Garaj Magheru Oradea de vanzare în oraș Turda - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Casa de vânzare + garaj Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Negociabil Turda Azi 40 000 €: Se vinde o casa pe strada Salinelor langa biserica, aproape de Penny și spital. Pentru detalii va rog sa sunați la nr 0770365530. Nu eu vând, nu răspund la mesaje.

01.09|08:32

Închiriez garaj pe str. Dr. Ioan Ratiu Imobiliare Terenuri 61 € Turda Azi

16.11|07:02

Vila individuala | piscina | garaj | Turda Imobiliare Case de vanzare 525 000 € Bucuresti, Sectorul 1 Azi Minunata case de vanzare cu 9 in Bucuresti (judet), Grivita, la 525 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 313 m², are 440 m&sup2 suprafata utila si 440 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Impact Real Estate Advisors principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, garaj. Storia 5577436

24.08|13:07

Casa individuala, 3 camera , 2 bai, garaj si curte 100 000 €Turda - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

16.04|21:29

Apartament 3 camere doua bai bucatarie garaj 24 m cu cf turda centru 75 000 €Turda - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

03.06|01:04

Vand Apartament 3 camere,Micro 1,Etaj 2,Finisat,Mobilat+Garaj cu Beci Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 68 000 € Turda Azi

20.01|18:57

Vând casă 4 camere zonă centrală, bucătărie, baie, beci, curte, garaj Imobiliare Case de vanzare 235 000 € Negociabil Turda Azi

12.01|00:54

17.03|00:36

Vand casa in Turda , zona Turda-Noua,supraf. construita 130 mp, supraf utila 100 mp ,compusa din : 2 camere, baie, bucatarie, antreu, terasa, magazie.Curti,gradini: 465mp.

27.01|03:51

apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 43 000 € Negociabil Turda Azi 43 000 €: Apt 2 camere,et 3,intrari separate,mobilat,centrala,gresie,faianta,parchet.usa metalica,geamuri termopan, construit 1981,suprafata 50 mp,renovat. Zona Micro 3,Str. Macilor

13.12|15:49

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 85 000 € Turda Ieri

19.09|00:10

De vânzare apartament Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 41 000 € Negociabil Turda Azi 41 000 €: De vânzare apartament în stare foarte bună mobilă nouă parchet lăcuit izolat exterior peste drum de remo aproape de școală bloc din cărămidă se vinde complect mobilat și utilat zonă centrală mai multe...

23.01|14:38

Teren de vanzare!!! Imobiliare » Case de vanzare 47 000 € Negociabil 47 000 €: Vand teren intravilan, in loc Turda, cartier Poiana,pe strada principala, cu suprafata de 1200 mp, din care 600 mp destinatia de arabil, si suprafata de 600 mp, cu destinatia curti/constructii! Front...

24.05|12:32

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 65 000 € Negociabil Turda Azi

25.11|06:53

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 28 500 € Negociabil Turda Azi 28 500 €: Se vinde apartament mobilat, în stare bună (termopane, centrală... ) cu toate actele la zii, etaj trei, izolat exterior, strada Zorilor, (aproape de Kaufland) telefon 0034642716739

21.12|22:54

Gradina de vanzare Imobiliare Terenuri 35 000 € Negociabil Turda Azi 35 000 €: Teren de vanzare in cartierul primaverii, str Nicolae Labis nr 20; strada linistita, suprafata 600 mp; utilitati la poarta (apa, curent, gaz, canalizare). Pret 35.000€ negociabil Detalii la tel ‭0757...

22.02|08:42

Casa de vanzare ! Imobiliare Case de vanzare 85 000 € Turda Azi 85 000 €: 3 camere, hol, baie, bucatarie, beci, terasa, gazon... 85 mp, curte 415 mp. Termopan, gresie, faianță, parchet masiv dormitoare, parchet laminat living. Centrală termică, instalatie curent noua, i...

