Vand casa la tara sau schimb cu apartament in Oradea Imobiliare Case de vanzare 59 500 € Negociabil Borod Azi 59 500 €: Vand casa mobilata si utilata, cu 30 de ari de teren, situata in localitatea Borod, la 18 km de Alesd. Casa este impartita astfel: demisol (living, bucatarie, camara si hol), etaj (3 dormitoare, livi...
Vand urgent casa in loc.Bulz Case de vanzare Alesd 23 000 € Salveaza ca favorit 23 000 €: Vand casa compusă din 2 cam bucătărie hol baie in constructie in com .bulz .PLUS cabana cu mansarda teren 2300 mp.
Vând garsonieră in Aleșd Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 16 000 € Alesd Ieri
Salon in Aleșd ,posturi libere pentru coafuracosmetica/manichiura Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 € Alesd Azi 1 lei: Salon de înfrumusețare in orașul Alesd. Închiriem post de coafeza/frizer , manichiurista și cosmeticiană sau alte servicii de înfrumusețare. Salon nou deschis. Pentru detalii va rog sa sunați la număr...
Vand casa Alesd, Str.Bobalna Imobiliare Case de vanzare 66 000 € Alesd Azi 66 000 €: Vand casa p+e situata in orasul Alesd, Str. Bobalna; anul constructiei 2000; corpul principal are parterul finalizat si partial mobilat - hol, 2 camere, baie, bucatarie, etajul este nefinisat. Tere...
Inchiriez hala pentru depozitare sau spatiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 000 € Alesd Azi
Casa de vanzare Alesd Imobiliare Case de vanzare 110 000 € Oradea 4 mai 110 000 €: Casa de vanzare in Alesd, la 37 de km de Oradea. 200 mp suprafata utila si 2000 aproximativ teren. 1/3 din teren e cu pomi fructiferi. Casa e compusa din 3 camere, o bucatarie si baie la parter, 4 cam...
Vand casa loc Alesd Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Negociabil Alesd Azi 40 000 €: Casa este situată într-un cartier linistit canalizare apa incalzire cu sobe de teracota.Curte grădină suprafața totala 800mp Casa se afla in Alesd, str. Răsăritului, nr.5
Vand casa la tara! Case de vanzare Alesd 40 000 €Negociabil Salveaza ca favorit 40 000 €: Vand casa la tara sau schimb cu apartament in oradea!mai multe detali la telefon!ceai interesati sau care doriti detalii va rog sa sunat i la nr de telefon multumesc!
Spatiu comercial sala evenimente hala depozit Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 3 000 € Alesd Azi
Vând casă de vacanta și teren pe valea gepis Imobiliare » Case de vanzare 65 000 € Alesd Azi 65 000 €: Casa de vacanta în pădurea neagră complect utilata și mobilata cum se vede in poze și un teren pe valea gepis groși sat de vacanta în suprafață de 653 M2 langa vale și are și o terasă de vară prețul t...
Vand ieftin casa in Alesd ,Jud. Bihor 44 999 EUR Casa la sosea(DN1): Alesd ,str.1 decembrie nr. 15 Suprafata utila 100mp Are ... Alesd Bihor Telefon validat azi 100 m2 | 3 camere
Casa de vânzare 27 000 EUR 30 000 EUR Vand casa in Tinaud situata la 2 km de Alesd si la 32 km de Oradea , racordata l ... Tinaud Bihor azi
Casă de vânzare Aleșd Imobiliare Case de vanzare 58 000 € Negociabil Alesd Azi
inchiriez cabinet stomatologic in Lugasu de Jos aproape de Alesd. toate avizele la zi 150e/contratura
Casa cu garaj si curte Imobiliare Case de vanzare 70 000 € Negociabil Alesd Azi
Casa cu teren de vanzare în Alesd la soseaua principala Imobiliare Case de vanzare 12 127 € Negociabil Oradea Azi
Teren in loc.Bulz cu constructii, jud. Bihor, Suprafata = 81262 mp Imobiliare Terenuri 48 000 € Alesd Azi 48 000 €: De vanzare teren in localitatea Bulz, judetul Bihor, situat la 74km de Oradea si 90km de Cluj-Napoca, cu acte la zi (intabulat in CF) Suprafata totala a terenului este de 81262 mp: -un numar cad...
Casa noua in ORADEA Imobiliare Case de vanzare 89 500 € Negociabil Oradea Azi 89 500 €: Casa la CHEIE in ORADEA! Strada alesdului lângă cartierul tineretului zona romeur calea Clujului Suprafața teren : 430 mp Suprafața casa 136 mp cu terasa acoperită! Casa este compusă din: -Living ...
Casa de vanzare in Aleşd Imobiliare Case de vanzare 80 000 € Negociabil Oradea Azi 80 000 €: De vinzare casa in Alesd strada Viilor compus din subsol+parter, 2 camere, baie ,bucatarie si teren aferent de 3710 mp cu vie si pomi fructiferi pe rod. Casa a fost renovata, subsolul izolat si toata ...
De vanzare casa la tara Imobiliare Case de vanzare 34 900 € Negociabil Calatea Azi 34 900 €: De vanzare casa la tara cu 20 ari gradina aferenta in localitatea Calatea, comuna Astileu, la 15 km de Alesd. Casa este compusa din 2 corpuri de cladire, cu intrare separata fiecare si 1 garaj de masi...
53000 €: 53 000 €: Vand Apartament cu 4 camere in Alesd doua bai doua balcoane unul din ele pe aripa de colt deschis inspre bucatarie cu vedere frumoasa , incalzire centralizata prin teracota pe lemn , seg...
Vand apartament PB Alesd Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 29 900 € Alesd Azi
Casa de vanare in Alesd 3 dormitoare Imobiliare Case de vanzare 51 500 € Alesd Azi
Cladire comerciala Alesd Bihor Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 149 000 € Alesd Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Bihor (judet), Alesd, la 149 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 649 m² suprafata utila si 800 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Gulliver Investments principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, canalizare, apa curenta. Storia 6004401
Casă de vanzare Oradea Case de vanzare Alesd 30 000 € Salveaza ca favorit 30 000 €: RE/MAX GOLD ORADEA, va propune in EXCLUSIVITATE, comision 0% la cumparator, casa de vanzare in Sat. Chistag, Com. Astileu, Jud.Bihor la 35 km de Oradea, DN1 Oradea-Cluj, casa dispune de 1 camera, 1 bu...
85000 €: 85 000 €: Casa de vanzare pe strada Nucului, in orașul Aleșd. Casa a fost terminată in anul 1988.Constructie din cărămida.Casa are perete de 0.7 m, se poate construi etaj + mansarda. Este compusa din ...
Casa /cabana 100 mp Ieftina Munteni/Burz Imobiliare Case de vanzare 19 800 € Alesd Azi
Casa de vanzare in Alesd Imobiliare Case de vanzare 65 000 € Negociabil Alesd Azi
Vand teren cu fundatie in Alesd Imobiliare Terenuri 34 999 € Alesd Azi 34 999 €: Vand teren cu fundatie pe Strada Octavian Goga.Suprafata de 866 mp, front stradal de 16,95m Utilitati:Apa si canal Mai multe detalii la nr de telefon:0746813735
Teren cu deschidere la E60 Imobiliare Terenuri 1,70 € Oradea Azi 1,70 €: Vând teren cu deschidere la E60 la 8 km de Alesd.
36 €: 36 €: Vând teren intravilan in Alesd, str Visinului, intr-o zona rezidențiala noua. Terenul are posibilitatea racordării la utilități: apa, canal, energie electrica. Terenul are o suprafața de 2800mp...
90000 €: 90 000 €: CASA ALESD, 4 CAMERE- 112 mp, ANEXE 60mp (bucatarie de vara, magazie alimente, boxe , atelier mecanic, boxe lemne, pivnita, etc), SUPRAFATA TOTALA TEREN 1079 mp, an constructie 1972, incalzi...
Casa noua in ORADEA Imobiliare Case de vanzare 89 500 € Negociabil Oradea Azi 89 500 €: Casa la CHEIE in ORADEA! Situată pe strada alesdului lângă cartierul tineretului zona romeur calea Clujului ! Suprafața teren : 430 mp Suprafața casa: 110 mp In preț este inclus designul interior al...
Casă de vanzare Aleșd 300 000 EUR Casa situata in Aleșd, cu o suprafață construita de 265 mp, etajul de 42 mp, anex ... Alesd Bihor azi 1 132 €/m2 | 265 m2 Casa situata in Aleșd, cu o suprafață construita de 265 mp, etajul de 42 mp, anexa, garaj, curte si gradină. Suprafața totala e de 1500 mp. Casa are 2 întrării fiind situată pe colt. Se poate transforma și în spatiu pentru birouri. Mai multe detalii la nr. telefon . Publi24_1664561364
Casa de vânzare în Aleșd Imobiliare Case de vanzare 48 000 € Negociabil Alesd Azi
Vand Apartamet in Alesd!! Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 8 495 € Negociabil Alesd Azi