Apartament 2 cam, etaj 14, in Cantemir, semicentral - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament 2 cam, etaj 14, in Cantemir, semicentral 82 900 € Iasi - Reactualizat Azi la 55 m² Salvează ca favorit Excelent apartament de vânzare cu 2 în Iasi (judet), Podu Ros, la 82 900 €. Acest apartament de vânzare situat la etajul 1 are 55 m² m&sup2 suprafața utilă și 55 m² suprafața construită. Conform Agentia imobiliara Agentia Imobiliara Express Casa principalele calitati ale apartamentului sunt bucatarie separata. Storia 9185035

07.04|06:19

Vând teren semicentral, intravilan, situat in Iasi, zona Cantemir, între Podul de Piatră și Gara Nicolina. Terenul are o suprafata de 193mp si o deschidere de 12 m la strada Ion Neculce. Pret 300 euro/mp.

11.03|22:04

Apartament 3 camere, Podu Ros-Cantemir, Etaj 2! 82 999 €Iasi - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

01.05|15:08

Apartament 2 camere Cantemir Nufarul etaj 1 75 000 €Oradea - 27 iulie 202450 m² Salvează ca favorit

29.07|22:16

Apartament cu 3 camere, 84mp, etaj intermediar, Semicentral 226 385 €Cluj-Napoca - Azi la 84 m² Salvează ca favorit

26.05|15:01

NOU PE PIAȚĂ! Apartament 3 Camere DE LUX SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 2 143 000 €Pitesti - Azi la 61 m² Salvează ca favorit

07.06|20:55

Apartament 2 Camere Etaj Intermediar Dimitrie Cantemir 112 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

29.10|12:45

Cantemir - Apartament 2 camere semidecomandat 52mp Etaj 1 *** DESTINE IMOBILIARE vă prezintă spre vânzare: ** Apartament 2 camere semidecomandat - Cantemir * Preț: 95.000 EURO Apartamentul ideal pentru o familie sau pentru investiție! - An construcție imobil 1965 (FĂRĂ RISC SEISMIC) - Suprafață utilă totală 52 mp - ETAJ : 1/4 ~ CENTRALĂ TERMICĂ, ~ TÂMPLĂRIE ... Iasi, Iasi 8 aprilie 95 000 EUR *** DESTINE IMOBILIARE vă prezintă spre vânzare: ** Apartament 2 camere semidecomandat - Cantemir * Preț: 95.000 EURO Apartamentul ideal pentru o familie sau pentru investiție! - An construcție imobil 1965 (FĂRĂ RISC SEISMIC) - Suprafață utilă totală 52 mp - ETAJ : 1/4 ~ CENTRALĂ TERMICĂ, ~ TÂMPLĂRIE din PVC cu geam termopan, ~ Balcon închis cu termopan, ~ Izolație exterioară, ~ Baie cu geam ~ Renovat complet ~ Tavane extensibile în hol și ambele camere > Imobilul se află la 900 m de Podu Roș și la 400 m de Podul de Piatră. Zona este foarte bine dezvoltată , cu școli renumite, grădinițe, diverse magazine, restaurante etc. > Se pretează ca și locuință proprie sau pentru investiție, fiind într-o zonă cu acces rapid către Universități , Gară, Palas și alte puncte de interes din oraș. Pentru vizionări sau informații suplimentare: TONI GALU - 0736.84.84.88 Cod ofertă: P-2890 Publi24_1743506612

14.04|01:07

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Balcon | Parcare | Semicentral | Horea! 120 000 € Cluj-Napoca - Azi la 44 m² Salvează ca favorit

29.10|10:16

Apartament 2 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 3 Renovat Total NOU 77 999 €Pitesti - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

31.08|14:09

Apartament 2 camere, decomandat, 50mp utili, etaj 4, Cantemir Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 62 000 € Oradea Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bihor (judet), Strada Dimitrie Cantemir, la 62 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 50.00 m&sup2 suprafata utila si 50 m² suprafata construita. Storia 6971688

02.09|14:47

Apartament 2 camere, 58mp, etaj intermediar, parcare, zona Semicentral 185 000 €Cluj-Napoca - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

