GarsonieraApartament 1 camera Premium Plaza Residence Lujerului în oraș Vaslui - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Garsoniera (camera de camin cu baie si bucătărie) 24 000 €Prețul e negociabil Vaslui - Azi la 24 m² Salvează ca favorit

27.08|20:06

Garsonieră în Vaslui - Zona Confecții (o cameră + dependințe) Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 24 277 € Vaslui Azi

14.02|14:23

Vand casa Laza (Rasnita) sau schimb cu camera/garsoniera Vaslui Imobiliare » Case de vanzare 12 612 € 61 000 lei: Curte+gradina+dependente 1900 m/2. Casa 100m/2. Casa cu mansarda, se poate amenaja 1-2 camere. Casa este formata din 2 camere, hol, bucatarie, magazie. In curte se mai gaseste o magazie 20m/2, poiata ...

28.03|07:39

Vand casa Laza (Rasnita) sau schimb cu camera/garsoniera Vaslui Imobiliare Case de vanzare 21 000 € Rasnita Ieri 21 000 €: Curte+gradina+dependente 1900 m/2. Casa 100m/2. Casa cu mansarda, se poate amenaja 1-2 camere. Casa este formata din 2 camere, hol, bucatarie, magazie. In curte se mai gaseste o magazie 20m/2, poiata ...

19.10|00:19

Vind apartament 3 camera Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 45 000 € Negociabil Vaslui Azi 45 000 €: Proprietar ,vind apartament 3 camere Locuința este compusă astfel: 1 Sufragerie 2 Dormitoare 1 Bucătărie 1 Baie Balconul inchis din termopan Rehau Accesul este perfect din toate direcțiile. Pt.mai mul...

23.08|11:57

Privat vând apartament 1 cameră Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 30 468 € Negociabil Vaslui Azi

29.10|21:01

Proprietar vand apartament cu o camera Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 47 500 € Negociabil Vaslui Azi

20.07|12:12

Apartament cu o camera de vanzare in Barlad 11 500 EUR Vand apartament cu o camera in Barlad, Bloc CN FEPA3, etaj 1, vedere strada principal ... Barlad Vaslui azi 460 €/m2 | 25 m2 Vand apartament cu o camera in Barlad, Bloc CN FEPA3, etaj 1, vedere strada principala.Pret negociabil 11500 euro.Telefon: Publi24_1661006434

20.08|17:26

Apartament cu 1 camera - Rezidential Movas Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 44 435 € Vaslui Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Vaslui (judet), Vaslui, la 44 435 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 41.2 m&sup2 suprafata utila si 50 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara ADIGE SRL principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, centrala termica, fibra optica. Storia 6784205

02.07|11:37

Vand apartament 1 camera Republicii 38 000 EUR Vand apartament 1 camera decomandat Republicii, zona magazinului Berlin, bloc izola ... Barlad Vaslui Telefon validat azi 826 €/m2 | 46 m2 Vand apartament 1 camera decomandat Republicii, zona magazinului Berlin, bloc izolat 2002, etaj 2, suprafata utila 46 mp,balcon 4,5 m inchis ,centrala termica, gresie, faianta , termopan , parchet clasic stejar,, usa metalica, curat, 38.000 EU . Publi24_1656927641

05.07|07:10

Apartament 1 cameră, 38 mp, zona CENTRU. 48 000 €Vaslui - Azi la 38 m² Salvează ca favorit

10.04|17:17

Vand apartament 1 camera conf 1,etaj 2 Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 41 500 € Negociabil Sanleani Azi 41 500 €: Vand ap 1 camera etaj 2 in Micalaca 700 str Vaslui cu balcon inchis,usa metalica,termopane,amenajat,mobilat si utilat,situat in bloc de apartamente cu parcare spatioasa si cheltuieli mici

19.08|20:05

Apartament 1 camera, confort I, parcare, foisoare, rate fara dobanda Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 28 000 € Vaslui Azi

31.07|17:24

Apartamente Premium Bloc Nou | VASLUI | Direct de la dezvoltator 75 950 € Vaslui - 05 august 202558 m² Salvează ca favorit

07.08|14:07

Vand apartment o camera Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 25 000 € Negociabil Vaslui Azi

02.01|14:06

Vând camera camin Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 10 950 € Vaslui Azi 10 950 €: Vând camera cămin în zona industriala (str. Metalurgiei) situat la etajul 2/4, pe mijlocul blocului. Imobilul este dotat cu centrala termica viessmann, geamuri termopan și se vinde mobilat și utilat c...

