Apartament 2 camere, incalzire in PARDOSEALAGheorgheni - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament 2 camere, incalzire in PARDOSEALA | Gheorgheni 149 500 €Cluj-Napoca - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

12.09|16:00

12.09|16:04

Apartament de 3 camere Cu incalzire in pardoseala 108 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 106 m² Salvează ca favorit

25.04|18:14

Apartament cu 3 camere 77 mp 2 bai incalzire in pardoseala 111 926 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

11.06|09:40

Apartament 4 camere, incalzire in pardoseala 164 900 € Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 120 m² Salvează ca favorit

27.10|14:36

10.05|17:33

Apartament de 3 camere cu incalzire in pardoseala 107 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 105 m² Salvează ca favorit

22.05|14:37

Apartament de 2 camere cu incalzire in pardoseala 74 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 67 m² Salvează ca favorit

27.05|12:05

Apartament 3 Camere Cu Incalzire In Pardoseala 102 293 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 96 m² Salvează ca favorit

05.06|15:34

Apartament de lux cu 2 camere,, incalzire in Pardoseala! 99 999 €Iasi - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

17.06|14:08

Copou, apartament 3 camere, incalzire pardoseala Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 114 100 € Iasi Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Iasi (judet), Agronomie, la 114 100 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 91.32 m&sup2 suprafata utila si 92,32 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara TopConstruct principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, parcare masina. Storia 6922887

09.11|14:08

Apartament 2 camere, decomandat , cu incalzire in pardoseala Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 60 800 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Sibiu (judet), Sibiu, la 60 800 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 50 m&sup2 suprafata utila si 60 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Sib Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, parcare masina. Storia 5463275

22.10|11:53

Apartament decomandat - 3 camere, 2 bai - Incalzire in pardoseala Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 90 000 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Sibiu (judet), Sibiu, la 90 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 71.25 m&sup2 suprafata utila si 85,50 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara HAPPY HOME CONSULTING SRL principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, conducta de gaze naturale. Storia 6092091

04.10|08:45

apartament 2 camere incalzire in pardoseala , avans 5% Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 59 900 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Sectorul 4, la 59 900 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 43 m&sup2 suprafata utila si 53 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara ALLIANCE REZIDENTIAL principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, parcare masina. Storia 6685216

30.09|16:57

Apartament 3 camere * Incalzire pardoseala* STB 1 min | Finisaje LUX 75 857 EUR Birou de Vanzari - Direct Dezvoltator - Comision 0% - Consultanta financiara gratuit ... Chiajna Ilfov azi 1 084 €/m2 | 70 m2  |  3 camere Birou de Vanzari - Direct Dezvoltator - Comision 0% - Consultanta financiara gratuita. - Finisaje de calitate la alegere - Bai placate cu STICLA securizata printata - Tamplarie PVC TRIPAN 5 camere - gri antracit - Tavan extensibil tip barisol - Centrala termica - Incalzire in pardoseala - Balustrade interioare/exterioare din sticla - Prize si intrerupatoare incluse - Canalizare - Monitorizare video - Acces cu bariera - Parcare privata Blocul are termenul de finalizare Iulie 2022 Complexul include: garsoniere, studiouri, apartamente cu 2 si 3 camere, compartimentate inteligent pentru ca tu sa te bucuri de fiecare spatiu util, este compus din 2 blocuri cu un regim de inaltime P+7. Situat in partea de vest a Bucurestiului, in apropriere de Iuliu Maniu, complexul este un proiect imobiliar ce intruneste toate criteriile necesare pentru a oferi clientilor un grad sporit de confort. Imobilul este racordat la gaz, electricitate, apa si canalizare - contorizarea fiind individuala. Blocul se afla in apropierea urmatoarelor mijloace de transport in comun: - RATB linia 138 - RATB linia 178 - Metrou Preciziei - Metrou Pacii Zona beneficiaza de urmatoarele puncte de interes: - Complexul Mall Militari, Hypermarketul Auchan, Praktiker, KFC si Decathlon - Club SPA, Fitness, Gradinita, Piscina - McDonald’s, Metro, Autostrada A1 Modalitati de plata acceptate sunt: Credit Ipotecar Cash Vezi cum noua ta locuinta iti poate imbunatati calitatea vietii! Te asteptam la o vizionare pentru a iti prezenta noua ta casa! Pozele sunt cu titlu de prezentare. Pretul nu include TVA. Publi24_1651829144

05.09|11:39

Apartament 3 camere decomandat, incalzire in pardoseala! 172 000 €Bucuresti, Sectorul 1 - Reactualizat Azi la 80 m² Sterge din Salvate

