Apartament2 camere Precista, 54 metri, etaj 4 Cod: 149103 - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament 2 camere Precista , 54 metri, etaj 4 Cod:149103 55 000 € Piatra Neamt - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

05.11|15:20

Apartament 2 camere Precista , 54 metri, etaj 4 Cod:149103 52 900 €Piatra Neamt - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

13.09|23:42

Apartament 2 camere Precista , 56 metri, etaj 4 Cod:149733 59 000 €Piatra Neamt - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

13.09|23:42

Apartament 4 camere Precista , 86 metri, etaj 2 Cod:156113 89 000 €Piatra Neamt - Azi la 86 m² Salvează ca favorit

18.09|11:52

Teren intravilan Precista , 636 metri Cod:141977 90 000 €Piatra Neamt - Azi la 636 m² Salvează ca favorit

23.06|22:11

Teren intravilan Precista , 636 metri Cod:141977 90 000 €Piatra Neamt - Azi la 636 m² Sterge din Salvate

14.07|22:34

Apartament 3 camere, etaj 3, Precista Apartament cu 3 camere etaj 3 Precista, 78.000 euro. Imobilul este compus din 3 camere decomandate, hol, baie, bucatarie si balcon , situat in bloc pe cadre zona foarte buna Precista. Este prevazut cu centrala termica, termopane, usi interioare din lemn masiv, gresie si faianta in baie si bucatarie, ... 1200 EUR/m2 | 65 m2 Precista, Piatra Neamt, Neamt azi 78 000 EUR Apartament cu 3 camere etaj 3 Precista, 78.000 euro. Imobilul este compus din 3 camere decomandate, hol, baie, bucatarie si balcon , situat in bloc pe cadre zona foarte buna Precista. Este prevazut cu centrala termica, termopane, usi interioare din lemn masiv, gresie si faianta in baie si bucatarie, parchet laminat in camere, termosistem exterior, se vinde asa cum este prezentat in fotografii . Pret 78.000 euro. Vizionarile se fac doar pe baza de programare la tel. 0755.270.041 Pentru mai multe informatii va invitam la biroul nostru situat pe str.M.Eminescu nr.35,ap.13,langa fostul Tribunal. Oferta noastra completa o gasiti aici: https:imobiliarefortuna.ro Publi24_1686657747

17.06|04:08

Apartament Precista Etaj 4/4 72 000 €Prețul e negociabil Piatra Neamt - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

05.10|13:13

Apartament 2 cam Precistaetaj 1, renovat, boxă 11 mp. Proprietar 69 000 € Piatra Neamt - Reactualizat azi la 54 m² Salvează ca favorit

03.04|04:33

2 Cam,Precista,etaj 4 82 500 €Piatra Neamt - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

20.09|10:33

Garsoniera, Precista-Agricola International,etaj 2 39 500 € Piatra Neamt - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

29.09|12:34

GarsonieraETAJ 1-Zona Precista/Shopping City 35 500 € Piatra Neamt - Azi la 30 m² Salvează ca favorit

28.09|18:46

Biserica Precista- Centru- bloc fara risc seismic- Etaj 1 71 000 €Bacau - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

20.08|15:04

Apartament 2 camere Cug , 73 metri, etaj 3 Cod:156438 82 000 € Iasi - Azi la 73 m² Salvează ca favorit

01.11|09:57

Apartament 2 camere Cug , 52 metri, etaj 3 Cod:156079 77 500 €Iasi - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

25.09|09:26

Apartament 2 camere Cug , 46 metri, etaj 10 Cod:152306 53 900 €Iasi - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

19.08|14:30

Apartament 2 camere Cug , 44 metri, etaj 2 Cod:149740 62 000 €Iasi - Azi la 44 m² Salvează ca favorit

07.08|07:13

31.10|08:24

Apartament 3 camere Cug , 72 metri, etaj 7 Cod:156448 100 000 € Iasi - Azi la 72 m² Salvează ca favorit

28.10|09:30

Apartament 2 camere Cug , 59 metri, etaj 1 Cod:152248 77 106 €Iasi - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

14.08|08:10

05.08|12:24

Apartament 2 camere Cug , 57 metri, etaj 7 Cod:154935 95 000 €Iasi - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

12.06|09:22

09.08|11:46

Apartament 2 camere Cug , 58 metri, etaj 1 Cod:152247 76 047 €Iasi - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

26.07|08:34

Apartament 2 camere Cug , 58 metri, etaj 1 Cod:152246 88 141 € Iasi - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

01.10|08:33

Apartament 4 camere Cug , 111 metri, etaj 3 Cod:153542 125 900 €Iasi - Azi la 111 m² Sterge din Salvate

22.07|08:11

Apartament 3 camere Cug , 80 metri, etaj 7 Cod:156214 111 000 € Iasi - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

28.10|08:50

Apartament 2 camere Cug , 58 metri, etaj 1 Cod:152246 75 550 €Iasi - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

17.06|08:01

Apartament 2 camere Cug , 56 metri, etaj 2 Cod:152241 73 051 €Iasi - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

17.06|08:01

Apartament 3 camere Cug , 60 metri, etaj 1 Cod:155960 74 000 €Iasi - Azi la 60 m² Salvează ca favorit