Apartament 2 camere, etaj I, Bradet - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament 3 camere, 70 mp, etaj 3 - BRADET Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 64 200 € Zalau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Salaj (judet), Zalau, la 64 200 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 70 m&sup2 suprafata utila si 72 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Keya House principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat. Storia 4362991

31.10|14:13

Apartament 2 camere, etaj I, Bradet Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 56 000 € Zalau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Salaj (judet), Bradet, la 56 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 60 m&sup2 suprafata utila si 65 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Ardeal Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, parcare masina. Storia 4812409

18.11|09:49

Apartament 3 camere - 68 mp, etaj 3 - Bradet Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 75 000 € Zalau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Salaj (judet), Zalau, la 75 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 68 m&sup2 suprafata utila si 72 m² suprafata construita. Storia 5096393

29.09|12:29

Apartament 2 camere ~ 54 mp, etaj 4 + pod, Bradet Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 44 000 € Zalau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Salaj (judet), Zalau, la 44 000 €. Acest apartamente de vanzare are 54 m&sup2 suprafata utila si 58 m² suprafata construita. Storia 5577158

19.04|12:21

Vand apartament cu 2 camere, etaj 2, Bradet Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 45 999 € Zalau Azi 45 999 €: Persoană fizică ofer spre vânzare apartament compus din două camere, bucătărie spațioasă, mobilată și utilată,* balcon închis, cu suprafața de 55 mp. Apartamentul este situat la etajul 2 al...

01.11|21:00

Apartament 2 camere, etaj 5 ~ zona Bradet Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 35 000 € Zalau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Salaj (judet), Zalau, la 35 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 5 are 50 m&sup2 suprafata utila si 57 m² suprafata construita. Storia 4672259

08.09|15:47

Vanare apartament 3 camere etaj 1 in Bradet Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 60 500 € Zalau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Salaj (judet), Zalau, la 60 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 65 m&sup2 suprafata utila si 81 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Angela IMOB principalele calitati ale apartamentului sunt electricitate, canalizare, balcon inchis. Storia 6048747

05.04|16:19

Apartament 3 camere - etaj 3, zona Bradet Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 77 500 € Zalau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Salaj (judet), Zalau, la 77 500 €. Acest apartamente de vanzare are 70 m&sup2 suprafata utila si 75 m² suprafata construita. Storia 4319609

21.04|11:19

Apartament 3 camere, 68 mp, etaj 4 - zona Bradet 57 000 €Zalau - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

20.04|12:47

Apartament 2 camere 50 mp etaj 4 din 5, mobilat, zona Bradet 51 000 €Zalau - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

10.09|10:21

Apartament cu 3 camere și 2 băi, decomandat, etaj 2, zona Bradet 89 900 € Piatra Neamt - Azi la 72 m² Salvează ca favorit

28.09|18:25

Apartament 3 camere+living 85 mp etaj 1, garaj zona Bradet 125 900 €Zalau - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

12.06|10:34

Apartament 3 camere 65 mp etaj 3 mobilat utilat la cheie zona Bradet 82 500 €Zalau - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

16.04|12:04

Apartament 3 camere 70 mp etaj intermediar mobilat utilat Brădet-Doja 75 000 €Zalau - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

22.04|17:06

Apartament 1 camera+living 33 mp etaj 5 zona Bradet 36 000 €Zalau - Azi la 33 m² Salvează ca favorit

14.04|15:28

Apartament placut, Etaj 1, zona Bradet, pozitie frumoasa 53 500 EUR Vanzare apartament placut situat intr-un cadru frumos cu mult spatiu verde si ... Zalau Salaj azi 70 m2

02.10|05:07

Vand ap 3 camere etaj 2,Bradet ,bloc nou 74 500 €Zalau - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

15.09|09:45

Garsoniera 26 mp, etaj 4/5 - cartierul Bradet Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 28 000 € Zalau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Salaj (judet), Zalau, la 28 000 €. Acest apartamente de vanzare are 26 m&sup2 suprafata utila si 30 m² suprafata construita. Storia 4976209

16.09|13:00

Apartament 3 camere Bradet 80 000 €Prețul e negociabil Zalau - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

11.04|17:04

Apartament 2 camere Bradet 64 000 €Prețul e negociabil Zalau - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

06.06|10:22

Apartament 3 camere, 68 mp - parter, Bradet 55 000 EUR De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, suprafata este de 68 mp situat i ... Zalau Salaj azi 68 m2  |  3 camere

