Teren industrial ideal constructii hale în oraș Reșița - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Teren Km 7 ideal constructie casa 2 €Resita - Azi la 2 800 m² Sterge din Salvate

24.07|10:52

Teren 15 hectare. cu constructii 400 000 EUR BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE:Terenul nu este chirie,ci dobandit pri ... Vest Resita Caras-Severin azi 151 190 m2 BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE:Terenul nu este chirie,ci dobandit prin Contract de Vanzare Cumparare in regim privat. ...Agentia Imobiliara Activ Imob Resita va pune la dispozitie teren cu CONSTRUCTII in Caras Severin, in apropiere de Loc.Bocsa. Terenul este intravilan,PLAN DREPT IN PROPORTIE DE 100%, disponibil pentru vanzare,pret negociabil la suma de 400 000 euro. In teren se afla mai multe pavilioane (necesita renovare)parter si etaj avand cca 100 de camere.In incinta terenului sunt amenajate 8 buncare militare subterane. Cale de acces chiar si vehicule grele pana in incinta terenului. In proxima apropiere a terenului se afla surse de alimentare cu apa si curent. Nu se afla in zona cu risc de inundatie sau alunecari de teren. Pentru informatii detaliate va rugam sa solicitati o programare la sediul biroului nostru din Resita. Daca si dumneavoastra aveti o proprietate in Resita sau in Judetul Caras-Severin si doriti sa o vindeti sau inchiriati va rugam sa sunati la numerele de telefon- Petre Culcea,Broker Imobiliar: 0784 726 875 si vom crea un profil personalizat pentru vanzarea sau inchirierea acesteia, vizibil pe site-ul oficial de imobiliare al orasului: resita.activimob.ro Situatia juridica: Aceasta proprietate detine informatii reale, fiind verificata si evaluata in prealabil de Compartimentul Suport Back-Office Activ Imob Resita si garantam legalitatea actelor. Recomandare: Pentru a vizualiza toate ofertele cu mai multe fotografii si a primi notificari cu noile oferte, va rugam sa solicitati cerere de prietenie pe facebook Petre Culcea ActivImob Resita sau sa accesati site-ul oficial de imobiliare al orasului: resita.activimob.ro Compania ACTIV IMOB ROMANIA este singura care detine dreptul exclusiv de mediatizare a acestei proprietati, astfel intermedierea pentru vanzare se va realiza doar prin si cu sprijinul acesteia, atat vanzatorul cat si cumparatorul, au garantia ca tranzactia se va finaliza in siguranta si legal. Va multumim si va felicitam ca ati ales SIGURANTA TRANZACTIEI. ID Activ Imob 214528. Publi24_1663922631

26.09|07:28

Teren construcții cu utilități. 15 €Resita - Azi la 5 000 m² Salvează ca favorit

20.08|15:53

Resita, Teren 11000 MP+Constructii Imobiliare Terenuri 450 000 € Resita Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Caras-Severin (judet), Strada 1 Decembrie 1918, la 450 000 €. Acest terenuri de vanzare are 10 977 m². Storia 5085755

18.01|10:43

Vand teren ptr constructii , in Resita. 38 EUR Proprietar , vand 1760 mp teren in Resita pe Calea Caransebesului, langa strand Soh ... Govandari Resita Caras-Severin azi Proprietar , vand 1760 mp teren in Resita pe Calea Caransebesului, langa strand Soho, la semnul 70, 30 m de soseaua principala, Cartier nou. 30 km de muntele Semenic, Garana si Trei Ape, 20 km de partia de Sky si baraj( ponton) Valiug , Crivaia .Acte la zi, cale de acces pietruita. Terenul se vinde intreg sau parcelat in fc de dorinte. Pret negociabil, info la tel Publi24_1657715121

27.09|00:38

Ocazie!Vând teren intravilan pt construcții in Reșița 1 500 EUR 46 900 EUR Vand teren plat intravilan pt construcții diverse in Reșița zona Mociur suprafaț ... Mociur Resita Caras-Severin Telefon validat azi 2 100 m2

24.11|20:01

Vand teren intravilan, 650 m2 cu deschidere de 12 m. Terenul este situat pe strada Resita, cartier brailita-pisc, Braila .Cartier linistit ,scoala ,magazine ,statie de autobus foarte aproape ..Posibilitati ,apa ,gaze ,curent s.a.in strada.Pentru mai multe detalii contactati-ma telefonic la nr.0730 941 369

30.12|15:16

Vand teren de constructii zona brailita -pisc ,Braila Imobiliare » Terenuri 45 € 45 €: Vand teren intravilan, 650 m2 cu deschidere de 12 m. Terenul este situat pe strada Resita langa nr 4, cartier brailita-pisc, Braila .Cartier linistit ,scoala ,magazine ,statie de autobus foarte aproa...

03.05|09:47

Cladire/casa - ideal cabinete medicale sau birouri + spatiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 190 000 € Negociabil Resita Azi 190 000 €: Casa noua construita + depozit + gradina mare. Suprafata teren: 1100 m2 Suprafata cladire: 450 m2 Imobilul este situat in Resita, str. Gradiste (Calnic), la strada principala cu acces direct din ...