08.06|06:49

Vand camera camin Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 10 000 € Negociabil Vaslui Azi

18.05|19:40

Vand camera camin 15 800 EUR Vand camera de cămin complet mobilata pe strada Filaturi ... Vaslui Vaslui azi 26 m2 Vand camera de cămin complet mobilata pe strada Filaturi Publi24_1645793330

15.05|13:38

Cameră de camin Vaslui 28 500 €Vaslui - Azi la 24 m² Salvează ca favorit

04.09|12:30

Vind camera de camin in zona industrială, usa metalica gaz tras si al doilea foc pentru centrala,compus din dormitor si bucatarie baia fiind la comun pretul de 7500 euro se poate si negocia la fata locului.rel.la tel 0770556831 Confort: 3 Tip imobil: Bloc de apartamente

02.01|12:52

Camera de vânzare zona industriala 8 097 EUR Vând camera zona industriala camera bucătărie baie hol curat ... Vaslui Vaslui azi 450 €/m2 | 18 m2 Vând camera zona industriala camera bucătărie baie hol curat Publi24_1659153925

30.07|06:57

Vând camera chiuri zona Nord 18 000 €Prețul e negociabil Vaslui - Azi la 15 m² Salvează ca favorit

16.04|15:39

Vând cameră la IRB, renovată cu baie proprie 1400 euro 14 000 EUR Vând cameră la IRB, renovată cu baie proprie. Nr tel ... Barlad Vaslui azi 609 €/m2 | 23 m2 Vând cameră la IRB, renovată cu baie proprie. Nr tel Publi24_1664647171

01.10|20:47

Schimb garsoniera cu apartament Apartamente - Garsoniere de vanzare » 1 camera Schimb Vaslui Azi Schimb: Schimb garsoniera confort 1 în zona gării cu apartament 2 camere, de preferat tot în zona garii+diferența din partea mea

25.03|22:40

Schimb garsoniera cu apartament Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera Schimb Vaslui Azi Schimb: Schimb garsoniera confort 1 în zona gării cu apartament 2 camere, de preferat tot în zona garii+diferența din partea mea

19.08|07:06

De Vanzare Birou centru Studio/Sediu Firmă/o cameră spatii birouri 13 000 €Vaslui - Azi la 11 m² Salvează ca favorit

29.07|16:41

SE VINDE !!! 3 camere decomandat-gara-bloc nou-et.2-SPIRIDON RESIDENCE Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 86 000 € Negociabil Vaslui Azi

28.05|13:35

Vând urgent casa în sat Chitoc com Lipova jud Vaslui. Ca și suprafață are 2500 în curte și 1h jumate în câmp... Detalii la tel 0743825513

27.02|21:42

Schimb Garsoniera Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera Schimb Vaslui Azi Schimb: Detin certificat energetic, bloc fara risc seismic, carte funciara, acte de proprietar Constructie :24 metri pătrați cu 21,5 utili -schimbare instalație electrica (13 prize duble, 19 dispozitive de il...

17.08|23:31

Cumpar Garsoniera 22 000 EUR cumpar garsoniera in Vaslui. exclus zona Filaturii, industriala si Castanilor ofe ... Vaslui Vaslui azi 30 m2

17.04|06:18

Garsoniera de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 38 000 € Negociabil Vaslui Azi

15.05|17:17

GARSONIERA - ETAJ 2 28 000 EUR SE VINDE: Garsonieră, etaj 2 - Zona Filaturii [în spatele Spitalului Jude ean]. N ... Vaslui Vaslui Telefon validat azi 30 m2

13.07|12:28

Garsoniera de vanzare Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 28 000 € Negociabil Vaslui Azi

02.06|08:51

De vanzare garsoniera bl. V1-G. SU 21.6 MP, ET.4,ID 391 20 000 EUR Va propunem spre Vanzare in regim de REPREZENTARE EXCLUSIVA, prin Agentia e-IMPAC ... Barlad Vaslui azi 741 €/m2 | 27 m2  |  1 camere Va propunem spre Vanzare in regim de REPREZENTARE EXCLUSIVA, prin Agentia e-IMPACT - BURSA IMOBILIARA quot;e-IMPACTquot;(OBORUL IMOBILIAR-on-line)- quot;bursa-imob.roquot;- ,GARSONIERA(Apartament cu 1 camera), situat in BARLAD , zona Talcioc, intr-un imobil construit in anul 1982 confort 2, etaj 4 din 4 cu o suprafata de 27 mp, cu 1, grup sanitar, 1 , balcon.Imobilul este situat in apropiere de piata,statie autobuz,scoli, gradinita. ID intern: 391. Proprietatea merita vizionata! Sunt acceptate oferte in vederea evaluarii de catre proprietari incepand cu 16 000 euro! Istoric evolutie preturi de VANZARE SI OFERTE date de POTENTIALI CUMPARATORI : 22.09.2022 - Pretul initial de vz. stabilit de proprietari este de 20 000 Euro Publi24_1665054329

