căutare proprietăți în oraș Salcia

Super oferta! Vand casa Salcia la pret de apartament. 124 000 EUR Teren 1300 mp, zona liniștita, 4 km de Slatina, toate utilitațile, 2012, poroter ... Salcia Olt azi 240 m2

15.10|16:57

Teren intravilan Slatina-Park(Salcia-Dranovatu) Imobiliare Terenuri 16 500 € Slatina Azi

14.05|12:52

Teren intravilan, Salcia, 3 min de Slatina, plata in rate. Imobiliare Terenuri 25 € Negociabil Slatina Azi

10.12|15:52

Teren de vanzare Iasi, Cuza Voda Imobiliare Terenuri 9 000 € Cuza Voda Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Iasi (judet), Cuza Voda, la 9 000 €. Acest terenuri de vanzare are 2 100 m², iar conform Agentia imobiliara Salcianu Stefan principalele calitati alte terenului sunt canalizare, apa curenta. Storia 5529170

01.05|14:07

Vand sau schimb teren extravilan la intrare in satul salcia Imobiliare Terenuri Schimb Slatina Azi Schimb: Teren intravilan la intrare in satul Salcia comuna Slatioara, suprafata 2500 m² deschidere 13 m.

10.03|09:29

Vand casa Salcia. 124 000 EUR Teren 1300 mp, zona liniștita, 4 km de Slatina, toate utilitațile, 2012, poroter ... Salcia Olt azi 240 m2

14.12|01:05

Teren 540mp intravilan comuna Slătioara, sat Salcia, jud. Olt Imobiliare Terenuri 17 280 € Salcia Azi

29.05|15:14

Teren intravilan in satul salcia 25 EUR

29.11|00:17

Vand teren 5000 mp, cu dubla iesire la: -DN Slatina-Craiova in apropiere de intersectia cu Salcia -catre Slatioara, unde sunt trase utilitatile. Terenul este pe partea stanga pe directia Slatina-Craiova, in apropierea benzinariei. Deschiderea la DN Slatina-Craiova este de 18 m, Se poate cumpara impreuna cu inca o parcela vecina, de aceleasi dimensiuni, deci, in total, poate fi o deschidere de 36 m.

29.12|00:25

120000 €: 120 000 €: De vânzare proprietate compusă din casă+ teren intravilan ,situată la intrarea dinspre Slatina în Salcia- Slătioara, str Primăverii nr 54, cu o deschidere foarte generoasă de 40 ml la DJ 67...

01.06|00:14

Vand teren sat Salcia comuna Slatioara Imobiliare Terenuri 22 € Negociabil Salcia Azi

07.12|20:46

Teren intravilan, Salcia, la 3 min de Slatina, zona La Visini Imobiliare Terenuri 25 € Negociabil Salcia Azi

20.07|15:53

Vand teren intravilan salcia Imobiliare Terenuri 37 € Slatina Azi

18.05|21:26

Vând teren intravilan salcia negociabil Imobiliare Terenuri 30 € Slatina Azi

21.03|20:46

vand casa com Umbraresti sat Salcia jud Galați 30 000 EUR Casa batraneasca cu utilitati apa curenta canalizare și electricitate curte 2500m ... Tecuci Galati azi 70 m2

30.10|17:41

Teren agricol Braila 100 ha Salcia Tudor Imobiliare Terenuri 10 000 € Salcia Tudor Azi

19.12|23:48

VAND ,Teren extrav. inSalcia,zona:,,In Lunca" Imobiliare » Terenuri 3 € Slatina Azi 3 €: Terenul extravilan are suprafata de8000mp.,latime 37m,e.paralel cu drumul DN,la200-300m si la200m deDJ iardrumulcare trece prin fata lui este perpendicular pe cel al scolii.Terenul este vis-a-vis de g...

10.03|18:32

Vând Casa com Salcia Teleorman Imobiliare Case de vanzare 5 051 € Salcia Azi

10.07|12:15

Vand teren arabil 3,15ha in sat Ariciu, comuna Salcia Tudor, jud. Braila. Pret:18000euro (negociabil).

14.01|17:09

17 €: 17 €: Terenul propus pentru vânzare are 5278 mp ,este situat chiar la intrarea în satul Salcia ,com Slătioara, pe str Primăverii nr 35 și are o deschidere generoasă de 23 ml la DJ 677. Terenul se află...

