Apartament NOU 3ARED - direct de la dezvoltator - Comision 0% - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament NOU 3 ARED - direct de la dezvoltator - Comision 0% 98 637 €Arad - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

29.04|22:01

Apartament nou Ared direct de la dezvoltator - 0% comision 105 629 €Arad - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

28.08|09:36

Apartament NOU 3 camere ARED - direct de la dezvoltator - Comision 0% 109 409 €Arad - Azi la 69 m² Salvează ca favorit

09.04|17:05

Apartamente ARED - direct de la dezvoltator - COMISION 0% 81 194 € Arad - Azi la 43 m² Salvează ca favorit

04.10|11:17

Parcele ARED - direct de la dezvoltator - UTA - comision 0% 61 218 €Arad - Azi la 350 m² Salvează ca favorit

12.04|14:57

ARED - Parcele Case - Comision 0% - direct de la dezvoltator 53 779 €Arad - Azi la 325 m² Salvează ca favorit

25.04|23:00

ARED - Teren Casa - Comision 0% - direct de la dezvoltator 53 708 €Arad - Azi la 365 m² Sterge din Salvate

12.07|17:17

NOU- BLOC R39 ARED IMAR direct de la dezvoltator – ap 11 (comision 0) 90 921 € Arad - Reactualizat Azi la 40 m² Salvează ca favorit

31.08|13:06

NOU- BLOC R39 ARED IMAR direct de la dezvoltator – ap 2 (comision 0) 90 921 € Arad - Reactualizat la 31 august 202540 m² Salvează ca favorit

01.09|19:05

Teren - Cartier case ARED Direct de la dezvoltator 0% comision 63 913 €Arad - Azi la 360 m² Salvează ca favorit

27.07|15:04

ARED IMAR parcele de teren direct la dezvoltator 312 mp- comision 0% 66 311 €Arad - Azi la 312 m² Salvează ca favorit

12.08|10:17

ARED IMAR parcele de teren direct la dezvoltator 350 mp- comision 0% 75 875 €Arad - Azi la 350 m² Salvează ca favorit

12.08|10:16

ARED IMAR parcele de teren direct la dezvoltator 350 mp- comision 0% 74 664 €Arad - Azi la 350 m² Salvează ca favorit

27.05|11:10

ARED IMAR parcele de teren direct la dezvoltator 360 mp- comision 0% 74 538 €Arad - Azi la 360 m² Salvează ca favorit

27.05|11:10

ARED IMAR parcele de teren direct la dezvoltator 300 mp- comision 0% 63 998 €Arad - Azi la 300 m² Salvează ca favorit

27.05|11:16

27.05|11:16

27.05|11:23

27.05|11:23

ARED IMAR parcele de teren direct la dezvoltator 300 mp- comision 0% 69 186 € Arad - Reactualizat la 02 aprilie 2025300 m² Salvează ca favorit

03.04|11:04

ARED IMAR parcele de teren direct la dezvoltator 314 mp- comision 0% 68 034 € Arad - Reactualizat la 10 aprilie 2025314 m² Salvează ca favorit Minunată casă de vânzare cu mai multe in Arad (judet), Calea Aurel Vlaicu, la 68 034 €. Această casă de vânzare construită pe un teren de 338 m² are 314 m² m&sup2 suprafața utilă și 314 m² m&sup2 suprafața construită. Conform Agentia imobiliara BLOC 16 ARED SRL principalele calitati ale apartamentului sunt garaj, electricitate, teava de gaz. Storia 7898933

12.04|01:07

Apartament nou Ared direct de la dezvoltator 105 629 €Arad - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

30.04|09:29

Apartament ARED - Direct de la dezvoltator 119 256 €Arad - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

29.04|00:16

Direct de la dezvoltator-Apartament nou 2 camere ARED RED 9 107 107 €Arad - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

29.04|21:48

Apartament ARED cu 2 camere direct de la dezvoltator 90 404 €Arad - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

23.04|16:47

APARTAMENT NOU DE VANZARE – ARED AFI - direct de la dezvoltator În cel mai nou bloc ARED din complexul ARED AFI, cu finalizare la , îți prezentăm un apartament modern într-un complex securizat, cu 4 căi de acces și un parc privat de 1,6 hectare ce oferă: ✔ zone de relaxare ✔ locuri de joacă ✔ terenuri multisport ✔ pistă de alergat ✨ Detalii apartament: - ... 1627 EUR/m2 | 46 m2 UTA, Arad, Arad azi 74 834 EUR În cel mai nou bloc ARED din complexul ARED AFI, cu finalizare la 30.11.2026, îți prezentăm un apartament modern într-un complex securizat, cu 4 căi de acces și un parc privat de 1,6 hectare ce oferă: ✔ zone de relaxare ✔ locuri de joacă ✔ terenuri multisport ✔ pistă de alergat ✨ Detalii apartament: - Suprafață: 46 mp utili - Etaj: 1/6, bloc cu lift - Compartimentare: living open-space cu bucătăria, dormitor, baie, hol, balcon deschis - Loc de parcare inclus în preț ️ Stadiu și preț: - Se vinde nefinisat (TVA nu este inclus) - Discount substanțial inclus pentru plata până la 30.11.2025 - Opțiune de finisare și mobilare contracost ✅ Avantaje: - Bloc nou, într-o zonă premium ARED - Acces rapid la facilități de sport și relaxare - Preț avantajos + loc de parcare inclus Detalii și vizionări: Daniel Hord – Consultant ARED - Birou Centru ID anunț: 1756729172

01.09|12:07

Apartament NOU ARED IMAR direct la dezvoltator- penthouse- R37-41 (0%) 116 095 €Arad - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

15.04|14:37

Apartament NOU ARED IMAR direct la dezvoltator- R37-4 cu gradina (0%) 128 387 €Arad - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

27.05|11:10

Cel mai spatios penthouse ARED, direct de la dezvoltator 135 973 €Arad - Azi la 71 m² Salvează ca favorit

23.04|17:00

Penthouse ARED cu 3 camere, Direct de la dezvoltator 106 293 €Arad - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

21.05|23:06

Teren - Cartier case ARED Direct de la dezvoltator 63 913 €Arad - Azi la 360 m² Salvează ca favorit

30.04|11:27