Apartament 3 camere zona Tomis III - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament 2 camere bloc nou zona Tomis nord,Tomis Plus,Elvila!parcare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 72 000 € Constanta Azi

20.11|04:46

Apartament 2 camere, zona Tomis III/Tomis Nord 71 000 EUR Persoana fizica, vand apartament 2 camere semidecomandat, avand o suprafata de 4 ... Tomis Nord Constanta Constanta azi 1 651 €/m2 | 43 m2 Persoana fizica, vand apartament 2 camere semidecomandat, avand o suprafata de 43 mp utili (54 mp construiti). Apartamentul este situat la etajul 2/4, cu vedere catre strada Tulcei. In zona apartamentului se afla statia de taxi-uri (vis a vis). Apartamentul este izolat, incadrat si are gaze la usa. Pretul este de 71 000 euro (1652 euro/mp) Fara intermediari Publi24_1654702471

08.06|18:21

Apartament 3camere bloc nou zona Tomis nord,Tomis Plus,Elvila 2parcari Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 115 000 € Constanta Azi

08.01|18:46

14.11|04:58

Apartament 2 camere spatios Complex Tomis Park Tomis Nord plus Terasa 135 000 € Constanta - Azi la 87 m² Salvează ca favorit

07.11|13:32

130000 €: 130 000 €: Apartament 3 camere 70 mp - decomandat - izolat - rulouri exterioare - 1 baie - centrala pe gaz - 2 aere condiționate - videointerfon - complet mobilat și utilat recent - etaj 4 din 10 -...

13.05|13:14

Tomis Plus - Tomis Villa - Apartament 2 camere semidecomandat, etaj 1 97 000 € Constanta - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

10.10|10:13

Garsoniera bloc nou zona Tomis nord,Tomis Plus,Elvila!-parcare inclusa Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 54 000 € Constanta Azi

08.01|18:46

Vanzare Spatiu comercial Tomis Villa, zona Tomis Plus Birouri - Spatii comerciale Constanta 69 500 € Salveaza ca favorit 69 500 €: Spatiu Comercial, strada Budapesta nr. 4, zona Tomis Plus la parter bloc Tomis Villa P + 5. Amenajat complet , suprafata totala construita : 53,07 mpc din care terasa descoperita: 7,66 mpu, pret ...

31.03|06:09

Vanzare Spatiu comercial Tomis Villa, zona Tomis Plus Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 69 500 € Constanta 30 nov 69 500 €: Spatiu Comercial, strada Budapesta nr. 4, zona Tomis Plus la parter bloc Tomis Villa P + 5. Amenajat complet , suprafata totala construita : 53,07 mpc din care terasa descoperita: 7,66 mpu, pret ...

02.12|04:10

Tomis Nord, TOMIS PARK, Studio 2 camere LA CHEIE, incalz in pardoseala Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 58 700 € Constanta Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Constanta (judet), Tomis Nord, la 58 700 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 8 are 48 m&sup2 suprafata utila si 52 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara CONNECT DEVELOPMENT principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, conducta de gaze naturale. Storia 5796629

29.07|08:10

Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Constanta (judet), Constanta, la 120 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 7 are 80 m² m&sup2 suprafata utila si 80 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Danicris - Agenție Imobiliară principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, balcon, internet. Storia 7514264

27.05|17:19

Tomis 3, bd. Tomis, decomandat, 2 camere, mobilat lux, renovat, Constanta (cod7397) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona TOMIS III, bd. Tomis, apartament 2 camere de vanzare, decomandat, parter, suprafata 51mp, renovat total, inclusiv gleturi, instalatii schimbate, pozitionat Sud. Apartamentul se vinde mobilat, utilat, totul nou, clasa energetica ... 2373 EUR/m2 | 51 m2 Tomis III, Constanta, Constanta azi 121 000 EUR (cod7397) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona TOMIS III, bd. Tomis, apartament 2 camere de vanzare, decomandat, parter, suprafata 51mp, renovat total, inclusiv gleturi, instalatii schimbate, pozitionat Sud. Apartamentul se vinde mobilat, utilat, totul nou, clasa energetica B, cadastru si intabulare, accepta credit. Pret 121.000 Euro (+2% comisionul agentiei). Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon 0747.074.966. Publi24_1745598296

24.07|08:10

apartament cu 2 camere in zona TOMIS PLUS, 88 000 €Constanta - Azi la 52 m² Sterge din Salvate

16.07|10:28

Apartament 4 camere zona Tomis II 148 000 €Constanta - Azi la 88 m² Salvează ca favorit

25.04|16:38

Apartament 2 camere zona Tomis 2 79 000 €Constanta - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

31.07|11:38

Apartament cu 2 Camere în Zona Tomis 1 88 000 €Constanta - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

04.04|14:35

Apartament 3 camere zona Tomis 3 130 000 €Constanta - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

10.09|17:13

Apartament 3 camere | zona Tomis Plus 132 000 €Constanta - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