01.05|09:42

Cladire/casa - ideal cabinete medicale sau birouri + spatiu comercial 150 000 EUR Casa noua construita + depozit + gradina mare. Suprafata teren: 1100 m2 Suprafat ... Resita Caras-Severin azi 336 €/m2 | 447 m2 Casa noua construita + depozit + gradina mare. Suprafata teren: 1100 m2 Suprafata cladire: 450 m2 Imobilul este situat in Resita, str. Gradiste (Calnic), la strada principala cu acces direct din sosea. Casa poate fi si INCHIRIATA, iar cheltuielile cu finisarea se vor compensa cu chiria datorata pe urmatoarele luni. Cladirea este formata din doua corpuri: - Partea din fata (Corpul I) este formata din parter, etaj, mansarda. Incaperile se pot folosi pentru magazin, birouri, policlinica etc. - Partea din spate (Corpul II) este formata din demisol si depozit(hala). Intrarea in depozit este prevazuta si cu rampa pentru masini mari (tir, camion, etc). Cele 2 corpuri comunica intre ele. Structura constructiei este pe stalpi si grinzi si se poate reconfigura interiorul dupa necesitati fara a afecta structura de rezistenta. Cladirea a fost conceputa in asa fel incat poate avea multiple intrebuintari, fiind pretabila la aproape orice tip de afacere. Cladirea are acces la toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal). Terenul este drept (1100 m2). Publi24_1623667971

04.06|20:10

Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Sibiu (judet), Resita, la 71 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 46 m&sup2 suprafata utila si 46 m² suprafata construita. Storia 7628882

12.05|16:37

Vand teren Resita Cartier Francez(schimb cu teren valiug ) Imobiliare Terenuri 30 000 € Negociabil Resita Azi

28.09|13:04

Naidas teren zavoi si teren agricol jud Caras Severin Imobiliare Terenuri 2,50 € Resita Azi

21.04|18:33

Inchiriez teren in suprafata de 6500m2,situat langa piata de masini si ocico.Terenul este drept si are toate utilitatile necesare unui eventual bussines.Pret 1200€/luna.

08.01|01:23

Vand teren in Resita,strada Valiugului,la soseaua principala,suprafata 847mp,imprejmuit,toate utilitatile.

26.01|03:46

De vânzare teren km7 Imobiliare » Terenuri 34 500 € Negociabil Resita Azi 34 500 €: Teren intravilan agricol 11.500m Front stradal 87m.l Informații tel.00393476941253 Mihai Tel.0040770369666 Fane

13.02|22:57

Vând teren extravilan 8 000 EUR Vând teren arabil extravilan între Resita-Tarnova la aproximativ 2km de Tarnova ... Tarnova Caras-Severin Telefon validat azi Vând teren arabil extravilan între Resita-Tarnova la aproximativ 2km de Tarnova, la 50 m de drumul principal, acces la linie de curent electric. Terenul este drept și are 5775 mp. Actele sunt în regulă. Prețul este fix și vine aproximativ 1,38 euro/mp deci este practic o ocazie comparativ cu alte prețuri din zonă și nu mai vorbim de cele din județ. Publi24_1656620258

30.06|23:08

Teren intravilant Imobiliare Case de vanzare 15 800 € Negociabil Resita Mica Azi

23.03|14:57

Teren Resita Km 7 Imobiliare Terenuri 25 000 € Negociabil Resita Azi 25 000 €: Teren de vanzare km 7 Resita la strada. (fâneată) Deschidere 32 ml Terenul are toate actele aferente. Sunt proprietar. Vrei sa investesti banii sau vrei sa faci cadou ori vrei sa ti construiesti o ca...

30.08|11:25

Anina - teren 7 ha Imobiliare Terenuri 430 866 € Anina Azi 430 866 €: Va prezentam la vanzare un teren situat in localitatea Anina, la 35 km distanta fata de municipiul Resita. Terenul are o suprafata de 71811 mp, pe acest lot existand aproximativ 20 de constructii, maj...

28.07|13:31

TEREN DE VÂNZARE 25 EUR Teren de vânzare 8.000mp pe Calea Caransebeșului km.5 extravilan intrare din ose ... Resita Caras-Severin azi Teren de vânzare 8.000mp pe Calea Caransebeșului km.5 extravilan intrare din osea.Se vinde și parcelat minim 1000 mp. Publi24_1612087747

18.07|19:00

Teren Terovei, ID 791 Imobiliare Terenuri 20 400 € Resita Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Caras-Severin (judet), Resita, la 20 400 €. Acest terenuri de vanzare are 5 100 m², iar conform Agentia imobiliara Marcos Imobiliare principalele calitati alte terenului sunt acces - drum asfaltat. Storia 5733772

13.10|13:09

Vând teren intravilan km8. 12 EUR Vând teren intravilan pe Calea Caransebesului km 8. Terenul are suprafață de 1290 ... Resita Caras-Severin Telefon validat azi