07.08|17:02

Apartament 3 camere ,Traian zona Scoala 3 Dimitrie Cantemir 3 ,etaj in 92 000 €Baia Mare - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

29.08|17:51

NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 2 Camere EXPO PARC - Semicentral Confort 1 Etaj 1 Liber Centrală Proprie OFERTĂ !!! NOU PE PIAȚĂ, Apartament 2 Camere Expo Parc - Semicentral Foarte Aproape De Centru, ZONĂ FOARTE LINIȘTITĂ, Confort 1 Semidecomandat, Etaj 1 din 4, Liber disponibil imediat, 48 Mp., Centrală Termică cu instalație pe cupru, termopan integral inclusiv balcon, izolat termic pe exterior, parchet ... 1542 EUR/m2 | 48 m2 Ceair, Pitesti, Arges azi 73 999 EUR OFERTĂ !!! NOU PE PIAȚĂ, Apartament 2 Camere Expo Parc - Semicentral Foarte Aproape De Centru, ZONĂ FOARTE LINIȘTITĂ, Confort 1 Semidecomandat, Etaj 1 din 4, Liber disponibil imediat, 48 Mp., Centrală Termică cu instalație pe cupru, termopan integral inclusiv balcon, izolat termic pe exterior, parchet lemn masiv, ușă metalică, Baie Cu Aerisire, fără alte îmbunătățiri deosebite, Necesită Renovare, Se Poate Vedea Oricând, Avem Cheile Proprietății. Merită Văzut ! Exclusiv Agenția Imobiliară * KRISS * Comision Agenție 2 % Pentru mai multe detalii, poze, etc. ne puteți contacta la : TEL O768.O77.O62 ; O721.658.691 ; O753.O27.OOO WhatsApp : O768 O77.O62 sau E-mail Publi24_1746101464

28.06|10:09

Vind Casa cu Etaj Cantemir 225 000 €Oradea - Azi la 170 m² Salvează ca favorit

26.06|12:57

Oportunitate ! 3 camere 80 mp, etaj intermediar , Semicentral 200 000 €Cluj-Napoca - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

16.09|17:21

56900 €: 56 900 €: APARTAMENT 2 Camere EXPO PARC Foarte Aproape De Centru, Confort 1 Semidecomandat, ETAJ 1/4, Liber disponibil imediat, 48 Mp., termopan integral inclusiv balcon, izolat termic pe exterior, pa...

06.04|07:42

Comision 0%! 3 camere decomandate 80 mp, etaj intermediar, Semicentral 360 000 €Cluj-Napoca - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

01.08|16:08

Vila parter+etaj zona semicentral,teren 300 mp 250 000 €Pitesti - Azi la 130 m² Salvează ca favorit

16.09|12:53

Semicentral, Alexandru, etaj intermediar, ap 1c,baie,balcon,bucat 40 200 €Iasi - Azi la Sterge din Salvate

14.07|10:19

Ofertă! SEMICENTRAL 2 Camere MUNTENIA HOSPITAL CF.1 Etaj 3 Renovat Nou 77 499 €Pitesti - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

05.09|13:46

Garsoniera Podu Ros-Cantemir ,26mp,libera,etaj 6/9 Cod:156144 39 800 €Iasi - Azi la 26 m² Salvează ca favorit

25.09|08:17

2 Cam Podu Ros, Palas, Cantemir, Fara Risc, Etaj Intermediar 89 999 € Alexandru cel Bun - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

08.11|12:40

URGENT! Garsoniera finisata, etaj 1, bloc 2004, Semicentral, Marasti 87 800 €Cluj-Napoca - Azi la 31 m² Salvează ca favorit

23.09|13:27

Minunata case de vanzare cu 6 in Satu Mare (judet), Satu Mare, la 129 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 552 m², are 260 m² m&sup2 suprafata utila si 260 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara George Maier principalele calitati ale apartamentului sunt internet, electricitate, canalizare. Storia 7583470

