1 €: 1 €: Suprafata de închiriat 700mp Vaslui strada Stefan cel Mare Nr 59 (km 0) Cu autorizație de terasa sezoniera . Toată investiția se face de către societatea noastră.
APARTAMENT 2 camere 32 000€ 31 500 €Prețul e negociabil Vaslui - Azi la 30 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 64 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare » 3 camere 55 000 € Negociabil Vaslui Azi 55 000 €: Vând/Schimb apartament 3 camere str. Feroviari.
Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 48 000 € Negociabil Vaslui Azi 48 000 €: Vand apartament cu 2 camere, nemobilat cu balcon inchis. Renovat recent. Centrala proprie. Vedere pe 2 parti. Situat la strada. Cartier 13 Decembrie. Zona linistita, aproape de spital. Puteți suna si...
Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 30 000 € Negociabil Vaslui Azi 30 000 €: Vand apartament 2 camere semidecomandat -zona Vasile Alecsandri (in spate la Protoierie) -aer conditionat in ambele camere -izolat termic exterior -acoperis -nu necesita investitii
Apartament 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 42 000 € Negociabil Vaslui Azi 42 000 €: Persoana fizica vinde apartament cu 4 camere semidecomandat etajul 4/4 blocul 33 , necesita renovat incepusem cu ferestrele care sant din PVC termophan montate acum 1 an , are usa metalica cu un och...
Apartament cu 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 57 000 € Negociabil Vaslui Azi 57 000 €: Vand apartament cu 3 camere decomandat, renovat în 2019, termopan cu 6 camere 3 sticle, centrala termică, parchet, gresie, usa metalică, geam la baie, călduros iarna răcoros vara zonă rezidențială,...
apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 45 000 € Negociabil Vaslui Azi 45 000 €: apartament - 3 camere , et: 4/4 + pod , zona : nord langa casa de asigurari de sanatate rog seriozitate.
Apartament 3 camere 82 000 EUR Vând apartament cu trei camere decomandate, două băi, două balcoane,placat pe exterio ... Vaslui Vaslui Telefon validat azi 1 139 €/m2 | 72 m2 | 3 camere Vând apartament cu trei camere decomandate, două băi, două balcoane,placat pe exterior, geamuri și balcon termopan, cu spațiu exterior de depozitare și pod folosibil cu posibilitate de mansardare, utilat cu centrală termică, aer condiționat, parchet, gresie, faianță, ușă metalică, situat ultracentral cu vedere spre centrul civic. Publi24_1662739566
Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 10 506 € Vaslui Azi
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 80 000 € Vaslui Azi
Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 263 823 € Vaslui Azi 1 300 000 lei: Închiriez apartament cu 2 camere în Vaslui, dotat cu tot ce trebuie în el...masina spălat, aragaz, frigider, etc Merita vazut
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 61 500 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 54 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 37 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 100 000 € Vaslui Azi
Apartament 4 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 76 000 € Negociabil Vaslui Azi
Vând apartament cu 3 camere 72 000 EUR Apartament 3 camere ultracentral, vis-a-vis de Carrefour,60 mp telefon ... Vaslui Vaslui Telefon validat azi 60 m2
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 55 000 € Vaslui Azi
Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 50 513 € Vaslui Azi
Apartament 2 camere 51 500 €Prețul e negociabil Vaslui - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 67 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 4 camere 40 000 EUR Vand apartament 4 camere , etajul 4/4 ,apartamentul se afla in zona , strada Kogălnicean ... Vaslui Vaslui Telefon validat azi 444 €/m2 | 90 m2 Vand apartament 4 camere , etajul 4/4 ,apartamentul se afla in zona , strada Kogălniceanu , bloc 33 , necesita renovat , zona centrala loc fara risc seismic , are o suprafata utila de 90 mp , geamuri termopan noi , usa metalica noua , Apartamentul necesita investire renovare ,contact , pret 40.000 euro usor negociabil . Publi24_1644073061
Vând apartament cu 3 camere 68 000 EUR Vând apatartament cu 3 camere ,decomandat , etaj 4 cu acoperiș , zona SF . Mina ... Barlad Vaslui azi 75 m2 Vând apatartament cu 3 camere ,decomandat , etaj 4 cu acoperiș , zona SF . Mina , mobilat și utilat complet . Publi24_1646503835
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 65 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 60 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 3 camere 45 000 EUR Vandschimb apartament cu 3 camere etajul 44 ,ultracentral.mobilat.toate utilitatil ... Central Husi Vaslui azi 73 m2 Vandschimb apartament cu 3 camere etajul 44 ,ultracentral.mobilat.toate utilitatile,in Husi-Vaslui. Doresc la schimb apartament cu 2 camere sau garsoniera plus diferenta in bani. Apartamentul este grevat de sarcini. Publi24_1628522365
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 87 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 62 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 2 camere 48 000 EUR 1 200 000 EUR De vanzare apartament 2 camere, decomandat parter nemobilat,se poate folosi și c ... Barlad Vaslui azi 50 m2 De vanzare apartament 2 camere, decomandat parter nemobilat,se poate folosi și ca spatiul,birouri,sedii, etc datorita poziției în barlad, Publi24_1650004475
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 98 000 € Vaslui Azi
Apartament 2 camere 57 000 EUR Vând apartament cu 2 camere, decomandat, zona centrala, vis a vis de fostul iri ... Barlad Vaslui Telefon validat azi 1 267 €/m2 | 45 m2 Vând apartament cu 2 camere, decomandat, zona centrala, vis a vis de fostul iris, actual mopan, i de ciuperca, pe str. Nicolae Iorga, în scara cu coafor Gina. Pre : 57000 . Tel: Publi24_1655847186
Apartament 2 camere SD Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 42 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 54 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 52 500 € Negociabil Vaslui Azi
Vând apartament cu 2 camere 30 000 EUR Vând apartament cu 2 camere semidecomandat etaj 4 cu acoperiș fără îmbunătățiri.zona cas vaslui.zona liniștită cu vecini cumsecade.pret 30000euro negociabil Publi24_1652192253
APARTAMENT 2 camere 34 000€ Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 34 000 € Negociabil Vaslui Azi
Vând apartament 2 camere 45 000 EUR Vând apartament cu 2 camere in Bârlad, zona Stadion, str. Siret, Nr. 8. Apartamentu ... Barlad Vaslui azi 833 €/m2 | 54 m2 | 2 camere Vând apartament cu 2 camere in Bârlad, zona Stadion, str. Siret, Nr. 8. Apartamentul este situat la etajul 4/4, semidecomandat, are acoperiș (pod), izolație exterioara și interioară, geamurile și balconul sunt din termopan. Apartamentul este proaspat renovat de la placa, are schimbată toată instalația electrică, văruit și curat. Apartamentul se vinde nemobilat (ce se vede in poza sunt lucruri ce se vor lua din el) și este disponibil oricând. Pentru detalii ma puteți contacta in privat sau la Nr de telefon . Publi24_1658660612
Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 44 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 10 313 € Vaslui Azi
Apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 50 000 € Negociabil Vaslui Azi
Apartament 2 camere 64 000 EUR Apartamentul este izolat termic, faianta, parchet, termopane, centrala termica, situa ... Vaslui Vaslui azi 1 185 €/m2 | 54 m2 Apartamentul este izolat termic, faianta, parchet, termopane, centrala termica, situat la etajul 3. Este situat pe Traian, in zona RDS Pentru mai multe detalii, sunati la nr. Publi24_1651907166
Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 59 000 € Vaslui Azi
Apartament cu 3 camere 65 000 €Vaslui - 06 august 202467 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere 49 000 €Prețul e negociabil Vaslui - Azi la Sterge din Salvate
Apartament 3 camere 77 000 €Prețul e negociabil Vaslui - Azi la Salvează ca favorit
Apartament cu 3 camere 77 000 €Prețul e negociabil Vaslui - Azi la 93 m² Salvează ca favorit
Apartament + uscator + Garaj (pod+beci ) este situat in Zona Cartier - reper (fost magazin Piticot la parter )- RCS-RDS , la etajul 3 cu pod , dispune de: centrala termica, geamuri termopan, termoizolatie exterioara, gresie, faianta, parchet laminat, usa metalica, lavabil, etc.