07.01|22:54

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 42 000 € Negociabil Turda Azi

14.03|22:27

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 45 000 € Negociabil Turda Azi 45 000 €: Vând apartament cu 2 camere în micro 1 pe strada rapsodiei la parter. Zona foarte frumoasa și liniștită. Apartamentul se vinde mobilat. Apartamentul este dotat cu gresie, faianță, parchet, termopane, ...

15.02|23:05

Teren de vânzare. Imobiliare Terenuri 9,50 € Negociabil Turda Azi

04.07|15:17

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 58 000 € Turda 16 oct

12.11|04:12

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 60 000 € Turda Azi

04.07|19:45

Garsoniera de vânzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 28 000 € Negociabil Turda Azi

07.07|22:12

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 35 000 € Turda Azi

09.07|05:27

Apartament de vânzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 44 744 € Negociabil Turda 13 iun

10.07|18:23

De Vânzare Garsoniera Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 10 000 € Turda Azi

02.01|17:50

Garsoniera de vânzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 40 000 € Turda 1 mai

04.05|08:15

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 55 000 € Turda Azi

31.03|23:35

Garsoniera de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 40 000 € Turda Azi

23.11|07:48

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 52 000 € Turda Azi

02.08|11:41

Garsoniera de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 32 900 € Turda Azi

02.10|03:16

apartament de vanzare 45 000 EUR Vand apartament 2 camere,semidecomandat,zona micro 2,izolat,centrala termica,parche ... Turda Cluj azi 53 m2 Vand apartament 2 camere,semidecomandat,zona micro 2,izolat,centrala termica,parchet,et 4 Publi24_1649263428

06.04|19:42

Apartament de vanzare 44 000 € Turda - Azi la Salvează ca favorit

28.09|14:27

Apartament 2 cam de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 76 200 € Negociabil Turda Azi

13.08|08:54

De vânzare apartament Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 77 000 € Negociabil Turda Azi

14.08|17:05

Pamant de vanzare 28 000 EUR Vand pamant 64 ari in zona Mahaceni judetul Alba,cu iesire la soseaua nationala,c ... Turda Cluj azi Vand pamant 64 ari in zona Mahaceni judetul Alba,cu iesire la soseaua nationala,cu CF(intravilan,extravilan). Publi24_1647075551

25.06|12:32

Apartament de vânzare. 71 000 €Prețul e negociabil Turda - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

29.09|20:40

Garsoniera de vânzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 40 000 € Turda Azi

01.05|12:14

Apartament de vânzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 46 000 € Negociabil Turda Azi

02.05|22:59

Apartament de vânzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 8 086 € Turda Azi

03.07|12:56

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 64 000 € Negociabil Turda 14 iul

17.07|11:10

Garsoniera de vanzare 35 000 EUR Vand garsoniera, 34,4 mp + 4 balcon, str. Lotus 2 etj. 4, centrala noua ariston. ... Turda Cluj azi 1 029 €/m2 | 34 m2 Vand garsoniera, 34,4 mp + 4 balcon, str. Lotus 2 etj. 4, centrala noua ariston. Publi24_1663291525

16.09|04:22

Pamant de vanzare 28 000 EUR Vand pamant 64 ari in zona Mahaceni judetul Alba,cu iesire la soseaua nationala,c ... Turda Cluj azi Vand pamant 64 ari in zona Mahaceni judetul Alba,cu iesire la soseaua nationala,cu CF(intravilan,extravilan),pret 28000 negociabil(vand si parcelat). Publi24_1647075261

21.05|19:33

Apartament de vânzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 78 000 € Negociabil Turda Azi

07.10|18:46

Apartament de vânzare 90 000 €Prețul e negociabil Turda - Azi la 94 m² Salvează ca favorit

13.08|07:57

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 64 000 € Negociabil Turda Azi

14.07|19:48

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 80 000 € Turda Azi

20.07|20:57

garsoniera de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 27 000 € Negociabil Turda Azi

20.09|19:45

Garsonieră de vânzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 25 000 € Turda Azi

20.09|21:47

Apartament de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 83 000 € Negociabil Turda Azi

07.10|19:38
  • >> Următoarea

Data adăugată