06.10|13:57

De vanzare garsoniera bl. V1-G. SU 21.6 MP, ET.4,ID 391 Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 20 000 € Barlad Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Vaslui (judet), Barlad, la 20 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 21.6 m&sup2 suprafata utila si 27 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara SC Ag. "e-IMPACT " SRL - BURSA IMOBILIARA "e-IMPACT" (OBORUL IMOBILIAR on-line) principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale. Storia 7033420

22.09|17:59

Vând garsoniera în Negresti -Vaskui 1 500 EUR Vând garsonieră în Negrești-Vaslui, strada Unirii, etaj 1. Mai multe relații la telefo ... Negresti Vaslui azi 17 €/m2 | 90 m2 Vând garsonieră în Negrești-Vaslui, strada Unirii, etaj 1. Mai multe relații la telefon. : . Publi24_1666533833

23.10|16:46

Vand/Schimb garsoniera Apartamente - Garsoniere de vanzare » 1 camera 23 900 € Negociabil Vaslui 21 mar 23 900 €: Vând garsonieră confort I, total decomandată, 28mp suprafață utila, pe strada Filaturii (în spate la spitalul judetean). Accept și schimb cu apartamt cu 2-3 camere. Mai multe detalii și programări pen...

24.03|15:28

Garsoniera vaslui , etaj 1. Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 5 546 € Negociabil Vaslui Azi 27 000 lei: Pret: 27 000 € , putin negociabil . Se poate suna si pe whatsapp la nr.0757891386 sau 0729848370 Garsoniera decomandata pe strada Feroviari .Trebuie renovata . Nu are pereti modificati. Compusa din ...

26.09|23:07

Garsonieră - Zona Gară Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 23 500 € Negociabil Vaslui Azi 23 500 €: SE VINDE: GARSONIERĂ, confort 1, decomandat, cu o suprafaţă utilă de 27mp, parter, zona Gară. Imobilul dispune de centrală termică, gresie, faianţă, parchet laminat, geam termopan, uşă metalică, izola...

15.10|09:43

Vand garsoniera in Vaslui Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 24 900 € Vaslui 15 mai

21.05|03:24

Vand Garsoniera 1camera Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 21 500 € Negociabil Vaslui Ieri

24.05|00:11

Garsonieră - Zona industrială Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 19 500 € Vaslui Azi

06.06|21:02

Vând garsoniera mobilata Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 23 000 € Vaslui Azi

23.11|20:35

Garsonieră - ET 3 - Castanilor Ion Mincu (VS) 20 500 €Vaslui - Azi la 21 m² Salvează ca favorit

20.05|10:09

Vând garsoniera Vaslui 25 000 €Vaslui - Azi la 26 m² Salvează ca favorit

18.05|19:12

Vand apartament 1 camera 32 mp, Negresti jud.Vaslui 1 camera,cu baie,bucatarie si debara, este situata pe strada gari.

13.01|17:26

Vand garsoniera zona industriala Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 19 900 € Negociabil Vaslui Azi 19 900 €: Vând garsoniera in zona industriala renovat absulut tot nou in ea cu baie și Bucătărie total mobilată și utilată prețul nu e negociabil nu deranjați inutil mai multe detalii la telefon 0741522309

11.02|07:39

Garsoniera 26mp Zona Garii 28 000 EUR Garsoniera cu vedere spre sud, cu parchet, gresie, faianta (doar la baie) si boile ... Gara Vaslui Vaslui azi 1 077 €/m2 | 26 m2 Verifica oferta pentru apartamente cu o camera de vanzare la preturi avantajoase! ✓ Publica gratuit anuntul tau de vanzare apartament 1 camera si gaseste cumparator!

16.07|14:57

Garsoniera, 25 mp utili, Zona Donici 22 000 EUR Garsoniera este situata in Zona Donici, la etajul 4 - cu pod, are o suprafata util ... Vaslui Vaslui Telefon validat azi 25 m2

02.11|12:22

Vand garsoniera mobilata complet Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 25 000 € Vaslui Azi

10.04|18:39
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată