3 camere in Doamna Ghica Doamna Ghica Plaza 115 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 74 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Doamna Ghica Plaza 158 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 81 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere Doamna Ghica Plaza 99 900 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 54 m² Salvează ca favorit
PROPRIETAR - Apartament 3 camere, Doamna Ghica Plaza 125 000 €Prețul e negociabil Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 77 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere Doamna Ghica Plaza - Lux la inaltime 107 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 61 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 Camere lux Doamna Ghica plaza Baicului cu parcareSubteran Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 90 000 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi
VANZARE apartament 2 doua camere Doamna Ghica Plaza 120 000 € Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 63 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Doamna Ghica Plaza Baicului Colentina Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 119 000 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 2 Azi
Apartament 2 camere Doamna Ghica Plaza vanzare/inchiriere 109 999 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 54 m² Salvează ca favorit
VANZARE apartament 2 doua camere Doamna Ghica Plaza 125 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit
Apartament cu 3 camere, Doamna Ghica Plaza, Direct proprietar Vand apartament cu 3 camere, direct de la proprietar mobilat si utilat, in complexul Doamna Ghica Plaza. Apartamentul se afla la etajul 12 din 16 si are o vedere spre Sud-Est, beneficiind de multa lumina naturala. Suprafata utila este de 83 mp, suprafața totala de 100mp, un balcon deschis și un balcon ... 1988 EUR/m2 | 83 m2 Obor, Sector 2, Bucuresti azi 165 000 EUR Telefon validat De vanzare aparament 3 camere cam. Decomandat, 83 mp Etaj 12 Obor • Sector 2 Bucuresti • Detalii pe Publi24!
Doamna Ghica Plaza | Apartament 3 camere | 2 locuri de parcare incluse 168 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 80 m² Salvează ca favorit
Vand Apartament 3 Camere Doamna Ghica Plaza loc parcare inclus 145 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 98 m² Salvează ca favorit
Doamna Ghica Plaza 120 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la Salvează ca favorit
Complex Rezidential/Doamna Ghica Plaza 72 900 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 54 m² Salvează ca favorit
Vand Garsoniera dubla 52.5 mp | 2010 | Parcare -1 | Doamna Ghica Plaza 76 500 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 53 m² Salvează ca favorit
Vand Garsoniera dubla 52.5 mp | 2010 | Parcare -1 | Doamna Ghica Plaza 76 500 €Prețul e negociabil Bucuresti, Sectorul 2 - Reactualizat la 21 septembrie 202453 m² Salvează ca favorit
Vand Garsoniera dubla 52.5 mp cu parcare -1 si boxa Doamna Ghica Plaza 92 000 €Prețul e negociabil Bucuresti, Sectorul 2 - 18 septembrie 202453 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 Camere Ghica Plaza 105 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Doamna Ghica 92 999 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 61 m² Sterge din Salvate
Apartament 3 camere Doamna Ghica 155 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 74 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere - Doamna Ghica 79 900 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Apartament 4 camere Doamna Ghica 148 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 91 m² Sterge din Salvate