Ap 3 Cam et 2 mobilat utilat Monumentului Bragadiru - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Ap 3 Cam et 2 mobilat utilat Monumentului Bragadiru 80 000 €Bragadiru - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

11.06|10:13

Ap 3 Cam et 2 mobilat utilat Monumentului Bragadiru 78 000 €Bragadiru - Azi la 77 m² Sterge din Salvate

10.07|10:07

Vanzare Apartament 3 camere Mobilat si Utilat str Monumentului 75 000 €Bragadiru - Azi la 71 m² Salvează ca favorit

26.07|09:39

30.07|09:23

31.07|14:18

Vila /Duplex Bragadiru str Monumentului id nr 8 149 999 € Bragadiru - Azi la 140 m² Salvează ca favorit

01.11|09:38

Vila /Duplex Bragadiru str Monumentului id nr 8 148 000 € Bragadiru - Azi la 140 m² Salvează ca favorit

30.09|09:13

29.09|14:26

Vila /Duplex Bragadiru str Monumentului id nr 8 148 000 €Bragadiru - Azi la 140 m² Salvează ca favorit

19.09|09:26

28.09|10:07

Vila /Duplex Bragadiru str Monumentului id nr 8 148 000 €Bragadiru - 25 septembrie 2024140 m² Salvează ca favorit

27.09|13:31

30.09|13:41

31.10|17:42

Minunata case de vanzare cu 5 in Ilfov (judet), Independentei, la 143 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 210 m², are 170.00 m&sup2 suprafata utila si 180 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Star Rezidential principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 7185595

13.04|11:34

Apartament 2 camere Bragadiru Mobilat Utilat 55 000 €Bragadiru - Reactualizat Azi la 45 m² Salvează ca favorit

03.08|09:53

Apartament 3 camere Bragadiru Margelelor 0% comision mobilat utilat 65 000 €Bragadiru - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

23.08|16:40

Apartament 2 camere complet mobilat și utilatBragadiru2 balcoane 60 000 €Bragadiru - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

21.08|14:10

Apartament 2 camere utilat si mobilat Bragadiru-Ghencea Ansamblu Nou 62 999 €Bragadiru - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

02.08|15:19

Apartament 2 camere de vanzare Bragadiru Mobilat Utilat Comision 0 85 000 €Bragadiru - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

02.08|13:35

Apartament 3 Camere-Cartierul Verde-Bragadiru-Mobilat-Utilat 59 990 €Bragadiru - Azi la 67 m² Salvează ca favorit

09.05|13:37

Apartament 2 camere complet mobilat și utilat Bragadiru OFERTA 53 000 €Bragadiru - Azi la 47 m² Sterge din Salvate

16.07|15:28

Vanzare Apartament 2 camere/Mobilat si utilat Bragadiru-Cristalului 89 500 €Bragadiru - Azi la 66 m² Salvează ca favorit

13.06|10:47

Ap 3 cam-mobilat+utilat-77mp-75000 euro-STB-loc parcare-Lidl Bragadiru 75 000 €Bragadiru - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

15.05|10:14

Duplex superb-mobilat+utilat-Beci+terasa-asfalt-STB Bragadiru Central 135 000 €Bragadiru - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

29.06|09:53

Vila construita de proprietar P+1+Pod Str Monumentului 149 999 €Bragadiru - Azi la 122 m² Salvează ca favorit

17.04|20:06

Apartament 3 camere strada Monumentului 79 999 € Bragadiru - Reactualizat Azi la 72 m² Salvează ca favorit

27.10|16:46

Teren strada Monumentului 630mp 110 000 € Bragadiru - Azi la 630 m² Salvează ca favorit

11.11|16:18

Duplex perete dublu 70cm Monumentului P+1+Pod 149 999 €Bragadiru - Azi la 120 m² Salvează ca favorit

24.09|10:37

Vand teren Trakia Selimbar Aleea Monumentului 170 000 €Selimbar - Azi la 1 000 m² Salvează ca favorit

16.09|19:14

Minunata case de vanzare cu 4 in Cluj (judet), Floresti, la 170 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 135 m², are 105.00 m&sup2 suprafata utila si 120 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Sebastian Cindroi principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, electricitate. Storia 7493626

22.03|08:05

Apartament 3 camere mobilat și utilat SE VINDE MOBILAT 53 000 €Prețul e negociabil Satu Mare - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

24.04|17:10

Apartament 2 camere complet utilat zona Bragadiru bloc nou 2023 68 000 €Bragadiru - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

02.08|15:25

Apartament 2 camere COMPLET MOBILAT oferta Bragadiru 53 000 €Bragadiru - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

03.08|15:01

Apartament 2 camere mobilat Bragadiru 60 mp Complex Rezidential 62 000 € Bragadiru - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

28.10|13:59

Apartament Bragadiru Diamantului Terasa 71 mp Mobilat Complet 75 000 €Bragadiru - Azi la 71 m² Salvează ca favorit

24.09|11:55

Apartament 3 camere,complet mobilat,89.000 EURO Bragadiru 89 000 € Bragadiru - Reactualizat la 26 martie 202565 m² Salvează ca favorit

28.03|20:10

Complet mobilat 3 camere 2 grupuri sanitare Bragadiru 89 000 € Bragadiru - Reactualizat Azi la 67 m² Salvează ca favorit

25.05|18:05

Apartament 3 camere mobilat Bragadiru Ilfov strada Safirului 96 000 €Bragadiru - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

05.07|17:47

Apartament cu 3 camere complet mobilat, Strada Toamnei, Bragadiru 125 000 €Prețul e negociabil Olteni - Azi la 86 m² Salvează ca favorit

16.09|19:19

Apartament 2 camere mobilat bloc nou Bragadiru Smardan Parcare 56 000 €Bragadiru - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

20.09|15:03

Apartament 2 camere,nou,complet mobilat,Bragadiru-Soseaua Alexandriei 69 000 € Bragadiru - Reactualizat la 01 aprilie 202550 m² Salvează ca favorit

02.04|22:03

Apartament 2 camere Bragadiru Soseaua Alexandriei mobilat Zona Leroy 75 000 €Bragadiru - Reactualizat Azi la 62 m² Salvează ca favorit

04.08|10:42

Apartament 3 camere mobilat complet etaj 1/Bragadiru Crisul Repede 89 000 € Bragadiru - Reactualizat Azi la 66 m² Salvează ca favorit

15.05|22:03

Apartament utilat/mobilat Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 67 000 € Constanta Azi

06.11|16:10

Apartament mobilat și utilat 35 000 EUR Apartament 3 camere decomandate în apropiere de supermarket Lidl și parcare la etaju ... Deva Hunedoara Telefon validat azi 583 €/m2 | 60 m2 Apartament 3 camere decomandate în apropiere de supermarket Lidl și parcare la etajul 1 cu toate dotările necesare pentru a putea fi folosit. Este cu încălzirea proprie pe gaz. Localitate Lupenu -Hunedoara Publi24_1657729134

20.07|19:32

MOBILAT UTILAT- Ap 2 cam Vidin 41 500 €Braila - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

01.08|11:20

Apartament,60 mp mobilat utilat 115 000 €Prețul e negociabil Ludos - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

08.11|09:57

Ap 3 cam D MOBILAT și utilat Frumoasa 95 000 €Iasi - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

10.09|10:55

Apartament mobilat și utilat 59 900 €Deva - Azi la 38 m² Sterge din Salvate

21.07|11:59

Studio mobilat si utilat 99 000 €Brasov - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

01.06|07:19
  • >> Următoarea

Data adăugată