25.08|23:05

Vând teren extravilan 5 000 EUR Teren în suprafață de 3158 metri pătrați , situat la km 8 , lângă stația de curen ... Resita Caras-Severin Telefon validat azi Teren în suprafață de 3158 metri pătrați , situat la km 8 , lângă stația de curent. Publi24_1659784200

20.08|17:14

Vând teren extravilan 7 000 EUR Vând teren extravilan la jumătatea distanței între Resita-Tarnova la aproximativ 3 km de Tarnova, chiar lângă drumul principal, având un front stradal de 150 metri si are acces la linie de curent electric care este chiar lângă teren. Terenul este drept și are 4 775 mp ( 3/4 lanț). Actele sunt în regulă și acum sunt în derulare la faza de succesiune. Publi24_1664218689

26.09|21:45

Vand teren intravilan, imprejmuit in localitatea Resita, zona Triaj. Suprafata: 1500 m2, front stradal 47 m. Utilitati: curent trifazat, conducta gaz la poarta, acces la reteaua de apa (fantana forata). Pomi fructiferi, vita de vie, foisor si casuta de lemn 2x3m. Pret: 10 euro/m2

18.01|18:36

Teren de vanzare Terovei Imobiliare Terenuri 5 € Resita Azi 5 €: Vand teren drept intr-o zona foarte buna, acces usor cu masina, 150m de la soseaua care duce spre Terova. Pe teren este trasa apa de la retea iar utilitatile sunt in zona (gaz si curent). Terenul est...

06.04|08:33

Teren intravilan situat in Resita ,Calea Caransebesului ,km 5,in spatele service auto ,terenuri parcelate si deja vandute toate,posibilitate constructie. front stradal 16 ml. Indentificare cadastru 31534

14.01|16:09

Vând teren situat în incinta comunei Ezeris jud Caras-Severin . Terenul se afla la aproximativ 20km de Reșița . Aveți posibilitatea de a va racorda la apa și curent, acestea fiind la strada. Terenul este cu număr de casa si cu acte in regula

31.01|00:51

Teren Calea Caransebesului Imobiliare » Terenuri 2 € Resita Azi 2 €: Vand teren cu construcții,acces ușor ,Calea Caransebesului.Se poate achita în rate direct de la proprietar.tel 0744212101,0727405025

05.03|10:31

Resita, Teren 636 MP, Muncitoresc Imobiliare » Terenuri 16 500 € Resita Azi 16 500 €: BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Teren pretabil pentru investitie!!! Teren intravilan in oras, Zona Muncitoresc, in suprafata de 636 Mp. in imediata apropiere a bulevardului principal....

06.03|08:29

TEREN Resita Km.7 DN58 Imobiliare » Terenuri 22 000 € Resita Azi 22 000 €: Vand teren extravilan (faneata) la km 7./partea dreapta spre Caransebes. Stradal, deschidere 32 ml utilitati in apropiere. Latime 32m. Lungime100m. 3200mp Toate actele: CF, Plan, Aviz technic etc....

12.03|18:25

Teren Str Reșița - Braila Imobiliare Terenuri 40 000 € Negociabil Smardan Azi

20.12|00:45

Resita, Teren 636 MP, Muncitoresc Imobiliare Terenuri 13 000 € Resita Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Caras-Severin (judet), Strada 1 Decembrie 1918, la 13 000 €. Acest terenuri de vanzare are 636 m². Storia 4313171

26.03|10:51

Teren Resita-Terova Imobiliare » Terenuri 9 500 € Negociabil Resita Azi 9 500 €: Teren pe langa restaurantul 5M, pe drumul care duce spre Terova, 900-1000mp Constructii in zona, deci este si apa, gazul este la drumul principal (aprox 50m liniari), iar curentul electric langa p...

03.04|19:48

Vand teren la Bratova Imobiliare » Terenuri 5 € Resita Azi 5 €: Vand doua parcele de teren intravilan la Bratova, fiecare de 4320 mp, drum de acces, impozit la zi. Bratova apartine de comuna Tarnova, este la 1 km de cartier Terova. Din Resita (zona Intim)la Bra...

03.04|21:06

Teren lac SECU, Resita Imobiliare Terenuri 20 000 € Secu Azi 20 000 €: Teren pe versant Tarnova lac SECU ideal pentru cabana cabane. Drum acces, curent in apropiere. Pretul este de 4,00 Euro m2 Se pot achizitiona parcele cu CF separat de cca. 1.000 m2, La cerere...

21.02|17:13

Vand teren intravilan Imobiliare Terenuri 29 500 € Resita Azi

06.03|15:56

Teren intravilan (grădina) Imobiliare » Terenuri 8 000 € Resita Azi 8 000 €: Vand teren intravilan, acte la zi, intabulat. Terenul se afla in zona triaj pod Intim deasupra de transprotector. Din poza prima se vede drumul care duce cca 800 de metri până sus la teren. Fara acces...