19.09|16:46

Apartament 3 camere zona Tomis Plus Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare, un apartament decomandat situat la etajul 1 din 2, cu o suprafata utila de 80 de mp cu balcon,Dispune de garaj,centrala proprie si este izolat exterior .Se vinde cum se vede in poze. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati! 2210 EUR/m2 | 81 m2 Constanta, Constanta azi 179 000 EUR Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare, un apartament decomandat situat la etajul 1 din 2, cu o suprafata utila de 80 de mp cu balcon,Dispune de garaj,centrala proprie si este izolat exterior .Se vinde cum se vede in poze. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati! Publi24_1750061665

16.06|08:04

Apartament 3 camere zona Tomis III Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 2/4, cu o suprafata utila de 68mp plus 4mp balcon, dispune de centrala proprie si este izolat exterior. Se vinde partiat mobilat. Pret negociabil Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contac ... 1875 EUR/m2 | 72 m2 Constanta, Constanta azi 135 000 EUR Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 2/4, cu o suprafata utila de 68mp plus 4mp balcon, dispune de centrala proprie si este izolat exterior. Se vinde partiat mobilat. Pret negociabil Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati! Publi24_1751010571

02.07|22:07

Apartamente cu 3 camere, etaj 1/3, suprafete intre 75mp - 90mp, balcoane, 2 grupuri sanitare, se predau LA ALB (exista si varianta de finisare integrala),toate utilitatile, se accepta credit, zona Tomis Plus. PRET + TVA. Confort: Lux Tip imobil: Bloc de apartamente

22.01|12:12

Apartament 2 camere zona Tomis Plus loc de parcare 90 000 €Constanta - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

17.08|17:15

Apartament 3 camere zona Tomis Nord 75 000 € Constanta - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

02.10|09:43

Vand apartament 2 camere zona Tomis 3 92 000 €Constanta - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

03.08|15:28

Apartament 2 camere la cheie, zona Tomis Plus 87 000 € Constanta - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

05.11|19:28

Apartament 3 Camere în Zona Tomis Nord 120 000 €Constanta - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

06.04|14:32

Apartament 2 camere in Constanta - zona Tomis Plus 75 000 €Constanta - Azi la 43 m² Salvează ca favorit

22.06|13:55

Apartament 3 camere zona Tomis Nord 98 000 €Constanta - Azi la 77 m² Sterge din Salvate

23.07|13:27

Apartament 2 Camere în Zona TOMIS NORD 47 000 €Constanta - Azi la 30 m² Salvează ca favorit

28.04|11:33

Apartament 2 camere zona Tomis Mall 95 000 € Constanta - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

07.11|08:16

Apartament 3 camere,zona Tomis nord! 124 800 €Prețul e negociabil Constanta - Azi la 74 m² Salvează ca favorit

07.05|14:50

Apartament 5 camere zona Tomis Nord 150 000 €Constanta - Azi la 104 m² Salvează ca favorit

22.05|16:47

Apartament 3 camere, decomandat, zona Tomis Plus 130 000 €Constanta - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

08.08|09:17

Apartament cu 4 camere, zona Tomis Nord 105 000 €Constanta - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

18.06|11:48

Apartament 2 camere zona Tomis Nord 83 500 € Constanta - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

28.09|21:58

2 Camere | Tomis Park | Tomis Nord 148 700 € Constanta - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

04.10|12:56

Apartament cu 2 camere - Tomis Nord - zona Ciresica 57 900 €Constanta - Azi la 23 m² Salvează ca favorit

12.08|18:03

Apartament 2 camere decomandat zona Soveja-Tomis 3 71 900 €Constanta - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

10.04|15:30

Apartament 3 Camere Decomandate de Vânzare | Zona Tomis III 120 000 € Constanta - Azi la 71 m² Salvează ca favorit

09.11|14:00

Apartament 3 camere decomandate zona Tomis Nord 114 000 €Constanta - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

08.05|10:06

Apartament 3 camere decomandate in zona Tomis Nord 89 900 €Constanta - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

25.05|14:09

Apartament 2 camere decomandate zona Tomis Nord 75 000 €Constanta - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

06.06|12:57

Apartament 2 camere situat in zona TOMIS PLUS, loc parcare 104 900 €Constanta - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

25.09|18:46

Apartament 3 camere || Mobilat || Bloc Nou || zona Tomis Plus 120 000 € Constanta - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

06.11|14:35

Apartament 2 camere decomandate in zona Tomis Nord - Campus 124 900 €Constanta - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

06.05|17:30

Apartament 2 camere decomandat situat in zona TOMIS NORD 120 000 €Constanta - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

19.08|13:20

Apartament 2 camere zona Tomis Nord Constanta etaj 4/4 Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 80 000 € Constanta Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Constanta (judet), Aleea Murelor, la 80 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 48 m&sup2 suprafata utila si 59,73 m² suprafata construita. Storia 7321382