tip P, str, Sf. Apostol Andrei 139 900 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 92 m² Salvează ca favorit

04.05|21:10

Garsoniera de vanzare pe str.Sfantul Apostol Andrei Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 41 000 € Negociabil Oradea Azi

03.12|22:57

Garsoniera tip D, parter, str.Sf.Ap. Andrei cu imbunatatiri, ocupabila Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 43 200 € Oradea Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Bihor (judet), Oradea, la 43 200 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 29 m&sup2 suprafata utila si 35 m² suprafata construita. Storia 6936122

22.08|14:26

Apartament 3 camere de vanzare, str.Sf Apostol Andrei 67 500 €Oradea - Azi la 69 m² Salvează ca favorit

09.04|16:00

Spatiu Comercial de inchiriat str. Sfantul Apostol Andrei Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 200 € Negociabil Oradea 28 mar

31.03|16:04

Zona Dacia,Sf Apostol Andrei- 3 camere ,et 1 ,mobilat Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 89 000 € Oradea Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bihor (judet), Olosig, la 89 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 64 m&sup2 suprafata utila si 78 m² suprafata construita. Storia 6562888

13.04|01:49

Apartament 3 camere PC, biserica Sfântul Apostol Andrei Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 78 000 € Oradea Azi

10.07|12:28

Apartament 3 camere tip PB Apostol Andrei, et.2, zona linistita 76 900 EUR De vânzare, apartament cu 3 camere, tip PB, pe strada Sf. Apostol Andrei, la etaju ... Oradea Bihor Telefon validat azi 1 126 €/m2 | 68 m2  |  3 camere De vânzare, apartament cu 3 camere, tip PB, pe strada Sf. Apostol Andrei, la etajul 2, bloc linistit, cu 4 etaje, vederea în spate, in curte, luminos, răcoros vara și călduros iarna, geam la baie. Apartamentul se vinde nemobilat, necesită renovare, mobila este veche, se va muta. Ocazie bună de investitie, apartamentele in zona sunt foarte bine concepute. Exclus agentii. Publi24_1658564721

30.07|19:46

Ap 3 cam PB etaj 1 pe str. Sf. Apostol Andrei renovat, mobilat, utilat 105 000 €Oradea - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

17.04|16:22

Spatiu comercial inchiriere, Decebal, str. Sf Apostol Andrei 900 €Oradea - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

03.05|16:05

OCAZIE !!! Garsonieră ,Str Sf Apostol Andrei, mobilată și utilată 27 000 €Oradea - 02 septembrie 202415 m² Salvează ca favorit

05.09|00:28

Zona Dacia(Apostol Andrei)- 3 camere PC,et.1 ,mobilat și utilat Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 96 300 € Oradea Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bihor (judet), Decebal-Dacia, la 96 300 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 64 m&sup2 suprafata utila si 75 m² suprafata construita. Storia 6707172

11.09|16:55

Gaminvest-Apartament 2 camere, tip PB,zona Sf Ap Andrei, Oradea V3754C 85 000 €Oradea - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

05.08|14:20

Apartament 2 camere PB mare Decebal strada Sfantul Apostol Andrei Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 71 000 € Oradea Azi

19.04|08:50

RECO Apartament 3 camere, Sfantul Apostol Andrei, etaj 1, decomandat 105 900 € Oradea - Azi la 67 m² Salvează ca favorit

05.10|16:46

Vand Apartament cu 2 camere la Ared langa Lidl VAND sau SCHIMB Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 63 900 € Negociabil Oradea 23 iul 63 900 €: Vand apartament nou cu 2 camere in Oradea , bloc ared , situat langa Lidl iosia, Cartier rezidential ( apartamentul este in al doilea bloc de langa Lidl, Nu este in cel situat exact langa strada ...

28.07|01:04

VAND URGENT! Vand casa sau schimb cu garsoniera Imobiliare Case de vanzare Schimb Oradea Azi Schimb: URGENT! Vand sau schimb cu garsoniera in Oradea sau Marghita!!! Vand casa 76mp, front stradal 21m, incalzire centrala cu calorifere, 2 camere, baie, bucatarie, hol. sura, Fata in fata cu aceasta casa...

18.09|09:26

Vand teren 30 000 mp Imobiliare » Terenuri 1 € Simand Azi 1 €: Vand teren 3Ha, fs 66 m la soseaua Arad-Oradea , in com Șimand la 30km de Arad. Pret 15000 euro/ha usor negociabil.

26.02|14:17

Vand garsoniera tip D Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 32 000 € Oradea Azi 32 000 €: Vand gansoniera pe strada Sovata priveliste spre Crisul Repede,bucatarie mica ,baie ,balcon, la etajul 4/4 ! Pret 32 mii euro negociabil

18.11|18:48

Vand teren 30 000 mp Imobiliare » Terenuri 18 000 € Negociabil 18 000 €: Vand teren 3Ha, fs 66 m la soseaua Arad-Oradea , in com Șimand la 30km de Arad. Pret 18000 euro/ha negociabil.

05.05|23:02

Vand teren cu vie Imobiliare Terenuri 5 500 € Oradea Azi 5 500 €: Vand teren intravilan in Uileacu de Munte in suprafata de 1500 mp. Pe jumatate din teren este plantata o vie din soiul Moldova. Terenul se preteaza pentru cabana de weekend, vie si livada.

12.11|17:37

Vand ap in Rogerius tip Q Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 70 000 € Oradea Ieri 70 000 €: Vand apartament cu 4 camere in cartierul Rogerius, Oradea, Bihor. Apartamentul masoara o suprafata utila de 80 mp si este situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc cu acoperis. Are dubla orientare catre ...