01.04|15:15

Casă cu 3650 mp teren, sat Salcia -Slătioara Olt Imobiliare Case de vanzare 145 000 € Negociabil Slatina Azi

30.05|23:42

Vand teren intravilan Salcia Imobiliare Terenuri 35 € Salcia Azi

10.01|19:51

Vand casa Salcia. Imobiliare Case de vanzare 129 000 € Negociabil Slatina Azi

18.07|20:08

Vand teren extravilan Imobiliare » Terenuri 4 € Negociabil Slatina Azi 4 €: Terenul se afla langa Clubul de echitatie de la Salcia, posed Carte funciara

14.02|05:30

NOU! Teren S=4100 mp la DE Slatina-Craiova,pretabil HALA DEPOZIT Imobiliare Terenuri 61 500 € Slatina Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Olt (judet), Salcia, la 61 500 €. Acest terenuri de vanzare are 4 100 m². Storia 6923957

17.08|17:18

teren 2500 m intrare Salcia 12 EUR Teren cu 2 intrari 2500 m cu deschidere 12.5 m pana in intrarea in Salcia pret 1 ... Salcia Olt Telefon validat azi Teren cu 2 intrari 2500 m cu deschidere 12.5 m pana in intrarea in Salcia pret 12 m ..accept si variante auto.. raspund WhatsApp.. terenul are 2 intrari..apa,canalizare si curent la poarta..WhatsApp Publi24_1642718702

28.08|00:32

Vila de vanzare Iasi Holboca Imobiliare Case de vanzare 82 500 € Holboca Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Iasi (judet), Holboca, la 82 500 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 305 m², are 90 m&sup2 suprafata utila si 108 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Salcianu Stefan principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, garaj, fibra optica. Storia 5462074

21.04|21:15

Casa de vanzare, Judetul Teleorman, Comuna Salcia 5 000 € Tudor Vladimirescu - Azi la Salvează ca favorit

10.11|15:21

19 €: 19 €: Vand teren sat Salcia comuna Slatioara- 1400 mp intravilan - 19 euro mp, - 1000 mp extravilan -10 euro mp. Detin carte funciara. zero, sapte, sase, noua, trei, doi, unu, sapte, opt, noua.

29.03|19:27

16.03|07:53

Casa in comuna Salcia Imobiliare Case de vanzare 9 500 € Rosiorii de Vede Azi

29.04|18:26

Teren 5278 mp, la Drumul Județean 677, sat Salcia ,Slătioara ,Olt. Imobiliare Terenuri 28 € Negociabil Slatina Azi

30.05|20:36

Vand teren intravilan imprejmuit, in Salcia str Principala 118, cu livada, curent trifazic, fantana in suprafata de 4515 mp. Deschidere 45 m*100 m. Pret 18€ mp, negociabil. Terenul poate fi parcelat. Telefon 723 - arata telefon - Cer si ofer seriozitate!

28.01|23:12

12500 €: 12 500 €: 12500 hectarul, persoana fizica vinde 100 hectare teren agricol în comuna Ariciu sat Salcia Tudor jud Brăila, terenul se afla în apropierea unui canal de irigații,are toate actele la zi. Su...

09.06|10:28

Vând teren intravilan în Salcia Imobiliare Terenuri 30 € Salcia Azi

29.08|13:19

Vand casa 4 camere 170 000 EUR Vand casa in cartierul Slatina Park (intre Salcia si Dranovatu), cu 3 dormitoar ... Slatina Olt azi 1 349 €/m2 | 126 m2 Vand casa in cartierul Slatina Park (intre Salcia si Dranovatu), cu 3 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie de 30 mp, mobilata si utilata, foisor cu bucatarie de vara si teren 900 mp. Rog si ofer seriozitate. Publi24_1655630826

19.06|12:27

Vand Teren Salcia-Olt 30 EUR Terenul are o suprafață de 2610 mp (23x114)m este împrejmuit și racordat la rețeau ... Salcia Olt Telefon validat azi 2 610 m2 Terenul are o suprafață de 2610 mp (23x114)m este împrejmuit și racordat la rețeaua electrica. Este construita o fântână. Este intabulat. Publi24_1661958996

31.08|18:04

Vând teren extravilan Salcia Imobiliare Terenuri 6 € Negociabil Proaspeti Azi

08.12|21:20

Vând teren agricol - 10 ha Imobiliare Terenuri 10 000 € Negociabil Salcia Tudor Azi 10 000 €: Vând teren agricol : - terenul se află în zona comunei Salcia Tudor sat Ariciu, jud Braila ; - terenul este irigabil - suprafața terenului este 10 ha. Prețul este pe hectar și este negociabil. Mai ...

08.05|19:08

Casa batraneasca cu teren Imobiliare Case de vanzare 6 500 € Negociabil Salcia Azi 6 500 €: Casa batraneasa situata in centrul comunei, la 100m de primarie, 50m de casa memoriala a lui Zaharia Stancu. Drum asfaltat la poarta. Teren de 1300mp.

05.04|11:43

Teren de Vanzare Salcia (Slatioara OLT) 36 €Prețul e negociabil Slatioara - Azi la 1 097 m² Sterge din Salvate

10.07|14:18

Spațiu comercial de 590mp de vânzare în Salcia zona Nord-Est Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 450 900 € Bosanci Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Suceava (judet), Bosanci, la 450 900 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 590 m&sup2 suprafata utila si 691 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara RE/MAX Masters principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, vitrina (magazin la parter), baie privata. Storia 6124553