15.09|09:39

Apartament 3 camere ~ 68 mp ~ parter, BRADET Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 63 500 € Zalau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Salaj (judet), Zalau, la 63 500 €. Acest apartamente de vanzare are 68 m&sup2 suprafata utila si 71 m² suprafata construita. Storia 4894539

31.10|14:13

Apartament 2 camere, 60mp, Bradet 57 000 €Prețul e negociabil Zalau - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

22.08|15:05

Vand apartament 3 camere in bradet Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 50 000 € Negociabil Zalau Azi

06.08|11:01

Vand apartament 4 camere in bradet 65 000 EUR Vând apartament cu 4 camere , bucătărie cu living , 2 dormitoare, baie ,balcon ș ... Zalau Salaj azi 813 €/m2 | 80 m2 Vând apartament cu 4 camere , bucătărie cu living , 2 dormitoare, baie ,balcon și o cameră la mansarda . Apartamentul este foarte spațios ,in total are 80 mp cu cf la primul nivel + o camera la mansarda fara cf .Este dotat cu aer condiționat,centrala proprie , parchet ,gresie , are o debara pentru depozitarea lucrurilor. Este situat in zona brădet , in spate la Codiflor. Zona este foarte liniștită și sigură , potrivită pentru o familie cu copii ,fiind și aproape de locuri de joaca pentru copii. Pentru detalii sau vizionare mă puteți contacta la nr de telefon Publi24_1657341982

09.07|07:46

Apartament cu 3 camere incartierul Bradet 54 900 € Zalau - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

30.09|16:33

Apartament 3 camere, parter - zona Bradet 68 000 €Zalau - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

19.08|14:59

Apartament 3 camere,70 mp, decomandat, cartierul BRADET 115 000 €Zalau - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

25.04|09:03

Apartament 3 camere, 125 mp, decomandat, zona Bradet 150 000 €Zalau - Azi la 125 m² Salvează ca favorit

27.08|10:19

Apartament cu 3 camere zona Bradet,in surafata de 100 mp. 76 000 € Zalau - Azi la 100 m² Salvează ca favorit

04.10|16:20

Persoană fizică, vând apartament 2 camere, brădet Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 36 500 € Zalau Azi 36 500 €: Apartament 2 camere finisat Suprafață:57 m patrați în CF+57 m patrați pod Ocupabil

19.10|08:21

Vând apartament 2 camere, 55 mp - Brădet, strada Muncitorilor Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 45 000 € Zalau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Salaj (judet), Bradet, la 45 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 5 are 55 m&sup2 suprafata utila si 80 m² suprafata construita. Conform Proprietarul principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, fibra optica. Storia 4863464

24.09|20:59

Apartament cu 4 camere, bloc tip-vila ,zona Bradet 82 000 EUR Se ofera spre vanzare apartament cu 4 camere,in bloc tip-vila,etajul 1,are o suprafat ... Zalau Salaj azi 1 025 €/m2 | 80 m2 Se ofera spre vanzare apartament cu 4 camere,in bloc tip-vila,etajul 1,are o suprafata mare de 80 mp,dispune de 2 balcoane,2 bai,pozitionat in zona linistita,finisaje clasice,la subsol dispune de 2 boxe si garaj sub bloc,aproape de scoala,magazine,parc,stati de autobuz,apartamentul este disponibil si intabulat! Merita vazut!!! Publi24_1649682054

29.08|14:59

Apartament 2 camere + living, finisat, zona Bradet 63 500 € Zalau - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

04.11|10:56

Vând apartament cu 3 camere, in bloc tip vila P+2E, cartier Brădet 115 000 €Prețul e negociabil Zalau - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

08.04|09:15

Apartament 2 camere 50 mp, Ultrafinisat mobilat utilat la cheie Bradet 63 500 €Zalau - Azi la 50 m² Sterge din Salvate

23.07|09:20

Apartament 3 camere finisat 70 mp parter pe garaj zona Bradet 81 500 € Zalau - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

03.10|18:23

Persoana fizica vand apartament 3 camere cartier Bradet, Zalau Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 60 500 € Negociabil Zalau 13 nov

15.11|11:50

Apartament cu 2 camere decomandat in cartierul Bradet+garaj langa bloc Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 44 500 € Zalau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Salaj (judet), Zalau, la 44 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 54 m&sup2 suprafata utila si 62 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Agentia Imobiliara Casa Ta principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, fibra optica. Storia 6218952