Teren pretabil pentru afaceri, restaurant,peco, spălătorie Imobiliare Terenuri 41 € Negociabil Tecuci Azi
Vând imobil centru pretabil magazin, birou, restaurant, parcare Imobiliare Case de vanzare 115 000 € Tecuci Azi
Vand apartament 114 mp 4 camere+terasa inchisa 26 mp+ curte libera 45m 104 000 €Prețul e negociabil Tecuci - Azi la 110 m² Salvează ca favorit
Spațiu comercial/Sali evenimente/Bar+Terasa/ PROIECT EUROP. /Afacere Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 375 000 € Negociabil 375 000 €: Vând spațiu comercial situat pe DN25 km4 Tecuci-Galați compus din 2 sali evenimente capacitate 200 persoane(250mp fiecare), pensiune 8 camere, bar,terasa plus dependințele necesare.Suprafața construi...
Spațiu comercial/Sali evenimente/Bar+TerasaPROIECT EUROP. /Afacere Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 370 000 € Negociabil Tecuci Azi 370 000 €: Vând/închiriez spațiu comercial situat pe DN25 km4 Tecuci-Galați compus din 2 sali evenimente capacitate 200 persoane(250mp fiecare), pensiune 8 camere, bar,terasa plus dependințele necesare.Suprafaț...
Casa in Tecuci jud.Galati cu 8 camere, 3 bai terasa ,beci, foisor cu gratar 159 500 EUR Pretul in euro 159.500 .Casa se afla langa bulevard la 70m, are doua living uri ... Tecuci Galati azi 290 €/m2 | 550 m2 Pretul in euro 159.500 .Casa se afla langa bulevard la 70m, are doua living uri ,sase camere,trei bai ,bucatarie , dresing incaltaminte , dresing haine, terasa de 30mp , beci 10mp, casa are 225mp parter si 225mp etaj ,restul pana la 550mp este curte cu gazon , gratar din caramida acoperit, gen foisor , magazie , aer conditionat, izolata cu polistiren de 15cm , sistem de supraveghere cu camere video 24/24, centrala pe gaz Buderus noua, casa are polita Casco valabila ,sistem de supraveghere ,curtea pavata cu pavele. Casa este construita în 2017 .Casa se poate transforma in doua apartamente si o garsoniera . Accept si plata in doua rate sau schimb cu apartament plus diferenta ..Merita vazuta!. Publi24_1660847200
Închiriez spatiu Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 500 € Tecuci Azi 500 €: Inchiriez spatiu comercial,Str Stefan cel mare
Inchiriez hala in comuna Movileni de Tecuci. Ea este acoperita cu Sandwich-uri , iar podeaua este neteda din beton. Acolo se afla si o groapa de schimbat uleiul sau pentru alte lucrari la masini. In fata ei se afla teren de asemenea pavat cu beton. Intrarea este separata. Hala este iluminata si se afla situata pe un teren de 1000 m2. Daca e nevoie se poate trage si 380 V. Rog seriozitate ! Pentru detalii va rog contactati-ma la 0049 1523 1756 091 prin Whatsapp sau chiar legatura telefonica directa. Primele trei luni sunt gratuite !!
Inchiriez spatiu comercial Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 550 € Tecuci Azi 550 €: Inchiriez spatiu comercial recent renovat strada Ghiorghe Petrascu(7 Noiembrie) indicat pariuri sportive,cafenea ,birouri botique, alimentara etc.