Teren de vânzare în Sofronea în oraș Turda - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Teren de vanzare!!! Imobiliare » Case de vanzare 47 000 € Negociabil 47 000 €: Vand teren intravilan, in loc Turda, cartier Poiana,pe strada principala, cu suprafata de 1200 mp, din care 600 mp destinatia de arabil, si suprafata de 600 mp, cu destinatia curti/constructii! Front...

24.05|12:32

Teren de vânzare. Imobiliare Terenuri 9,50 € Negociabil Turda Azi

04.07|15:17

Teren intravilan de vânzare Imobiliare Terenuri 10 500 € Negociabil Turda Azi 10 500 €: De vânzare teren intravilan pentru construcție de locuință în suprafata de 580 mp , front 20 m, zona Băile Sarate Turda.

29.11|12:21

Teren cu hale de vânzare Imobiliare » Terenuri 1 € Turda 12 feb 1 €: Se oferă spre vânzare/inchiriere teren in suprafața de 4652 mp constituit din teren și hale conform schițelor de mai sus , situat pe strada Ștefan cel mare, aflat intr-o zona mixtă industrial/rezidenț...

11.03|06:28

De vânzare teren intravilan Imobiliare » Terenuri 30 000 € Negociabil Turda Azi 30 000 €: Vând teren intravilan in suprafata de 750 mp. Terenul este situat in spate la Kaufland.

28.03|17:39

Teren de vanzare URGENT Imobiliare Terenuri 62 000 € Negociabil Predeal Azi 62 000 €: Teren situat la liziera pădurii, cu toate utilitățile posibile,pe str.Turda!!!Zonă centrala!!!! In apropierea terenului se află vile si blocuri!!! Pretul este negociabil!!!

04.09|23:41

Teren de vanzare EXTRAVILAN 240 000 €Prețul e negociabil Turda - Azi la 5 100 m² Salvează ca favorit

19.08|23:08

Casa si Teren de Vanzare Imobiliare Case de vanzare 180 000 lei Negociabil Turda Azi 180 000 lei: Strada: Sandulesti nr 29b Teren 5 arii cu gradina Casa 2 camere,hol,baie,bucatarie

24.10|18:45

Teren intravilan de vanzare Imobiliare Terenuri 57 € Negociabil Turda Azi

15.12|22:22

casa si teren de vanzare Imobiliare Case de vanzare 75 000 € Negociabil Turda Azi

07.03|10:11

Teren de vanzare intravilan 70 000 EUR Vând teren între Mihai Viteazu și Cornești, în suprafața de 4000 mp, intravilan ... Turda Cluj azi Vând teren între Mihai Viteazu și Cornești, în suprafața de 4000 mp, intravilan, front la strada 22 m, utilitățile trec prin fata terenului.pretul este puțin negociabil. Publi24_1653232360

05.06|10:52

Casa și teren de vanzare 40 000 EUR Casa și teren de vânzare 27000mp (27 arii) ,in loc. Măgura Ierii, com. Iară, ju ... Turda Cluj azi 50 m2 Casa și teren de vânzare 27000mp (27 arii) ,in loc. Măgura Ierii, com. Iară, jud. Cluj, compusa din 2 camere, bucătărie, hol, cămară + anexe. Casa necesita renovare. Preț 40.000 euro, ușor negociabil. Detalii la Nr. de tel. Publi24_1649951349

14.04|18:33

Teren de vanzare com Ciurila Imobiliare Terenuri 15 € Negociabil Turda Azi

10.08|23:16

Teren intravilan de vanzare Imobiliare Terenuri 28 000 € Turda Azi

23.08|23:43

de vânzare casa locuibila cu teren Imobiliare Case de vanzare 135 000 € Negociabil Turda Azi

23.05|14:24

Teren de vanzare cu CF la E60 sat Vilcele jud Cluj Imobiliare Terenuri 9 € Negociabil Turda Azi

06.10|08:18

Casa,teren ,pensiune de vanzare Imobiliare Case de vanzare 19 097 € Turda Azi

25.07|16:47

Teren de vânzare in cartierul Primaverii Imobiliare Terenuri 50 000 € Turda Azi

21.11|20:09

Teren de vanzare in Turda ,jud. Cluj 65 000 €Prețul e negociabil Turda - 08 iulie 2025620 m² Salvează ca favorit

09.07|12:09

Casa de vanzare cu teren in Turda Noua Imobiliare Case de vanzare 78 000 € Turda Azi 78 000 €: Terenul este situat in Turda Noua, pe strada Ion Sion, la 2 min. de Salina de Spitalul Municipal. Are o suprafata de 1000 mp. Pe el, exista construita o casa si un garaj. Casa este compusa din 2 camer...

20.07|19:29

Teren intravilan de vânzare - Turda Nouă Imobiliare Terenuri 30 000 € Negociabil Turda Azi

20.03|22:27

Casa de vanzare, Turda, Livezilor 37a, teren 461 mp, cf la zi Imobiliare Case de vanzare 68 000 € Negociabil Turda Azi

13.04|20:32

De vanzare teren intravilan in comuna Tureni Imobiliare Terenuri 16 € Negociabil Turda Azi

18.04|14:48

Casa de vanzare cu o suprafata utila de 134 mp si teren de 800 mp 148 000 EUR Blitz ofera casa de vanzare in comuna Mihai Viteazu, cu o suprafata utila de 13 ... Cluj-Napoca Cluj azi 1 104 €/m2 | 134 m2  |  4 camere Blitz ofera casa de vanzare in comuna Mihai Viteazu, cu o suprafata utila de 134 mp si teren aferent de 800. Casa este in constructie, termenul de finalizare la stadiul semifinisat fiind in luna noiembrie. Casa este dispusa pe un nivel avand in compartimentare un living urias, o bucatarie, 3 dormitoare si o baie. Garajul este alipit casei si are posibilitatea de a fi micsorat, astfel incat se mai poate introduce un dormitor. Camerele sunt decomandate, intrarea in fiecare realizandu-se printr-un hol. Curtea are o suprafata generoasa unde se pot construi fie un foisor fie o piscina. Zona are potential turistic fiind foarte aproape de Cheile Turzii dar si de Salina Turda. Recomand vizioanarea acestei proprietati. BLITZ 97283CV Publi24_1663684509

20.09|17:29

TEREN de vanzare langa sat valcele la E60 turda-cluj Imobiliare Terenuri 9 € Negociabil Turda Azi

17.05|20:59

Teren intravilan de vanzare in Copaceni , jud. Cluj , 31euro/mp Imobiliare Terenuri 31 € Negociabil Turda Azi

02.07|18:03

Teren de vanzare in Sibiu zona industriala Vest Imobiliare Terenuri 90 000 € Sibiu Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Sibiu (judet), Strada Turda, la 90 000 €. Acest terenuri de vanzare are 5 000 m², iar conform Agentia imobiliara Agentie Imobiliara Sibiu RE/MAX XUX INVESTMENT principalele calitati alte terenului sunt acces - drum asfaltat. Storia 4811296

29.06|18:30

Casa de vanzare Turda cu teren generos - Comision 0% !!! 280 000 €Turda - Azi la 206 m² Salvează ca favorit