2 camere decomandate, 58 mp, Bloc nou, Finalizat, Comision 0% - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

2 camere decomandate, 58 mp, Bloc nou, Finalizat, Comision 0% 74 000 € Iasi - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

01.10|18:13

3 camere - 75.02 mp - bloc finalizat - comision 0 92 092 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

06.11|08:24

Apartament 3 camere - Bloc Finalizat - 0% Comision 68 400 €Chiajna - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

17.06|16:24

Apartament 2 camere | bloc finalizat | Comision 0% 52 800 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 44 m² Salvează ca favorit

01.07|17:43

2 Camere Decomandat Bloc Finalizat Comision 0% 78 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - 09 iulie 202458 m² Sterge din Salvate

10.07|15:17

Bloc Finalizat 3 Camere 2 Bai Decomandat Comision 0% 99 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - 09 iulie 202473 m² Sterge din Salvate

11.07|18:41

2 camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT COMISION 0% 76 500 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

04.10|08:04

2 camere brancoveanu adiacent bloc finalizat COMISION 0% 78 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

04.10|08:04

Direct dezvoltator | comision 0% | 2 camere | bloc finalizat 63 600 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

27.08|12:47

Nou 2 Camere Cu Terasa | Bloc Finalizat 2024 | Comision 0 88 500 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 73 m² Salvează ca favorit

15.08|12:05

2 camere brancoveanu adiacent bloc finalizat COMISION 0% 78 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

10.09|10:51

13.09|06:57

2 camere BRANCOVEANU adiacent bloc finalizat COMISION 0% 69 250 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

27.08|11:21

2 Camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT COMISION 0% 58 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

01.09|10:33

14.08|16:02

2 Camere Brancoveanu Adiacent Bloc Finalizat Comision 0% 57 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

06.09|15:44

2 camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT COMISION 0% 72 800 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

28.10|20:52

2 Camere Delta Vacaresti Metrou Bloc Finalizat Comision 0% 153 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat Azi la 65 m² Sterge din Salvate

12.07|18:52

Bloc Finalizat Apartament 2 camere Prelungirea Ghencea Comision 0% 89 000 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

17.04|10:38

Apartament Nou 2 Camere Decomandat | Bloc Finalizat | Fara Comision 79 800 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 73 m² Salvează ca favorit

20.04|15:33

Ap. 2 Camere Bloc Finalizat, Bucatarie Inchisa, Parcare, Comision 0% 65 138 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

03.07|16:47

2 camere Brancoveanu adiacent BLOC FINALIZAT SI LOCUIT COMISION 0% 63 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

02.09|06:07

08.09|08:18

Apartament 3 Camere Parcul Carol I Bloc Nou Finalizat I Comision 0% 143 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

07.10|14:19

Apartament UNIC 3 camere 107MP Bloc Finalizat, izolatie, comision 0 191 100 € Craiova - Reactualizat Azi la 107 m² Salvează ca favorit

29.10|11:28

Apartament Bloc Finalizat 2 Camere Decomandat Poze Reale Comision 0% 103 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat Azi la 75 m² Sterge din Salvate

12.07|19:07

Garsoniera Decomandata - Bloc Finalizat - 0% Comision! 37 600 €Chiajna - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

17.04|14:07

Garsoniera Decomandata - Bloc Finalizat - 0% Comision 37 000 €Chiajna - Azi la 33 m² Salvează ca favorit

17.04|09:36

5. Garsoniera Decomandata - Bloc Finalizat - 0% Comision 35 000 €Chiajna - Azi la 31 m² Salvează ca favorit

17.04|08:41

Garsoniera Decomandata - Bloc Finalizat - 0% Comision 35 000 €Chiajna - Azi la 31 m² Salvează ca favorit

17.05|08:33

18.05|08:38

Garsoniera Decomandata - Bloc Finalizat - 0% Comision 37 600 €Chiajna - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