24.07|14:19

Apartament 3 camere * Incalzire pardoseala* STB 1 min | Finisaje LUX Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 75 857 € Bucuresti, Sectorul 6 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bucuresti (judet), Strada Tineretului, la 75 857 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 70 m&sup2 suprafata utila si 80 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara R&D Advisers Birou de Vanzari Dezvoltator principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 7047408

28.09|01:13

Apartament de 2 camere incalzire in pardoseala , proiect Nou 77 157 €Bucuresti, Sectorul 4 - 26 august 202470 m² Salvează ca favorit

28.08|14:45

Sector 4 , apartament de 3 camere cu incalzire in pardoseala, 91 718 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

17.08|12:26

Apartament 2 camere , incalzire in pardoseala, DECOMANDAT 80 411 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

07.09|11:57

Apartament 3 Camere Cu Terasa/Incalzire In Pardoseala 123 000 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

15.08|17:31

Apartament cu 3 camere, 2 bai, terasa, incalzire in pardoseala, la 5 m 120 000 €Floresti - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

12.04|14:27

Apartament 3 camere, 2 bai, gradina 65 mp | incalzire pardoseala | int 104 780 €Selimbar - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

14.04|15:39

Apartament 2 camere | incalzire in pardoseala | complex nou 52 800 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 44 m² Salvează ca favorit

15.04|14:49

Apartament 2 Camere, Titan, Incalzire In Pardoseala 71 182 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

17.04|12:05

Apartament de 3 camere cu incalzire in pardoseala tip Hawaii 98 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 89 m² Salvează ca favorit

24.06|11:59

Apartament de 3 camere cu incalzire in pardoseala tip Florida 2 98 900 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

24.06|11:59

Apartament 3 camere incalzire in pardoseala FINALIZAT 91 705 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

26.04|11:02

Apartament 4 camere curte incalzire in pardoseala 120 000 €Chiajna - Azi la 145 m² Salvează ca favorit

27.04|07:07

Apartament 2 camere decomandat Incalzire in pardoseala 66 700 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

28.04|12:00

Apartament 4 camere lux 115 mp incalzire pardoseala si piscina 185 000 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 116 m² Salvează ca favorit

07.07|21:32

Apartament 3 Camere Finisaje Top/Incalzire In Pardoseala 122 000 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 91 m² Salvează ca favorit

13.05|16:58

Apartament de 2 camere in blocul 3 cu incalzire in pardoseala 78 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

15.05|17:10

Com. 0% Sos. Salaj Apartament 2 Camere Incalzire in Pardoseala 59 800 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 47 m² Salvează ca favorit

24.05|14:57

Apartament de 2 camere mobilat cu incalzire in pardoseala 83 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 91 m² Salvează ca favorit

24.05|18:10

Apartament, 3 camere, incalzire in pardoseala, 77mp 110 000 €Pitesti - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

31.05|15:08

Apartament cu 2 camere incalzire in pardoseala metalurgiei , Sec.4 78 017 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 62 m² Salvează ca favorit

26.10|14:57

Proiect Nou Apartament de 4 camere cu incalzire in pardoseala 101 836 €Bucuresti, Sectorul 4 - 31 mai 202485 m² Salvează ca favorit

13.06|21:04

(AP16/2/BL1) Apartament 2 camere .Incalzire in pardoseala. Nou 76 147 € Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

05.11|06:11

Apartament 3 camere Nord, incalzire in pardoseala 130 000 €Nicolae Balcescu - Azi la Salvează ca favorit

25.06|19:37

Apartament cu 3 camere si incalzire in pardoseala , proiect NOU sec 4 90 714 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

27.06|13:04

Apartament 2 camere | Incalzire in pardoseala | Comision 0% 66 000 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

27.06|14:10

Apartament semifinisat 2 camere, 45.04 mp, incalzire in pardoseala zon 67 000 €Floresti - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

30.07|17:29

Apartament spatios | 2 camere | incalzire in pardoseala 61 200 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

27.08|15:46

Apartament cu 2 camere LA CHEIE - Incalzire in pardoseala 82 500 €Selimbar - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

17.09|16:54

Apartament de 4 camere cu incalzire in pardoseala Sectorul 4 173 660 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 154 m² Salvează ca favorit

27.09|17:56

Apartament 2 camere Bunloc, nou, cu incalzire in pardoseala 110 000 € Sacele - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

07.10|16:57

Apartament 2 camere luminos cu încălzire in pardoseala 77 500 € Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

10.10|18:21

Apartament 2 Camere Decomandat - 63. 5 mp - Incalzire in Pardoseala 80 300 € Popesti-Leordeni - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

26.10|22:08

Vanzare/Apartament Nou 2 camere/Incalzire in pardoseala 70 000 € Bragadiru - Reactualizat Azi la 55 m² Salvează ca favorit

31.08|14:05
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată