Apartament 2 Camere Zona Luica Brancoveanu - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament 2 Camere Zona Luica Brancoveanu 46 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

30.09|07:35

Apartament 2 Camere Zona Luica Brancoveanu 50 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

19.09|08:05

23.09|08:08

Apartament 2 Camere Zona Luica Brancoveanu 45 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

02.10|08:28

03.10|08:41

13.09|13:16

Apartament cu 4 camere, decomandat - zona Brancoveanu, Luica 133 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 99 m² Salvează ca favorit

03.09|12:11

Apartament 2 Camere Sector 4 Zona Luica - Brancoveanu 52 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

28.10|09:21

Apartament 2 Camere Sector 4 Zona Luica - Brancoveanu 51 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

28.10|15:39

08.11|08:36

Apartament 2 Camere Sector 4 Zona Luica - Brancoveanu 46 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

09.10|18:43

30.10|16:18

04.11|16:49

9Casa va propune o casa de vanzare, aflata intr-o zona linistita cu multa verdeata, cu vecinatati linistite si sigure. Accesul spre intersectia Brancoveanu-Turnu Magurele este facil si se face in aproximativ 2 minute, cu masina sau cu mijloacele de transport in comun, care se afla la 400 m de locatie. Suprafata totala construita este de 149 mp, cea utila avand 135 mp iar terenul aferent este de 248 mp. Deschiderea este de 18 ml. Pe suprafata celor 149 mp, sunt dispuse cele 4 camere-3 dormitoare, living open space, baie, bucatarie de 12mp cu beci pe toata suprafata acesteia, fiind completat de o anexa aflata in curte. Curtea individuala este pitoreasca, este amenajata cu o zona de petrecere a timpului liber, dispunand de spatiu verde, foisor dar si loc pentru gratar. Casa are structura din beton cu caramida si este anvelopata pe exterior. Dotari : acoperis: lindab, calorifere; ferestre: term. pvc; incalzire casa: centrala termica; izolatii termice: exterior- polistiren 10 cm, pereti: faianta, lavabil; podele: parchet, gresie; Casa dispune de toate utilitatile necesare unui nivel de confort sporit, beneficiind de apa curenta, canalizare, curent, gaz, centrala termica in condensare, incalzire prin calorifere, baie utilata. Calitatea dotarilor si finisajele aduc un plus de confort acestui imobil, dispunand de usa metalica, centrala termica, calorifere din otel, ferestre cu geam din termopan, obiecte sanitare in baie, gresie, faianta, parchet, usi de interior. Infrastructura este completa cu strazi asfaltate, trotuare, iluminat public stradal, iar in imediata apropiere se afla centre comerciale, banci, scoli, gradinite, unitati medicale. Zona nu este aglomerata, ci ofera tot confortul necesar traiului linistit al unei familii care nu doreste sa locuiasca in mijlocul agitatiei citadine. Este locul in care copiii, pot creste in voie, in care puteti organiza adunari de familie, petreceri cu prietenii, ori unde puteti organiza propriul spatiu de lucru, acasa. Achizitionarea locuintei se poate realiza atat cash cat si/sau prin intermediul creditelor bancare, pentru care se acorda consultanta gratuita la intocmirea documentatiei necesare accesarii creditului! Număr Băi: 1 Curent Apă Canalizare Gaz

13.01|16:30

Vânzare apartament 3 camere Brâncoveanu - Luică 73 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 69 m² Salvează ca favorit

28.04|16:11

Apartament 2 camere de vanzare Luica-Brancoveanu 46 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

23.09|17:31

Apartament 3 camere decomandat, Brancoveanu - Luica - Odei Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 91 500 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bucuresti (judet), Strada Odei, la 91 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 73 m&sup2 suprafata utila si 87,60 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Premier Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, lift. Storia 6820382

14.07|09:31

Brancoveanu, Luica, apartament 2 camere, bucatarie inchisa 62 700 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

17.08|16:25

Apartament 3 camere decomandat, Brancoveanu - Luica - Odei 91 500 EUR Direct dezvoltator. 0% comision. Apartamente 3 camere, decomandate, cu 2 bai, bucatari ... Brancoveanu Sector 4 Bucuresti azi 1 253 €/m2 | 73 m2  |  3 camere Direct dezvoltator. 0% comision. Apartamente 3 camere, decomandate, cu 2 bai, bucatarie de 8 mp, 2 dormitoare de 12 mp fiecare, balcon de 3.75 mp, cu suprafata utila toatala de 73 mp. Suprafeţele şi compartimentarea sunt special gândite pentru confortul tău și al familei tale. Facilitați : Spații verzi, Locuri de parcare, Spații de joacă, Proximitate spații comerciale. Amplasare buna, Brancoveanu - Luica, zona de Sud, Sector 4. 5 minute statia STB - 102, 116, 216, 220 15 minute Statia Tramvai : 17, 19, 25 - acces rapid Metrou Eroii Revolutiei si spre Centru. Proiectul are in componenta peste 200 de apartamente si garsoniere, cu dimensiuni generoase, inteligent compartimentate astfel incat viitorii proprietari se vor bucura la maxim de spatiul disponibil. Beneficiezi de acces rapid catre Grand Arena Mall (Carrefour, Decathlon, McDonalds, Selgros, Hornbach) dar si catre: Penny, MyAuchan, Piata Resita, gradinita/scoala, statii STB, banci etc. Pret parcare supraterana: 6000 Euro + TVA. Pentru vizionare și detalii suplimentare va rog sa ma contactați. Daniela Azarmaneche 0730.170.085 Serviciul nou oferit de PREMIER Imobiliare! Solicita acum VIZIONARE ONLINE pentru aceasta proprietate! Publi24_1657780686

28.07|09:08

Apartament 2 camere Brancoveanu - Luica, disponibil imediat! 46 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

24.09|08:19

Apartament 2 camere Brancoveanu - Luica, disponibil imediat! 50 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit