Apartament 3 camere in Teleorman Zimnicea - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Teleorman Zimnicea Apartament 3 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 15 000 € Chiajna Azi 15 000 €: Apartament 3 camere, gaze trase pana la usa.Apartamentul este intr-o stare buna, iar incalzirea se face pe baza de calorifer electric, iar apa calda prin boiler.Pretul nu este negociabil si nu doresc ...

28.01|23:38

Apartament 3 camere in Teleorman Zimnicea Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 13 500 € Chiajna Azi 13 500 €: Apartament 3 camere, gaze trase pana la usa.Apartamentul este intr-o stare buna, iar incalzirea se face pe baza de calorifer electric, iar apa calda prin boiler.Pretul nu este negociabil si nu doresc ...

30.03|02:09

Apartament 2 camere Str. Mihai Viteazul Zimnicea Teleorman Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 8 000 € Negociabil Zimnicea Azi 8 000 €: Zimnicea Apartament 2 camere, semidecomandat, 56mp, et. 2/4, fara imbunatatiri, Str. Mihai Viteazul, vis-a-vis de Liceul Elvetian, bloc racordat la gaze, fara datorii. Pret 8000 Euro Tel. 072293350...

12.09|21:15

Vând ap 2 cam 52mp etj 3 zimnicea Teleorman Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 3 445 € Zimnicea Azi

28.07|17:08

Vand casa in Zimnicea Teleorman 55 000 €Zimnicea - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

06.08|18:56

Proprietar, vând casa în Zimnicele județul Teleorman. Este locuita. La 1, 2 km de parcul din Zimnicea. Actele de cadastru, intabulare la zi. Casa este în stare bună, în curte sunt plantați pomi fructiferi, solar, gradina cu legume. Are put forat și bazin de 3500 litri pentru apa. Încălzirea se face cu sobe de teracotă. Suprafață terenului este de 2153 mp, iar casa are 70 mp construiți plus anexe 70 mp.

04.01|22:30

Vand casă batranescă 38;n TELEORMAN ZIMNICEA 12 000 EUR Vand casă batranescă în TELEORMAN ZIMNICEA două camere hol,...si bucătărie de vară..plus două anexe! Teren 262m...la sosea ASFALTATĂ cu canalizare, și gaze la stradă...cu robinet cu apa în curte...si lumina electrică...in funcțiune...acte în regulă Și intabulare...aproape de piață, si de parc..in 10 minute se ajunge la primărie...pozitie centrală. Necesita reparații! Preț,12 000 de euro! Publi24_1657207567

07.07|18:26

Se da spre vânzare casa cu mansardă cu teren 1300 mp, deschidere mare pe drumul principal + afacere la cheie. Casa este complet mobilată și utilată, încălzire centralizată, beci, garaj + alte anexe. Acte la zi! Mai multe informații și detalii la: 0767 151 199

29.05|12:47

Vand apartament 2 camere in Zimnicea Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 8 400 € Zimnicea Azi

23.06|00:44

Se vinde apartament 3 camere in Zimnicea Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 14 000 € Negociabil Zimnicea Azi

03.05|07:22

Oraș Zimnicea, apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 9 000 € Zimnicea Azi

19.07|10:17

14000 euro apartament 2 camere zimnicea Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 14 000 € Negociabil Zimnicea Azi

04.10|18:38

Vand apartament central 3 camere Zimnicea Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 15 000 € Negociabil Zimnicea Azi

24.12|21:22

Vand casa situata in comuna Magura, Jud. Teleorman. Casa are 70 m2 si este compusa din 4 camere, 1 hol, 1bucatarie. In curtea casei se mai gasesc un beci si anexe gospodaresti precum magazie, patul si grajd. Curtea casei are o suprafata de 1309 m2 din care o parte este livada. Drumul este asfaltat si exista posibilitate de racordare la apa si canalizare (sunt trase pana la poarta). Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la telefon 0737156319 sau 0729169822. Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

09.08|16:49

Apartament cu 2 camere de vânzare - Zimnicea, Bulevardul Mihai Viteazu Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 9 000 € Negociabil Zimnicea Azi

15.04|20:05

9200 €: 9 200 €: Apartament 2 camere in Zimnicea, este decomandat , et 4 , zona centru, apartamentul are acoperis, geamuri si usi normale, curat, apartamentul are gaze la usa, este gol, confort 1. raspund la ...

20.05|00:59

Vand apartament Zimnicea 10 000 €Zimnicea - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

12.09|07:55

Vand apartament 38;n Orasul Zimnicea. 10 000 EUR Vand apartament 38;n Orașul Zimnicea ,decomandat,pret avantajos,recondiționat .te ... Zimnicea Teleorman azi 52 m2  |  2 camere Vand apartament în Orașul Zimnicea ,decomandat,pret avantajos,recondiționat .tel 0035797758323 whatsapp

27.03|17:10

Vand urgent apartament 38;n Zimnicea. 8 000 EUR 37 000 EUR Vand apartament 38;n Zimnicea, recondiționat. Pret avantajos.tel whatsapp. Sau ... Zimnicea Teleorman azi 154 €/m2 | 52 m2  |  2 camere Vand apartament în Zimnicea, recondiționat. Pret avantajos.tel whatsapp. Sau Publi24_1581602843

14.07|05:02

Vând urgent apartament in Zimnicea! 9 500 €Prețul e negociabil Zimnicea - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

15.06|16:31

Apartament Zimnicea renovat ieftin 13 500 €Zimnicea - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

21.05|14:56

Ap.3 camere Zimnicea 16 999 €Prețul e negociabil Zimnicea - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

16.05|17:18

20000 €: 20 000 €: Apartament 56 mp, mobilat, utilat si izolat hydro si termic. Centrala gaze, calorifere mari. Bucatarie 4,7x2,7; dotari: aragaz cu hota inox, mobila bucatarie, canapea coltar, frigider, serva...

18.05|07:14

Apartment de vânzare, 3 camere, Zimnicea, 30.000 Euro 30 000 €Zimnicea - Azi la Salvează ca favorit

23.08|18:31

Vind apar 3 camere Zimnicea Teleoman Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 11 000 € Zimnicea Azi

05.04|19:30

16000 €: 16 000 €: Apartament 2 camere 52mp etaj 1 balcon închis cu vedere pe fata la strada îmbunătățiri centrala termica gaze aer condiționat instalație sanitara schimbata gresie parchet geamuri termopan s...

15.06|08:26

10000 €: 10 000 €: Vând apartament in stare foarte bună, geamuri termopan,usa la intrare metalica,usi interior facute pe comanda moderne,gresie,faianță. Tin sa mentionez ca apartamentul este la etajul 4 dar es...

08.06|18:10

Casa de vanzare Zimnicea Imobiliare Case de vanzare 11 000 € Zimnicea Azi

04.05|21:08

Casa de vânzare 38;n Zimnicea 24 000 EUR Vând casa 38;n Zinmicea, strada Republicii nr 156,teren 1854 m" apa, cablu TV, curen ... Rosiori de Vede Teleorman Telefon validat azi 15 €/m2 | 1 650 m2 Vând casa în Zinmicea, strada Republicii nr 156,teren 1854 m" apa, cablu TV, curent, acte pe loc, preț 24.000 , tel . Publi24_1663929405

14.10|17:47

Voluntari Zimnicea stradal Imobiliare Terenuri 130 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Ilfov (judet), Voluntari, la 130 €. Acest terenuri de vanzare are 18 354 m², iar conform Agentia imobiliara SMART FACILITY SRL principalele calitati alte terenului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, apa curenta. Storia 6253864