Ap 2 cam, decomandat, Metrou Dimitrie Leonida, Loc Parcare, Mobilat! !! - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Ap 2 cam, decomandat, Metrou Dimitrie Leonida, Loc Parcare, Mobilat!!! 71 000 € Popesti-Leordeni - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

30.09|12:07

Metrou Dimitrie Leonida apartament 2 camere mobilat si loc parcare 74 800 €Popesti-Leordeni - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

13.08|09:18

Metrou Dimitrie Leonida-3 Camere-Mobilat/Utilat+Parcare 113 000 €Popesti-Leordeni - Azi la 81 m² Salvează ca favorit

21.09|16:23

{ 10 min}Metrou Dimitrie Leonida -2 Camere-Mobilat/Utilat+Parcare 84 500 € Popesti-Leordeni - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

04.11|18:44

Metrou Dimitrie Leonida (10 minute)-2 Camere Mobilat și Utilat+Parcare 84 500 € Popesti-Leordeni - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

05.11|09:59

Metrou Dimitrie Leonida, Ap. 2 camere, decomandat, Mobilat_Loc Parcare 71 000 € Popesti-Leordeni - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

02.10|12:39

5 min Metrou Dimitrie Leonida - 2 Camere-Mobilat/Utilat 73 000 €Popesti-Leordeni - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

08.08|18:15

Metrou Dimitrie Leonida la 1 min. - 2 camere Mobilat cu 2 locuri de PA 130 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

01.11|11:27

Metrou Dimitrie Leonida 3 camere complet mobilat 86 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - 06 aprilie 202560 m² Salvează ca favorit

11.04|05:15

Metrou Dimitrie Leonida - Ap. 2 Camere/Parcare Inclusa 83 000 € Popesti-Leordeni - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

03.10|11:37

3 Camere + Parcare Bloc Nou | Metrou Dimitrie Leonida 130 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 78 m² Salvează ca favorit

26.06|10:11

Garsoniera cu parcare inclusa, 10 min metrou Dimitrie Leonida 59 000 € Popesti-Leordeni - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

05.10|22:23

Metrou Dimitrie Leonida - Amurgului - 2 camere Mobilat Lux Mobexpert 95 000 € Popesti-Leordeni - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

08.11|13:55

Apartament 3 camere | Mobilat - Utilat | Metrou Dimitrie Leonida 86 900 € Popesti-Leordeni - Azi la 71 m² Salvează ca favorit

03.11|22:36

Vanzare 2 camere mobilat metrou Dimitrie Leonida-Amurgului 55 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 36 m² Salvează ca favorit

11.04|16:57

Metrou Dimitrie Leonida - [Apartament 3 camere] - Mobilat/utilat 85 000 € Popesti-Leordeni - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

10.11|10:27

[Metrou Dimitrie Leonida] - Apartament 3 camere - MOBILAT SI UTILAT 73 000 €Popesti-Leordeni - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

23.04|09:18

Vanzare 2 camere mobilat 10 min METROU Dimitrie Leonida-Amurgului 55 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 36 m² Salvează ca favorit

31.07|14:27

01.08|17:19

01.08|17:09

Metrou Dimitrie Leonida apartament 2 camere in vila mobilat loc 64 000 €Popesti-Leordeni - Azi la 52 m² Sterge din Salvate

12.07|09:14

Apartament 2 cam - 7 minute metrou Dimitrie Leonida - Mobilat&Utilat 75 000 €Popesti-Leordeni - Azi la 52 m² Sterge din Salvate

16.07|12:50

Apartament 2 cam - 12 minute metrou Dimitrie Leonida - Mobilat&Utila 83 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 60 m² Sterge din Salvate

18.07|12:31

Vanzare 2 camere mobilat metrou Dimitrie Leonida-Amurgului 55 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 36 m² Sterge din Salvate

22.07|20:53

Apartament 2 camere mobilat-utilat 10 min metrou Dimitrie Leonida 72 000 €Popesti-Leordeni - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

20.06|10:22

5 minute Metrou Dimitrie Leonida-3 Camere-Mobilat/utilat 125 000 €Popesti-Leordeni - Azi la 69 m² Salvează ca favorit

10.08|19:03

Metrou Dimitrie Leonida - Apartament 2 camere mobilat si utilat 84 500 € Popesti-Leordeni - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

04.11|15:16

3 Camere + Parcare Bloc Nou | 15 Minute Metrou Dimitrie Leonida 120 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

01.11|17:20

Metrou Dimitrie Leonida Studio cu Gradina Proprie plus Parcare 57 000 € Popesti-Leordeni - Azi la 33 m² Salvează ca favorit

05.11|15:46

Metrou Dimitrie Leonida - Apartament 3 camere cu loc de parcare listin 113 000 €Popesti-Leordeni - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

24.09|15:11

Metrou Dimitrie Leonida - Apartament 2 camere și 2 Locuri de parcare 130 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

26.09|17:07

Vanzare 2 camere tip Studio mobilat metrou Dimitrie Leonida-AMURGULUI 55 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 36 m² Salvează ca favorit

03.08|16:44

3 camere complet mobilat lux 8 minute pana la metrou Dimitrie LEONIDA 141 000 € Popesti-Leordeni - Azi la 119 m² Salvează ca favorit

03.10|17:13

Apartament 2 camere decomandat, Metrou Dimitrie Leonida 87 200 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

20.09|10:45

Apartament 3 camere decomandat - 8 min metrou Dimitrie Leonida 112 000 €Ilfov, Popesti-Leordeni - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

30.08|15:53

Apartament 3 camere decomandat - Metrou Dimitrie Leonida 110 000 € Popesti-Leordeni - Azi la 69 m² Salvează ca favorit

04.10|10:55

Metrou Dimitrie Leonida - 2 camere decomandat totul nou 68 000 €Popesti-Leordeni - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

15.08|11:53

Dimitrie Leonida metrou - apartament cu 2 camere decomandat 68 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 53 m² Sterge din Salvate

20.07|12:58

Apartament 2 Camere Decomandat, ,Dimitrie Leonida,Metrou. 50 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

04.08|17:31

Apartament 2 camere, decomandat, metrou Berceni-Dimitrie Leonida 70 740 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 63 m² Sterge din Salvate

24.07|19:49

Apartament 2 camere, spatios, decomandat 8 min metrou Dimitrie-Leonida 63 550 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

04.05|16:37

Apartament de 2 camere decomandat, metrou Dimitrie Leonida/Berceni 59 900 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

24.04|15:24

Berceni-Metrou Dimitrie Leonida -Apartament 2 camere decomandat 67 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

21.04|17:14

Apartament de 3 camere decomandat, metrou Dimitrie Leonida/Berceni 92 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 94 m² Salvează ca favorit

23.04|15:45

Metrou Dimitrie Leonida Comision 0 Apartament 2 camere decomandat 72 500 €Ilfov, Popesti-Leordeni - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

15.06|09:53

Apartament 2 camere decomandat, Metrou Dimitrie Leonida/Berceni 60 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

22.05|16:07

Apartament de 2 camere decomandat, metrou Dimitrie Leonida/Berceni 58 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

21.06|14:49

Vand garsoniera complet utilata si mobilata + loc de parcare langa metrou Dimitrie Leonida 49 000 EUR Proprietar, vând garsonieră amplasată la 5 minute de metrou Dimitrie Leonida, mobilat ... Popesti-Leordeni Ilfov azi 33 m2

15.07|11:03

Apartament 2 Camere Kristal Residence Parcare Popesti-Leordeni Metrou Dimitrie Leonida 72 999 EUR Cautlocuinta.ro va ofera spre achizitie un apartament de 2 camere in Popesti-Leorden ... Popesti-Leordeni Ilfov Telefon validat azi 1 237 €/m2 | 59 m2  |  2 camere Cautlocuinta.ro va ofera spre achizitie un apartament de 2 camere in Popesti-Leordeni, la doar 13 minute de mers pe jos de statia de Metrou Dimitrie Leonida. Situat la etajul 2 intr-un imobil cu regim P+5, apartamentul este nou, semidecomandat, lumions, cu un design simplu si modern. Suprafata utila totala: 59m2. Suprafata construita: 72m2. Compartimentare: living, bucatarie, hol, dormitor, baie. Apartamentul este foarte bine pozitionat, fiind aproape de foarte multe facilitate cum ar fi: spatii verzi, parcuri pentru copii, scoli, gradinite, magazine alimentare, sali de fitness, cafenele, restaurante s.a. Apartamentul dispune si de loc de Parcare Privat. Pentru mai multe oferte accesati Cautlocuinta.ro Pentru o posibila vizioanare sau mai multe detalii nu ezitati sa ma contacti la numarul de telefon afisat. Publi24_1654093775

01.06|17:14

Bloc nou finalizat !2camere decomandat,Metrou-Berceni-Dimitrie Leonida 65 000 €Popesti-Leordeni - Reactualizat Azi la 55 m² Salvează ca favorit

20.05|14:23
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată