Apartament 3 camere, 2 bai, etaj intermediar, parcare! Zona Terra! - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament 3 camere, 2 bai, etaj intermediar, parcare! Zona Terra! 119 000 €Floresti - Azi la 69 m² Salvează ca favorit

23.05|12:37

Apartament de 2 camere, 46mp, etaj intermediar, parcare, zona Terra 72 500 €Floresti - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

30.04|20:11

Apartament de 2 camere, 51mp, etaj intermediar, parcare, zona Terra 80 500 € Floresti - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

30.10|11:28

Apartament 40mp! Etaj Intermediar! Parcare! Curte privata! Zona Terra! 73 000 €Floresti - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

06.08|15:35

Apartament 2 camere/etaj intermediar/Liftzona Terra 78 500 € Floresti - Reactualizat Azi la 42 m² Salvează ca favorit

10.11|17:56

Apartament 3 camere, 65mp, etaj intermediar, zona Terra 80 000 €Floresti - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

20.09|22:22

Apartament la etaj intermediar in zona Terra 85 000 € Floresti - Reactualizat la 25 octombrie 202452 m² Salvează ca favorit

27.10|14:58

Apartament cu 1 camera, 39 mp, etaj intermediar, balcon, zona Terra! 63 000 €Floresti - Azi la 39 m² Salvează ca favorit

19.08|10:41

Apartament 3 camere ultrafinisat LUX!La cheie!Etaj intermediar!Terra 109 000 € Floresti - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

27.10|09:57

Apartament de 2 camere, etaj intermediar, parcare, zona Tineretului 91 000 €Floresti - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

27.07|18:07

Apartament 2 camere, etaj intermediar si parcare! Zona Eroilor! 75 000 €Floresti - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

05.07|06:45

Apartament 2 camere, 54 mp, etaj intermediar, parcare, terasa zona Cet 114 000 €Floresti - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

11.09|09:18

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj intermediar, parcare, zona Eroilor 81 000 €Floresti - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

03.07|19:48

Apartament de 3 camere, 52.3mp, etaj intermediar, parcare, zona Teilor 94 000 €Floresti - Azi la 52 m² Sterge din Salvate

09.07|22:38

Apartament 3 camere, 55 mp, etaj intermediar, parcare, zona Eroilor 90 000 €Floresti - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

08.08|16:00

Apartament cu 2 camere si parcare, 52 mp, etaj intermediar, zona Calea 158 900 €Cluj-Napoca - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

18.09|13:17

Apartament cu 3 camere, etaj intermediar, parcare, zona Vivo 169 900 €Floresti - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

18.09|16:46

Apartament 2 camere, 61 mp, parcare, etaj intermediar, zona Stejarului 87 000 € Floresti - Azi la 61 m² Salvează ca favorit

09.10|15:46

Apartament 2 camere, 42 mp, etaj intermediar, parcare subterana zona V 100 000 € Floresti - Reactualizat Azi la 42 m² Salvează ca favorit

07.11|16:38

Apartament cu 2 camere cu loc de parcare, etaj intermediar, zona Tita 110 000 € Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

11.11|14:24

Apartament de 2 camere, 52mp, etaj intermediar, parcare, zona Ducfarm 84 000 €Floresti - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

27.07|20:31

Apartament de 2 camere, 56mp, etaj intermediar, parcare, zona Eroilor 84 000 €Floresti - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

15.08|11:42

Apartament Lux de 2 camere, 44mp, etaj intermediar, parcare, zona Terr 96 000 €Floresti - Azi la 44 m² Salvează ca favorit

02.08|10:50

Apartament de 3 camere, 80mp, etaj intermediar, parcare, zona Vivo 165 000 € Floresti - Azi la 81 m² Salvează ca favorit

06.11|11:26

Apartament 3 camere modern, etaj intermediar si parcare! Zona Stejarul 113 900 €Floresti - Azi la 62 m² Salvează ca favorit

15.08|06:40

Apartament 2 camere, 57.50mp, etaj intermediar, parcare, zona Eroilor 90 000 € Floresti - Reactualizat Azi la 57 m² Salvează ca favorit

08.11|09:28

Apartament 2 camere 51mp, etaj intermediar balcon si parcare, zona Reg 98 500 €Baciu - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

29.07|15:25

Apartament de 2 camere, 55mp, etaj intermediar, parcare, zona Petrom 115 000 €Cluj-Napoca - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

16.08|15:55

Apartament de 3 camere, 66mp, etaj intermediar, parcare, zona New City 128 000 €Floresti - Azi la 66 m² Sterge din Salvate

10.07|21:50

Apartament 2 camere, 58mp, etaj intermediar, parcare, zona Semicentral 185 000 €Cluj-Napoca - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

07.08|17:02

Apartament 2 camere, 64mp, etaj intermediar, parcare, zona Eroilor 94 990 €Floresti - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

14.08|15:56

Apartament modern cu 2 camere, etaj intermediar si parcare! Zona Eroil 85 000 € Floresti - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

11.11|10:48

Apartament de 3 camere, 61mp, etaj intermediar, parcare, zona Vivo 146 500 €Floresti - Azi la 61 m² Salvează ca favorit

19.09|14:42

Apartament 2 camere, 46mp, etaj intermediar, parcare, zona Tineretului 89 000 €Floresti - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

20.09|16:14

Apartament cu 2 camere, la cheie, etaj intermediar, parcare, zona Iulius Mall 149 000 EUR Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere intr-un imobil nou situat in zon ... Gheorgheni Cluj-Napoca Cluj Telefon validat azi 43 m2  |  2 camere Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere intr-un imobil nou situat in zona Iulius Mall din cartierul Gheorgheni. Apartamentul este amplasat la etajul 8 al unui imobil cu 11 niveluri si dispune de o suprafata utila de 43 mp si 1 balcon. Compartimentarea proprietatii este semidecomandata, fiind organizata astfel: living cu bucatarie open space, 1 dormitor, 1 baie si 1 hol. Apartamentul beneficiaza de incalzire prin centrala termica de imobil, geamuri termopan si usa metalica la intrare. Proprietatea dispune de finisaje moderne si se ofera spre vanzare complet mobilata si utilata. Apartamentul dispune si de un loc de parcare subteran inclus in pret. Publi24_1651575527

16.05|10:58

Apartament 4 camere, decomandat, etaj intermediar, parcare, modern, zona Calea Floresti 148 900 EUR 149 900 EUR Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Calea Floresti, cartieru ... Manastur Cluj-Napoca Cluj Telefon validat azi 79 m2  |  4 camere

28.07|13:33

Apartament 2 camere, finisat si mobilat modern, etaj intermediar, parcare, zona Aurel Vlaicu 99 900 EUR 113 300 EUR Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat intr-o constructie noua i ... Marasti Cluj-Napoca Cluj Telefon validat azi 51 m2  |  2 camere

30.03|11:23

Apartament 2 dormitoare, 53 mp, etaj intermediar, parcare, lift zona T 81 000 €Floresti - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

21.08|12:30

Apartament etaj intermediar | Zona Eroilor | parcare inclusa 117 000 € Floresti - Reactualizat la 16 aprilie 202555 m² Salvează ca favorit Excelent apartament de vânzare cu 2 în Cluj (judet), Floresti, la 117 000 €. Acest apartament de vânzare situat la etajul 2 are 55 m² m&sup2 suprafața utilă și 55 m² suprafața construită. Conform Agentia imobiliara Direct Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt balcon, telefon, internet. Storia 9262204

18.04|00:07

Apartament 1 camera, finisat, parcare inclusa, etaj intermediar, zona 69 990 € Floresti - Azi la 33 m² Salvează ca favorit

29.10|14:46

Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Strada Valea Sadului, la 113 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 7 are 48.00 m&sup2 suprafata utila si 48 m² suprafata construita. Storia 7462324

16.03|19:08

Zona Gemenii 2 camere etaj intermediar parcare,boxa 87 000 €Brasov - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

22.04|14:36

Apartament cu 2 camere, 51 mp, parcare, zona Terra! 81 500 €Floresti - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

03.06|12:48

Apartament cu 2 camere, 63 mp, parcare, zona Terra 83 000 € Floresti - Reactualizat la 07 iulie 202563 m² Salvează ca favorit

08.07|21:12

Apartament de 2 camere, 45 mp, grădina, parcare, zona Terra Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 69 000 € Floresti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Cluj (judet), Strada Sesul de Sus, la 69 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 45.00 m&sup2 suprafata utila si 45 m² suprafata construita. Storia 6744900

02.07|17:40

Apartament 3 camere lux, 79.50mp, parcare, zona Terra Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 136 000 € Floresti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Cluj (judet), Strada Sesul de Sus, la 136 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 79.50 m&sup2 suprafata utila si 79,50 m² suprafata construita. Storia 6946302

06.11|16:22

Apartament 3 camere, gradina 51 mp, loc de parcare, zona Terra! 87 500 EUR Blitz ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, suprafata de 61 mp, pozitionat l ... floresti Cluj-Napoca Cluj azi 61 m2  |  3 camere Blitz ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, suprafata de 61 mp, pozitionat la parterul unui bloc cu regim de inaltime de P+3. Compartimentarea semidecomandata se prezinta astfel: hol, living open space cu bucataria, 2 dormitoare si baie si balcon inchis. Apartamentul mai beneficiaza si de o gradina cu o suprafata de 51 mp. Se vinde complet mobilat si utilat dupa cum se vede in poze. In pret este inclus si un loc de parcare. Zona este una linistita cu multe facilitati. BLITZ 76090AV Publi24_1637562685

06.04|19:07

Apartament decomandat, 2 camere, 50 mp, parcare, zona Terra 68 500 EUR Blitz va propune spre vanzare un apartament de 2 camere decoamndate si loc de parcar ... Cluj-Napoca Cluj azi 1 370 €/m2 | 50 m2  |  2 camere Blitz va propune spre vanzare un apartament de 2 camere decoamndate si loc de parcare. Apartamentul este situat intr-un bloc din caramida izolat termica la exterior, bloc situat in zona strazii Sesul de Sus la mica distanta de milloacele de transport in comun, Profi, Pepco, Oncos si alte puncte comerciale de interes. Apartamentul dispune de centrala termicaproprie, tamplarie PVC cu geam termopan, usa metalica la intrare si este compus din: hol, living, bucatarie, dormitor si baie. Locul de parcare este inclus in pretul afisat. BLITZ 98534AV Publi24_1664888227

04.10|15:38

Apartament 3 camere zona Terra+ balcon+ parcare 99 500 €Floresti - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

11.04|16:10

Apartament Ultrafinisat de 3 Camere, 68 mp, Parcare, Zona Terra 135 000 €Floresti - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

09.08|10:50
  • >> Următoarea

Data adăugată