Apartament 3 camere, DECOMANDAT, 68 mp, fara risc, Podu Ros - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament 3 camere, DECOMANDAT, 68 mp, fara risc, Podu Ros 89 900 €Iasi - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

28.05|09:43

Apartament de 4 camere decomandat zona Podu Ros - bloc fara risc 160 000 €Iasi - Azi la 84 m² Salvează ca favorit

08.05|21:12

OCAZIE, PODU ROS - FARA RISC SEISMIC - Apartament 2 camere, decomandat 85 300 €Iasi - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

07.08|13:44

Apartament 2 camere decomandat - bloc fara risc - rond Podu Ros 115 000 €Alexandru cel Bun - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

27.08|16:34

Podu Ros - Podu de Piatra, apartament 2 camere, bloc fara risc! Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 54 000 € Iasi Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Iasi (judet), Bulevardul Tutora, la 54 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 40 m&sup2 suprafata utila si 40 m² suprafata construita. Storia 6663597

20.05|14:03

Podu Ros, bloc fara risc seismic, 2 camere, fara imbunatatiri Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 54 900 € Iasi Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Iasi (judet), Iasi, la 54 900 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 50 m&sup2 suprafata utila si 58 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Sigmaimobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt electricitate, canalizare, apa curenta. Storia 6488139

24.03|23:03

Apartament 2 camere Podu Ros- Socola- Fara Risc Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 65 000 € Alexandru Ioan Cuza Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Iasi (judet), Tesatura, la 65 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 48 m&sup2 suprafata utila si 53 m² suprafata construita. Storia 6852763

22.08|15:36

Apartament 3 camere, Podu Ros, 60mp, CT, fără risc 109 900 € Iasi - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

27.10|11:32

Apartament 2 Camere Podu Ros - Pod de Piatra Fara Risc 69 900 €Iasi - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

24.08|14:44

Apartament de 3 camere, etaj 1, Fara risc in Podu Ros 82 000 €Iasi - Azi la 61 m² Sterge din Salvate

24.07|10:27

Apartament 2 Camere Fara Risc Seismic Podu Ros 80 000 €Iasi - Azi la 62 m² Salvează ca favorit

08.04|13:53

Apartament 2 camere - Podu Ros - bloc fara risc 79 000 €Iasi - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

09.06|14:49

Apartament 2 camere, Podu Ros, Fara Risc Seismic 56 000 €Iasi - Azi la 36 m² Salvează ca favorit

29.04|14:42

Apartament 2 camere Podu Ros - Fara Risc Seismic 72 500 €Iasi - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

08.08|12:32

Apartament 2 camere, Podu Ros, 42mp, CT, AC, fără risc 71 900 €Iasi - Azi la 42 m² Salvează ca favorit

18.09|12:46

Apartament 2 Camere Bulevardul Cantemir - Podu Ros Fara Risc 64 900 €Iasi - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

02.05|11:05

Apartament 3 camere - etaj 1 - bloc fara risc - Podu Ros 97 000 €Iasi - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

09.05|16:19

Apartament 2 camere, etaj 3 - Podu Ros - bloc fara risc 88 000 €Iasi - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

17.05|12:48

Apartament 2 camere - bloc fara risc - Podu Ros, Cantemir 85 000 €Iasi - Azi la 54 m² Sterge din Salvate

16.07|16:33

Apartament 2 camere de vanzare etj 1 fara risc zona Podu Ros 75 500 €Iasi - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

14.08|17:20

Preț NOU! Apartament 2 camere, Podu Ros, 51mp, CT, fără risc 76 000 € Iasi - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

31.10|17:59

Apartament 3 Camere - Bloc Fără Risc - Podu Roș, Palas Mall 110 000 € Iasi - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

10.10|10:32

Apartament 3 camere, mobilat si utilat, bloc fara risc, Podu Ros 75 900 €Iasi - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

03.05|15:21

Podu Ros, bloc fara risc seismic,apartament 2 camere, mobilat 68 900 €Iasi - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

27.08|19:46

Ap cu 3 camere, Podu Roș, fără risc 79 000 €Prețul e negociabil Iasi - Azi la Sterge din Salvate

15.07|23:37

Apartament 2 CSD, 49mp Podu Ros bloc fara Risc Seismic 77 000 €Prețul e negociabil Iasi - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

29.08|14:28

NOU* Podu Ros 2 camere, Conf.1 Bloc fara risc la Bd.Socola 67 500 €Iasi - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

05.08|17:01

2 Cam Podu Ros, Palas, Cantemir, Fara Risc, Etaj Intermediar 89 999 € Alexandru cel Bun - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

08.11|12:40

Apartament 3 camere decomandat-Tatarasi-bloc fara risc 105 000 €Iasi - Azi la 67 m² Salvează ca favorit

