Apartament 2 camere, incalzire pardoseala, Aparatorii Patriei 80 412 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 63 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere, incalzire in pardoseala, Aparatorii Patriei 89 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 62 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere, incalzire in pardoseala, Aparatorii Patriei 97 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 62 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 Camere - M Aparatorii Patriei - Incalzire prin Pardoseala 77 300 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 53 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere, incalzire prin pardoseala- Aparatorii Patriei 80 412 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 62 m² Salvează ca favorit
Apartament tip studio, incalzire in pardoseala, Aparatorii Patriei 57 600 € Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat Azi la 45 m² Salvează ca favorit
Apartament tip studio, incalzire in pardoseala, Aparatorii Patriei 76 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Apartament tip studio, incalzire in pardoseala, Aparatorii Patriei 69 900 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Vila Aparatorii Patriei, incalzire in pardoseala, teren 310 mp Imobiliare Case de vanzare 295 000 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Bucuresti (judet), Aparatorii Patriei, la 295 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 310 m², are 180 m² suprafata utila si 190 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Ivan Valentina principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, fibra optica. Storia 5638205
Garsoneira Sector 4 Aparatorii Patriei Incalzire Pardoseala 58 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 43 m² Salvează ca favorit
Garsoneira Sector 4 Aparatorii Patriei Incalzire Pardoseala 56 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 39 m² Salvează ca favorit
Garsoniera spatioasa, incalzire in pardoseala, Aparatorii Patriei 55 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat Azi la 37 m² Salvează ca favorit
Garsoniera decomandata, incalzire in pardoseala, bloc nou- Aparatorii Patriei. Garsoniera complet decomandata disponibila la etajul 2 intr-un imobil aflat in constructie pe Drumul Jilavei, la maxim 10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou de la Aparatorii Patriei. Locuinta se preda complet finisata( aveti posibilitatea sa va alegeti finisajele si sa va personalizati viitoarea ... 1835 EUR/m2 | 37 m2 Aparatorii%2bPatriei, Sector 4, Bucuresti 12 august 67 900 EUR Telefon validat Garsoniera complet decomandata disponibila la etajul 2 intr-un imobil aflat in constructie pe Drumul Jilavei, la maxim 10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou de la Aparatorii Patriei. Locuinta se preda complet finisata( aveti posibilitatea sa va alegeti finisajele si sa va personalizati viitoarea locuinta), echipata cu incalzire in pardoseala, obiecte sanitare, contorizata individual si bransata la toate utilitatile orasului. Blocul este prevazut cu centrala de bloc ( dupa noile norme), panouri fotovlotaice pentru partile comune( ceea ce va garanteaza costuri mai mici de intretinere comparativ cu un bloc clasic), fatada partial ventilata si izolata suplimentar cu vata minerala de 10 cm pe portinuile cu Alucobond. Pret- 67.900 euro + tva 9% Se accepta orice varianta de plata si se ofera asistenta gratuita dosar bancar, avans minim pentru achizitie 15% Adrian Craciun- 0728.988.632 Nu aveti niciun fel de comision pentru achizitie sau pentru partea de creditare!!! DIRECT DEZVOLTATOR! ID anunț: 1733823342
Garsoniera superba, bloc nou, etaj 1, incalzire in pardoseala, metrou Aparatorii Patriei. Garsoniera superba disponibila la etajul 1 intr-un imobil nou construit , in apropiere de statia de metrou de la Aparatorii Patriei( 8 minute de mers pe jos sau o statie de autobuz). Locuinta are o suprafata utila de 36.50 mp, se preda complet finisata( aveti posibiltatea sa va personalizati locuinta ... 1886 EUR/m2 | 36 m2 Berceni, Sector 4, Bucuresti 16 aprilie 67 900 EUR Telefon validat Garsoniera superba disponibila la etajul 1 intr-un imobil nou construit , in apropiere de statia de metrou de la Aparatorii Patriei( 8 minute de mers pe jos sau o statie de autobuz). Locuinta are o suprafata utila de 36.50 mp, se preda complet finisata( aveti posibiltatea sa va personalizati locuinta dintr-o gama variata de modele si culori), echipata cu obiecte sanitare, incalzire in pardoseala, contorizata individual si brasata la toate utilitatile orasului. Pret- 67.900 euro+ tva 9% Saccepta plata prin credit bancar, avans 15% Discount 5% la o plata cash anticipata! Direct dezvoltator Comision 0 Publi24_1742892056
Apartament 2 camereAparatorii PatrieiMetrou Aparatorii Patriei 82 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 48 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Aparatorii Patriei 97 500 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 70 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Aparatorii Patriei 135 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 65 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 Camere Aparatorii Patriei 88 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 63 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 Camere Aparatorii Patriei 135 187 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 116 m² Salvează ca favorit
Aparatorii Patriei apartament 2 camere. 78 900 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit
Aparatorii Patriei apartament 2 camere. 78 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 56 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 48 230 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 40 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Aparatorii Patriei 91 743 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 66 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 Camere Aparatorii Patriei 135 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 65 m² Sterge din Salvate
Apartament 3 camere si 2 bai Aparatorii Patriei 77 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 70 m² Sterge din Salvate
Apartament 3 Camere Aparatorii Patriei 104 650 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 71 m² Sterge din Salvate
Apartament 3 camere Aparatorii Patriei 135 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 65 m² Sterge din Salvate
Apartament 2 Camere 48,52 mp Aparatorii Patriei 64 610 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 49 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 Camere - Apărătorii Patriei 72 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Aparatorii Patriei 89 900 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 67 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere - 10 min Aparatorii Patriei 65 137 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 49 m² Salvează ca favorit
Apartament 4 Camere Aparatorii Patriei 109 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 77 m² Salvează ca favorit
Apartament 4 camere Aparatorii Patriei Apartament spațios cu 4 camere, ideal pentru familii, , în cartierul Berceni, la 10 minute de mers pe jos de stația de metrou Apărătorii Patriei. Detalii apartament: Compartimentare semidecomandată Etaj 6 din 8, bloc dotat cu 2 lifturi 2 balcoane: unul cu acces din sufragerie, celălalt din bucătărie ... 1875 EUR/m2 | 80 m2 Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti azi 150 000 EUR Apartament spațios cu 4 camere, ideal pentru familii, , în cartierul Berceni, la 10 minute de mers pe jos de stația de metrou Apărătorii Patriei. Detalii apartament: Compartimentare semidecomandată Etaj 6 din 8, bloc dotat cu 2 lifturi 2 balcoane: unul cu acces din sufragerie, celălalt din bucătărie (unde se află centrala termică și mașina de spălat rufe) Baie principală cu cadă + grup sanitar de serviciu cu cabină de duș Sufragerie mobilată Bucătărie complet utilată: cuptor electric, plită pe gaz, frigider 3 dormitoare nemobilate, unul dintre ele orientat spre est, dotat cu aer condiționat Loc de parcare inclus Facilități în apropiere: Grădiniță chiar în spatele blocului Școli la distanță mică Patinoarul Berceni Arena la doar 10 minute de mers pe jos Apartamentul este ideal pentru familii care caută o locuință confortabilă, într-o zonă liniștită, cu acces rapid la scoli, gradinite, parcuri, spitale, transport public. Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă rugăm să ne contactați. Publi24_1747650821
Apartament de 3 camere Cu incalzire in pardoseala 108 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 106 m² Salvează ca favorit
Apartament cu 3 camere 77 mp 2 bai incalzire in pardoseala 111 926 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 77 m² Salvează ca favorit
Apartament 4 camere, incalzire in pardoseala 164 900 € Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 120 m² Salvează ca favorit