2 camere, circular, 52 mp, Piata Centrala - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Piata Brotacei-apartament 2 camere decomandat -circular liber 82 900 € Constanta - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

30.09|12:20

3 camere, circular, centrala, mobilat, Craiovita 124 000 € Craiova - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

29.10|18:09

Tomis nord-apartament cu 3 camere ,circular, cu centrala 109 500 € Constanta - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

26.10|13:32

Apartament 3 camere zona centrala Mihai Eminescu/Piata Centrala Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 73 000 € Negociabil Piatra Neamt Azi

06.11|16:47

Casa 3 camere cu centrala in zona: Centrala(Piata mica) Imobiliare Case de vanzare 85 000 € Arad Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Arad (judet), Strada Tudor Vladimirescu, la 85 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 120 m², are 74 m&sup2 suprafata utila si 74 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Abrudan Adrian principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, garaj, mobilat. Storia 6084741

11.12|12:17

64000 €: 64 000 €: Vand apartament 3 camere -direct proprietar -apartamentul este compus din 3 camere, hol locuibil, hol mic intrare -69 mp2 -living mare -balcon mare -hol intrare -centrala termica -zona centr...

31.05|08:25

Ocazie!!! Piata Centrala,2 decomandat, centrala termica, termopan libe 49 900 €Prețul e negociabil Bacau - Reactualizat la 15 august 202450 m² Salvează ca favorit

16.08|05:10

Vand casa zona centrala-Piata Centrala Imobiliare Case de vanzare 205 000 € Negociabil Galati Azi

30.06|22:14

Apartament Circular 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 20 500 € Cugir Azi

24.07|12:44

Apartament 2 camere circular 50 000 € Targu Jiu - Azi la Salvează ca favorit

09.10|21:12

Apartament 2 camere circular-Gara Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 59 500 € Iasi Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Iasi (judet), Iasi, la 59 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 50 m&sup2 suprafata utila si 50 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara ReGroup - Real Estate Group principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, balcon. Storia 5287428

04.06|13:49

2 camere circular Vatra Luminoasa Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 118 000 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Strada Vatra Luminoasa, la 118 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 54 m&sup2 suprafata utila si 62 m² suprafata construita. Storia 6419111

09.04|20:23

Marasesti - 3 camere decomandate circular Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 65 000 € Suceava Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Suceava (judet), Marasesti, la 65 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 64 m&sup2 suprafata utila si 70 m² suprafata construita. Storia 6758408

22.07|15:25

Apartament 2 camere circular renovat 30 000 €Prețul e negociabil Turnu Magurele - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

06.08|20:53

Casă zonă centrală,Piața Centrală Imobiliare Case de vanzare 155 000 € Craiova Azi

20.04|17:29

Razboieni |Apartament 2 camere | circular | etajul 5 | ST 53 mp 52 500 EUR Razboieni: apartament 2 camere, confort 1, etaj 5 din 10, suprafata utila 49 mp ... Razboieni Pitesti Arges azi 1 071 €/m2 | 49 m2 Razboieni: apartament 2 camere, confort 1, etaj 5 din 10, suprafata utila 49 mp, suprafata totala 53 mp. Imbunatatiri: balcon inchis in termopan, termopan integral, usa metalica, gresie, faianta, parchet, izolat exterior, locuri libere de parcare. Incalzirea se face prin termoficare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat electrocasnic. Bloc monitorizat video exterior/interior. Apartamentul merita vazut, scara este curata, liftul nou. Publi24_1660124304

10.08|12:27

Apartament cu 2 camere 97 mp Circular in zona Ultracentrala 99 499 €Arad - Azi la 97 m² Salvează ca favorit

28.08|18:22

Apartament 2 camere decomandate circular, Centru Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 49 000 € Suceava Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Suceava (judet), Suceava, la 49 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 44 m&sup2 suprafata utila si 46,50 m² suprafata construita. Storia 7148333

01.11|15:29

Apartament circular 2 camere Pantelimon morarilor 80 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

11.08|18:33

Apartament 3 camere circular - zona Astra 112 000 €Brasov - Azi la 76 m² Sterge din Salvate

22.07|11:03

Apartament 2 camere 42mp Circular – PODU ROS 75 000 € Iasi - Azi la 39 m² Salvează ca favorit

01.10|09:42

Apartament de 2 camere, circular, 80 mp , pivnita, zona gar 175 000 €Cluj-Napoca - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

30.07|12:56

Apartament 2 camere circular, Micro 17, etaj 3 43 500 €Galati - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

11.06|13:52

De vanzare , 3 camere, decomandat circular, Tatarasi. 67 000 €Iasi - Azi la 72 m² Salvează ca favorit

20.09|00:58

Apartament cu 2 camere 97 mp Circular, zona Ultracentrala 99 499 € Arad - Azi la 97 m² Salvează ca favorit

27.09|18:24

Apartament cu 2 camere, circular - zona Gemenii 95 000 € Brasov - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

30.09|16:13

Vanzare 4 Camere Circular | Zona Universitate 185 000 € Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 117 m² Salvează ca favorit

09.10|16:29

Apartament cu 3 camere decomandate circular, Areni 85 000 € Suceava - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

06.11|18:15

Drumul Taberei 35 apartament 2 camere circular etaj 4/10 57 500 EUR 58 000 EUR Drumul Taberei 35 apartament 2 camere circular/decomandat etaj 4/10, constructi ... Drumul Taberei Sector 6 Bucuresti Telefon validat azi 51 m2  |  2 camere Drumul Taberei 35 apartament 2 camere circular/decomandat etaj 4/10, constructie 1968 mici imbunatatiri Acces facil metrou Tudor Vladimirescu, autobuz 168, 368, 105, troleibuz 90,93, 69 tramvai 41 Pret negociabil Publi24_1645619384

02.04|20:15

✅Vanzare 3 Camere Circular Postavarul-Benzinaria Mol 85 000 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

02.08|11:52

Apartament cu 2 camere, circular decomandat-Zona Astra 83 000 €Brasov - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

16.09|09:56