26.05|12:20

●Agentia imobiliara Casa Edan vinde garsoniera in Campina, situata semicentral, la aproximativ 1 km distanta de centru, bloc decent cu interfon, parcare langa bloc, magazine in vecinatate; ●este situata la etajul 3 in bloc cu 4 etaje, pe mijloc, vedere spre rasarit; ●are 21 mp suprafata utila este compusa din camera, baie, chicineta pt gatit; ●este bransata la apa, curent, gaze; ●incalzire cu convector pe gaze, boiler electric pt apa calda; ●este locuibilia, se prezinta cum se vede in poze; ●se vinde mobilata; ●pret 20.000 euro, negociabil dupa vizionare; ●Agentia imobiliara Casa Edan comision cumparator 300 euro; ●Intocmim Certificat de Performanta Energetica in 24 ore, cel mai mic pret; ●Evaluari imobiliare (evaluator autorizat ANEVAR ); ●Program de lucru : luni-vineri orele 10.00-18.00; ●Vizionarile se fac cu programare in prealabil; ●Anuntul este valabil cat timp este public pe internet; ●tel o720.756.694. Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

23.05|03:31

Apartament 3 camere semicentral 180 000 €Prețul e negociabil Cluj-Napoca - Reactualizat la 13 iunie 202464 m² Salvează ca favorit

14.06|12:07

Apartament 3 camere semicentral 56 000 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

13.04|08:49

Apartament semicentral cu 2 camere 85 000 €Timisoara - Azi la 62 m² Salvează ca favorit

30.05|18:12

Apartament 2 camere semicentral 170 000 €Prețul e negociabil Cluj-Napoca - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

06.06|14:05

Apartament semicentral mobilat 127 000 €Prețul e negociabil Targu-Mures - Azi la 67 m² Salvează ca favorit

01.10|21:28

Apartament 2 camere Semicentral, bloc nou Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 79 900 € Pitesti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Arges (judet), Negru Voda, la 79 900 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 54.00 m&sup2 suprafata utila si 60 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara PROJECT CENTER principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, lift, electricitate. Storia 6321518

08.09|14:17

Apartament 2 camere, 60mp, Semicentral 150 000 € Cluj-Napoca - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

05.11|17:38

Apartament cu 3 camere, 55mp, Semicentral 87 000 €Targu-Mures - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

05.04|16:39

Apartament cu 2 camere Semicentral. Comision 0! 187 000 €Cluj-Napoca - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

21.06|19:19

Apartament 3 Camere Cu Parcare, Semicentral 180 000 €Cluj-Napoca - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

01.07|16:38

Vanzare apartament cu 2 camere Semicentral. 225 000 €Cluj-Napoca - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

01.07|22:32

Apartament de vanzare | 2 Camere | Semicentral 235 000 €Cluj-Napoca - Azi la 59 m² Sterge din Salvate

19.07|22:50

Apartament de vanzare | 3 camere | Semicentral 255 000 €Cluj-Napoca - Azi la 78 m² Salvează ca favorit

08.08|14:27

Apartament ultrafinisat | 57mp | Semicentral 125 000 € Satu Mare - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

10.11|16:57

Apartament 2 camere de vanzare Semicentral 180 000 €Cluj-Napoca - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

26.09|17:41

Apartament 2 camere, 70mp, Semicentral 98 000 € Cluj-Napoca - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

09.10|14:28

Apartament 2 camere Cantemir 64 900 €Iasi - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

22.08|15:05

Apartament 1 camera 34 m2 Cantemir 54 500 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 34 m² Salvează ca favorit

16.08|09:31

Apartament 1 camera Cantemir 70 000 €Oradea - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

13.04|07:51

Apartament 4 camere, Cantemir 145 000 €Oradea - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

13.08|14:24

Apartament cu 2 camere - Cantemir 73 000 €Iasi - Azi la 47 m² Salvează ca favorit

16.04|10:46

Apartament cu 2 camere Cantemir 70 000 €Iasi - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

01.05|12:04

Apartament 2 camere, Cantemir 74 000 €Oradea - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

12.05|18:13

Apartament 2 camere Cantemir 78 000 €Oradea - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

12.05|19:50
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată