Vand Casa la curte in Voluntari în oraș Petroșani - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Imobil, casa cu curte vând urgent Imobiliare Case de vanzare 165 000 € Negociabil Petrosani Azi

26.07|12:42

Vând casă de cărămidă, spațioasă, singur în curte, cu două porți. Imobiliare Case de vanzare 55 000 € Negociabil Petrosani Azi

27.05|15:45

Vând teren cu casa mare și curte,zona Gerom,Strada Poienilor Nr 8 A Imobiliare Terenuri 50 000 € Negociabil Petrosani Ieri 50 000 €: Casa mare,curte mare,gradină mare,pomi fructiferi,zonă liniștită. Relații la numărul de telefon.

08.12|00:07

Vand 2 case, in aceeasi curte, in Petrosani 35 000 EUR Vand 2 case, in aceeasi curte, in Petrosani, strada George Enescu (i ... Petrosani Hunedoara Telefon validat azi 200 m2 Vand 2 case, in aceeasi curte, in Petrosani, strada George Enescu (in spatele garii), una mai noua la rosu, edificata in anul 2010, avand amprenta la sol de 79 mp si suprafata desfasurata de 145 mp, formata din parter (living, bucatarie, baie, hol si camera tehnica) si mansarda (3 dormitoare, hol si baie), iar cealalta - mai veche, edificata inainte de anul 2000, avand suprafata construita desfasurata de 90 mp (doua camere, bucatarie, hol si baie) conform extrasului CF. Suprafata totala de teren, intabulat in integralitate, este de 615 mp, iar pretul este de 35.000 euro negociabil. Publi24_1652517069

14.05|11:21

Vand casa in Petrosani la 10 min de mers pe jos de centru si 5 min de supermarketuri (Penny si Carrefour) Terenul este de 300 m² din care aproximativ 60 m² este casa. Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

01.06|22:26

Schimb cu apartament /Vînd casă la curte cu garaj, Petroșani SchimbPetrosani - Azi la 300 m² Salvează ca favorit

16.04|11:47

Garsoniera de vanzare camera bucatarie hol baie+curte Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 10 119 € Petrosani Azi

13.10|12:49

Vând casa colonie Imobiliare » Case de vanzare 25 000 € Negociabil Petrosani Azi 25 000 €: Vând casa in colonie pe strada Gheorghe Doja strada liniștita numai oameni in vârsta locuiesc pe aceasta strada grădina foarte mare 3 camere living mare cămară baie canalizare trasă,Rog cei interesați...

15.02|13:39

Vand casa Petrosani Imobiliare Case de vanzare 62 000 € Negociabil Petrosani Azi 62 000 €: Vând casă, compusă din 3 camere, situată pe strada George Enescu, nr 1 D ( in spatele gării )bucatarie, baie, 2 debarale, curte 600 mp cu pomi fructiferi altoiți. Casa are toate utilitățile (apa, cure...

06.12|18:31

Vand casa Petroșani Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Petrosani Azi 40 000 €: Vand casa in centrul orașului in spatele liceului Teoretic, Colegiul Mihai Eminescu.

25.10|23:20

Vand casă de colonie Imobiliare Case de vanzare 19 480 € Petrosani Azi

04.07|17:39

Vand Casa Petrosani Imobiliare Case de vanzare 45 500 € Petrosani Azi

09.07|18:01

Vănd casă sau schimb Imobiliare Case de vanzare 51 000 € Petrosani Azi

31.07|12:26

Vând casă în Petroșani 135 000 €Prețul e negociabil Petrosani - Azi la Salvează ca favorit

07.07|16:25

Vand casa in Petrosani 19 500 € Petrosani - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

05.11|15:20

Vând Casă Petroșani 69 000 €Petrosani - Azi la 83 m² Salvează ca favorit

09.09|09:47

Vând Casă în Lonea str Burdesti Imobiliare Case de vanzare 47 000 € Negociabil Petrosani Azi 47 000 €: Vând casa cu trei camere la strada Burdesti capăt de linie Lonea Casa dispune de canalizare apa curent. Dispune de 1300 metri pătrați teren.

28.12|18:37

Vand cabana - casa de vacanta Imobiliare Case de vanzare 48 000 € Negociabil Petrosani Azi 48 000 €: Vând cababă (casuță de vacanță) in zona Rusu . Se vinde complet utilata. Are 2 camere, baie, bucatarie, magazie de lemne, beci, pivniță, terasa din lemn, acoperita, parcare proprie. Acces cu masina pâ...

16.04|18:23

Vand casa de lemn veche Imobiliare Case de vanzare 5 500 € Negociabil Petrosani Azi 5 500 €: Vand casa de lemn compusă din doua camere , un târnaț mai mulge detalii la telefon 0720566760 Se vinde doar casa fara teren se demontează și se poate remonta unde dorește clientul

19.04|19:57

Vand casa de lemn veche Imobiliare Case de vanzare 4 060 € Negociabil Petrosani Azi

25.05|11:08

Vand casa + teren 1000m² Imobiliare Case de vanzare 35 000 € Petrosani Azi

27.05|10:21

Vand casa zona Universitate Imobiliare Case de vanzare 130 000 € Negociabil Petrosani Azi

08.05|03:56

Vand Casă Petroșani 350mp 75 000 €Prețul e negociabil Petrosani - Azi la 350 m² Salvează ca favorit

07.11|19:25

Casa Petrosani vand/schimb cu apartament ! Imobiliare Case de vanzare 35 000 € Negociabil Petrosani Azi

14.10|01:14

Apartament ! Vând /schimb cu casa ! Sau teren !! Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 12 000 € Petrosani Azi 12 000 €: Apartament 2 camere , et 2 /4 pe mijloc . 2 camere bucatarie , baie . Îmbunătățiri parchet laminat, gresie faianța-Bucătărie, baie. Usa metalică schimbat recent usi la camere bine întreținute . Te...

29.03|03:29

Vand casa in Petrosani - zona centrala 170 000 EUR Vand asa in Petrosani, zona centrala, formata din D+P+E+M, cu suprafat ... Petrosani Hunedoara Telefon validat azi 400 m2  |  8 camere

22.05|18:32

Vând casă zonă liniștită colonie Imobiliare Case de vanzare 42 000 € Negociabil Petrosani Azi

02.10|13:18

Vand casa, teren + garaj, Petrosani Imobiliare Case de vanzare 46 000 € Petrosani Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Hunedoara (judet), Petrosani, la 46 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 148 m², are 148 m&sup2 suprafata utila si 148 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara AELIS IMOBILIARE ALA SRL principalele calitati ale apartamentului sunt garaj, mobilat, electricitate. Storia 6936436

21.10|09:54

Vând casă reprezentativă în municipiul Petroșani Imobiliare Case de vanzare 275 000 € Negociabil Petrosani Azi

23.10|18:19

Vând teren pentr făcut casa în Brašauți Imobiliare Terenuri 6 € Petrosani Azi

30.12|21:10

35000 €: 35 000 €: Vând casă în colonie Petroșani ,2camere ,baie ,bucătărie ,terasa ,garaj 140mp utili teren cumpărat,izolata polistiren,decorativa exterior,termopane se vine mobilata sau nemobilata în funcție...

13.04|04:33

Vand casa (doua corpuri legate prin pasarela inchisa) Imobiliare Case de vanzare 130 000 € Negociabil Petrosani Azi

18.05|12:49

Vand casa (doua corpuri legate prin pasarela inchisa) 145 000 EUR Vand casa cu 2 niveluri, constructie noua finalizata 2016 in Petrosan ... Petrosani Hunedoara azi 363 €/m2 | 400 m2 Vand casa cu 2 niveluri, constructie noua finalizata 2016 in Petrosani, , la strada, acces auto , pretabil locuit si sedii firme, cabinete medicale, activitati diverse comerciale sau industriale, casa are 2 corpuri, constructie BCA si caramida,- corpul 1- P+E alcatuit din bucatarie, camara si anexa la parter, la etaj dormitor matrimonial cu baie , corpul 2- P+E+M alcatuit din living si 4 camere, baie si terasa, multiple amenajari interioare si exterioare, geamuri si usi termopan,centrala termica pe combustibil solid, curte dreapta amenajata, pomi fructiferi , cuptor , acces auto masini de tonaj mare, curent 3,80 W .Curtea are 633 metri patrati. Publi24_1627449812

11.06|07:07

Vand casa, teren+ garaj ( langa Belle Epoque) Petrosani Imobiliare Case de vanzare 48 000 € Petrosani Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Hunedoara (judet), Petrosani, la 48 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 300 m², are 300 m&sup2 suprafata utila si 300 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara AELIS IMOBILIARE ALA SRL principalele calitati ale apartamentului sunt garaj, mobilat, electricitate. Storia 6936436

26.08|09:50

24000 €: 24 000 €: Se oferă spre vânzare casă în Petroșani recent renovată cu îmbunătățiri, zonă foarte liniștită Casa are o suprafață totală de 59,4 mp și aproximativ 135 mp suprafața teren plus o grădină C...

14.06|09:12

39500 €: 39 500 €: Vând casă în Petroșani lângă barieră, pe fundație din piatră și beton, cu pereți din cărămidă Toate tavanele au plasă din fibră de sticlă , suprafața construită 90mp, total 195mp *Dormitor 2...