Casa de vanzare in frumoasa zona de munte Breaza-Suceava Imobiliare » Case de vanzare 48 000 € Negociabil 48 000 €: Se vinde Casa cu 11 prajini teren aferent in Comuna Breaza. Pentru informatii detaliate , sunati la numarul 0741273853.
Casă de vânzare munte cu 10 camere Gura Humorului, Suceava - Bucovina Imobiliare Case de vanzare 199 999 € Gura Humorului Azi Minunata case de vanzare cu 10 sau mai multe in Suceava (judet), Strada Luceafarului, la 199 999 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 600 m², are 360 m² suprafata utila si 390 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara RE/MAX Masters principalele calitati ale apartamentului sunt mobilat, conducta de gaze naturale, electricitate. Storia 7063003
Cabana/casa la munte 69 999 EUR Proprietar vând Cabana noua construcție 2022 în procent de 85 % gata pe o suprafaț ... Vama Suceava azi 65 €/m2 | 1 080 m2 | 5 camere Proprietar vând Cabana noua construcție 2022 în procent de 85 % gata pe o suprafață generoasa de cca 1080 mp. într.o zona foarte liniștită și foarte frumoasa în același timp. situata intr.o zona cu potențial turistic în creștere...în Vama localitatea Molid ..zona cu foarte multe obiective turistice în apropiere..vizitate atat vara cât și iarna... Pentru detalii suplimentare va stau la dispoziție..tel. fer și pretind seriozitate. Publi24_1665605707
Casa Vila la munte Campulung Moldovenesc, Bucovina lux - tur virtual Imobiliare Case de vanzare 599 999 € Campulung Moldovenesc Azi Minunata case de vanzare cu 8 in Suceava (judet), Strada Pictor Grigorescu, la 599 999 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 3 732 m², are 427.5 m² suprafata utila si 450 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara RE/MAX Masters principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, garaj, mobilat. Storia 7104301
12000 €: 12 000 €: Loc de casa /cabana Teren intravilan 410 mp în loc Vama jud Suceava Zona centrala 30 m de la drumul E 85 ( Gura Humorului- Câmpulung Moldovenesc) Intabulat Utilități la limita propriet...
Teren la munte pt cabana 5 EUR Teren parcelabil (are drum public pe toata lungimea) pt. cabană sau casă de locui ... Neagra Sarului Suceava azi
Teren la munte,pret de criza ! Imobiliare Terenuri 45 000 € Izvoarele Sucevei Azi 45 000 €: Vand teren intravilan la munte , in comuna Izvoarele Sucevei ,jud Suceava. Toate utilitatile: acces ,electricitate chiar pe proprietate, mai multe izvoare de apa chiar pe proprietate.Terenul este inta...