Teren Nicolae Bălcescu, județul Valcea în oraș Tecuci - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Teren de casa 1500 mp, în cartierul Nicolae Bălcescu din Tecuci 23 000 €Prețul e negociabil Tecuci - Azi la 1 500 m² Salvează ca favorit

06.07|13:30

Vand suprafata de 2,62 ha intravilan Tecuci - CARTIER NICOLAE BALCESCU 12 EUR Vand suprafata de 2,62 ha intravilan mun. Tecuci ,,zona Cartier N.Balcescu, ideal ... Tecuci Galati azi 2 620 m2 Vand suprafata de 2,62 ha intravilan mun. Tecuci ,,zona Cartier N.Balcescu, ideala pentru investitori imobiliari si dezvoltatori comerciali. Pret 12 euro/mp,negociabil. Relatii la telefon 0732166454

28.04|07:39

Casă cu teren 700m cartier bălcescu zona piață Case de vanzare Tecuci Schimb Salveaza ca favorit Schimb: Casa are 3 camere vechi și o cameră cu baie construite recent cu terasă mare in față apă canalizare gaz casa este locuibilă cu sobe de teracotă și baia funcționabilă garduri zidite intre vecini zonă n...

23.02|01:34

Casă la roșu cu etaj are 7 camere și 500mp teren, in cart. Bălcescu 75 000 €Prețul e negociabil Tecuci - Azi la 200 m² Salvează ca favorit

06.07|12:18

Casa de vânzare balcescu Imobiliare Case de vanzare 67 000 € Tecuci 2 apr

06.04|17:07

08.04|10:25

Vand casa-cartier N.Balcescu Imobiliare Case de vanzare 28 000 € Negociabil Tecuci Azi 28 000 €: Casa este situată in cartierul N.Balcescu (in spatele casei de apa) Posibilitate de tras gaz+canalizare Grădina are 35 de pomi frimuctiferi Suprafața totala casa+teren:1011 m2 Pentru mai multe detal...

21.07|22:45

Teren intravilan comuna Munteni, judetul Galati 14 EUR Vand teren intravilan in comuna Munteni, judetul Galati, la aproximativ 10km de Tecuc ... Munteni Galati azi Vand teren intravilan in comuna Munteni, judetul Galati, la aproximativ 10km de Tecuci cu o suprafata de 5807 mp. Utilitati: casa este racordata la curent electric si apa, teava de gaz trece prin fata portii, deschiderea este pe toata lungimea terenului. Mentionez ca detin toate dcumentele la zi, inclus cele cadastrale. Daca se doreste o suprafata mai mica, se poate parcela terenul, insa suprafata minima acceptata este de 2500mp. Publi24_1664785953

17.10|11:09

Vand casa in centrul comunei Nicoresti la sosea aproape de scoala, dispensar , primărie, poliție, piața, magazine . Casa + curte 800 m2 + 2500 de m2 in spatele curții. Anexe : magazie +beci, pomi fructiferi . Situată la 12 km de Tecuci

26.01|18:07

Casa Tecuci, judetul Galati Imobiliare Case de vanzare 85 000 € Tecuci Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Galati (judet), Strada Tudor Panfile, la 85 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 484 m², are 112 m&sup2 suprafata utila si 157,02 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Dragu Imobiliare Next Level principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 5299431

30.03|17:40

Apartament in Tecuci judetul Galati Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 68 000 € Tecuci Azi 68 000 €: Vand apartament in Tecuci la Vila ,strada Vasile Alexandri Z8 ! decomandat,la parter, 3 camere,bucatarie si doua bai ! suplimentar doua boxe la subsol ,parcare si spatiu depozitare in podul vilei! Cla...

22.04|23:33

Vând cavou în Tecuci, județul Galați 3 000 EUR Vând cavou cu 2 locuri în localitatea Tecuci, județul Galați. Cavoul se află la Cimitiru ... Tecuci Galati azi Vând cavou cu 2 locuri în localitatea Tecuci, județul Galați. Cavoul se află la Cimitirul Eternitatea, pe aleea principală, lângă biserică. Rog seriozitate! Publi24_1642238172

03.04|15:25

Vând casă Municipiul Tecuci, Județul Galați 88 000 EUR Casă de vânzare - 115 m2, an construcție 1978 - 1980, structură din cărămidă și acoperit ... Nord Tecuci Galati Telefon validat azi 765 €/m2 | 115 m2  |  4 camere Casă de vânzare - 115 m2, an construcție 1978 - 1980, structură din cărămidă și acoperită cu tablă. Toate utilitățile: electricitate, apă, canalizare, gaze naturale (2 focuri). Casa are 4 camere, 2 holuri, o bucătărie și baie, trei intrări separate. Terenul are 680 m2, cu deschidere la Strada Feroviarilor de 14 m. Distanța față de Kaufland - 2-3 minute. Publi24_1655636777

19.06|14:04

Casa de vanzare Comuna Munteni judetul Galati Imobiliare Case de vanzare 45 000 € Munteni Azi 45 000 €: Casa comuna Munteni la 10 minute de Tecuci- constructie 2018 Teren 1150 m² Toate actele iesite in regula Casa la gri interior exterior Suprafata utila parter 80 m² + mansarda locuibila aceeasi suprafa...

08.07|09:10

Casa de vanzare comuna Valea Marului, Judetul Galati 64 000 EUR Casa are deschidere la DJ 251(65 km de Galati si 20 km de Tecuci). Este compartimentat ... Valea Marului Galati azi 140 m2  |  4 camere Casa are deschidere la DJ 251(65 km de Galati si 20 km de Tecuci). Este compartimentata astfel: 3 dormitoare, un living spatios, baie, bucatarie, hol si dressing. Este racordata la apa curenta, electricitate, canalizare, servicii complete RDS (cablu tv, telefonie fixa, internet wireless). Atat casa cat si bucataria de vara au izolatie interioara cat si exterioara, incalzirea se face prin sobe noi de teracota iar baia dispune de boiler electric. Anul viitor se va face si racordarea la gaze. Casa se vinde complet mobilata. In curte mai exista si alte anexe: magazii si o bucatarie de vara. Terenul este de 5000 m2 cu vita de vie, pomi fructiferi... Pretul este 64.000 euro negociabil. Se accepta si schimburi cu apartament in Galati , zona IC Frimu (exclus etajul 4) Publi24_1563461354