21.05|11:00

Apartament 2 camere decomandat - bloc fara risc - Baza 3 76 000 €Iasi - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

28.05|10:36

Apartament 2 Camere, Decomandat, Bloc Fara Risc, Alexandru 70 000 €Alexandru cel Bun - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

29.04|14:47

Apartament 3 camere decomandat-Metalurgie-bloc fara risc 92 000 €Iasi - Azi la 71 m² Salvează ca favorit

01.08|16:17

Apartament 2 camere decomandat-Tatarasi-Flora-fara risc 73 000 € Iasi - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

05.11|13:09

Bloc fara risc,ap 2 camere decomandat,54 mp,liber,et 1, zona Dacia 78 000 €Prețul e negociabil Iasi - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

22.04|15:56

Podu Ros - Podu de Piatra, apartament 2 camere confort I, bloc fara ri Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 62 500 € Iasi Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Iasi (judet), Bulevardul Tutora, la 62 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 55 m&sup2 suprafata utila si 55 m² suprafata construita. Storia 6611787

03.05|16:57

Tatarasi-Complex Stejar-2 Camere Decomandat Circular-bloc fara risc 59 500 €Iasi - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

02.09|16:58

Armeneasca - Carol I, 2 3 camere, 5/7, 76mp, fara risc, fara ung 125 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

24.04|11:08

Fara samsari! Ap 2sd, 46mp,CT,fara risc,61600eu 61 600 €Iasi - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

10.04|16:54

Apartament 2 Camere - Fara Risc - Tatarasi 55 000 €Iasi - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

30.08|16:48

Apartament 2 camere FARA risc seismic 40 000 €Prețul e negociabil Ploiesti - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

23.08|17:42

Apartament 2 Camere - Fara Risc - Tatarasi 53 500 € Iasi - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

03.11|17:20

Apartament cu 2 camere, 47 mp , FĂRĂ RISC SEISMIC 57 000 €Iasi - Azi la 47 m² Salvează ca favorit

12.08|11:17

Apartament 2 Camere - Fara Risc - Tatarasi 52 000 €Iasi - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

05.08|11:42

Apartament 3 camere Fara Risc Tatarasi 58 000 €Iasi - Azi la 47 m² Sterge din Salvate

21.07|15:38

Apartament 2 camere ND, Tatarasi, fara risc! 38 000 €Iasi - Azi la 28 m² Salvează ca favorit

30.06|14:30

02.07|16:02

PF, apartament cu 2 camere in Alexandru cel BUN, fara risc seismic 66 500 €Prețul e negociabil Iasi - Azi la 44 m² Sterge din Salvate

25.07|17:35

Etaj 3! Apartament 2 camere, Tatarasi, CT, fără risc 54 400 €Iasi - Azi la 34 m² Salvează ca favorit

12.08|15:57

Apartament 2 camere , Ultracentral Cismigiu , Fara Risc !! 92 500 EUR Va oferim spre vanzare apartament in bloc interbelic fara nici un fel de risc seismi ... Cismigiu Sector 1 Bucuresti azi 2 011 €/m2 | 46 m2  |  2 camere Va oferim spre vanzare apartament in bloc interbelic fara nici un fel de risc seismic , an constructie 1900. Apartamentul, situat la etajul 1, a fost recent renovat si are 2 camere, vestibul, baie, bucatarie si un hol generos, precum si o pivnita de 20 mp la demisol. Camerele din apartament sunt luminoase, inalte si aerisite. Renovarea acestora a inclus igienizare, conservarea tamplariei originale, schimbarea completa a instalatiilor (electrica si sanitara), travertin in spatiile de trecere si in baie. S-a pastrat incalzirea pe sobe (gaz sau lemn, dupa preferinte), insa in bucatarie s-a alocat (si conectat electric) un loc unde pot fi conectate un boiler sau o centrala termica. Parchetul original din stejar (lemn masiv) este in stare buna, insa in urma renovarii trebuie raschetat si lacuit. Pivnita poate fi amenajata ca a treia camera sau chiar ca studio cu baie proprie, beneficiind de acces facil de pe scara principala a imobilului, lumina naturala suficienta si de un spatiu in lateral (a se vedea schita) ce permite amenajarea unei mici bai. Pivinta are structura vizibila (caramida zidului, panta geamurilor, tavanul pe traverse de fier cu mici bolte intre ele ce se poate regasi la casele construte in acea perioada), elemente arhitectonice deosebite ce pot fi valorificate superb la amenajare. Publi24_1665130941

17.10|08:28

Apartament 3 camere Cismigiu fara risc seismic Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 99 000 € Bucuresti, Sectorul 5 Azi

05.10|21:57