17.04|14:26

16.06|09:49

Garsoniera Decomandata - Bloc Finalizat - 0% Comision 36 400 €Chiajna - Azi la 30 m² Salvează ca favorit

17.05|13:17

Ap. 2 Cam. Bloc Finalizat. - 8 Min. Metrou N. Teclu.comision 0%! 91 584 € Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

09.10|15:27

Comision 0! Apartament 2 cam bloc nou finalizat,zona VIVO str Razoare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 81 800 € Floresti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Cluj (judet), Floresti, la 81 800 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 54.00 m&sup2 suprafata utila si 65 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara NovoCasa Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt electricitate, canalizare, apa curenta. Storia 7151222

20.11|12:39

Apart 2 cam Titan Nicolae Grigorescu Bloc FINALIZAT 2023 COMISION 0% 99 500 € Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

10.11|01:39

PREMIUM, bloc finalizat, 1 camera, moara de vant, COMISION 0%, credit 86 000 €Iasi - Azi la 43 m² Salvează ca favorit

21.08|12:02

Apartament bloc finalizat direct dezvoltator comision 0 Militari Polux Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 47 200 € Dudu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Ilfov (judet), Dudu, la 47 200 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 6 are 41 m&sup2 suprafata utila si 47 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara OPTIC OUTLET principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, conducta de gaze naturale. Storia 5952210

03.07|16:15

2 DECOMANDATE cu centrala, bucatarie mare, bloc 1986, COMISION 0, Nord 53 500 €Bacau - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

11.05|13:30

82142 €: 82 142 €: Ansamblul Neofort Rezidențial 70 este situat in Zona Sos. Colentina - Sos Fundeni – Dobroesti, pe o strada foarte linistita si putin circulata, la numai 50 de m fata de capatul autobuzului ...

09.05|09:08

61785 €: 61 785 €: Va prezentam unul din noile ansambluri rezidențiale 81 Morarilor amplasat in Sector 2 la cateva minute de MegaMall in zona comerciala de pe Sos. Fundeni, cu acces in Sos. Pantelimon Morarilo...

27.03|10:08

Apartament Finalizat 2 camere Decomandate Avans minim 5% Direct Dezvoltator 77 619 EUR Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzar ... Theodor Pallady Sector 3 Bucuresti azi 1 213 €/m2 | 64 m2  |  2 camere Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Pret: 77.619 Euro + TVA pentru un avans de 5% la antecontract Apartament Finalizat! Mutare Imediata! Poze Reale AC INCLUS Apartament 2 camere Finalizat ce face parte dintr-un ansamblu cu un design placut vizual, modern si functional inconjurat de spatii verzi si fiind prevazut cu loc de joaca pentru copii. De la designul avangardist dat fiecarui bloc în parte, finisajele interioare de calitate PREMIUM si pana la aleile pietonale amenjate în interiorul ansamblului cu acces privat, iluminatul stradal, parcarile acoperite amenajate in interiorul complexului, spatiile verzi, toate aceste elemente îl transforma, cu siguranta, intr-un reper intr-o zona aflata deja în topul preferintelor cumparatorilor de locuinte. Apartamentul se preda complet finisat, cu gresie, faianta, parchet, usi interioare, centrala proprie in condensatie, aer conditionat de ultima generatie cu aplicatie pentru smartphone, usi exterioare metalice si baia complet utilata . Imobilul dispune de toate utilitatile publice disponibile: apa, canalizare, gaz, energie electrica. Pozitionarea complexului ofera acces facil prin 2 bulevarde in devenire (pe care in curand vor exista si mijloace de transport in comun) catre statia de metrou Nicolae Teclu (10-12 minute de mers pe jos), iar in imediata apropiere se afla si o impresionanta zona comerciala (IKEA, Auchan, Lidl, Metro, Decathlon, JYSK, Mega Image, Dedeman, Leroy Merlin, Jumbo etc.). Pentru detalii complete si alte oferte va invitam sa vizitati site-ul nostru Best Expert Imobiliare Va asteptam la vizionari! Publi24_1666259798