Apartament Nou 2 camere-balcon 8, 5 mp-etaj 1-Zona Centura - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament Nou 2 camere-balcon 8,5 mp-etaj 1-Zona Centura 84 210 €Bistrita - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

03.09|17:13

Apartament Ultrafinisat 2 camere-balcon 8,5 mp-etaj 1-Zona Centura 81 000 €Bistrita - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

06.05|17:12

Apartament 2 camere, 56 mp, balcon, cartier Centura 48 000 € Bistrita - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

28.10|14:04

Apartament 2 camere 50 mpc ~ Zona Lacul lui Binder ~ Balcon ~ ETAJ 1 Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 41 600 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Sibiu (judet), Terezian, la 41 600 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 40.00 m&sup2 suprafata utila si 48 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Stroia Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, electricitate, canalizare. Storia 6791326

19.07|11:39

Apartament cu 2 camere, 46 mp utili + balcon, etaj 1, zona Selimbar 62 000 €Selimbar - Azi la 46 m² Sterge din Salvate

24.07|14:49

Apartament 2 Camere | Etaj 2 | Balcon | Decomandat | Zona Rahovei 87 000 €Sibiu - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

29.07|10:43

Apartament decomandat 3 camere 65 mpu etaj 1 balcon zona centrala 132 500 €Sibiu - Azi la 65 m² Sterge din Salvate

12.07|18:01

Apartament 2 camere, etaj 2/4, balcon, boxa, Manastur, zona Big 125 000 €Cluj-Napoca - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

11.04|19:11

Apartament la cheie cu 2 camere si balcon etaj 1 zona Selimbar 67 500 €Selimbar - Azi la 38 m² Sterge din Salvate

23.07|17:06

Apartament la cheie, etaj 3/4, 3 camere, balcon, zona Rahova 124 000 €Sibiu - Azi la 89 m² Salvează ca favorit

08.04|14:49

Apartament 4 Camere | 64 mp | Balcon | Etaj 3 | Zona Olimpia-Stadion 89 984 €Timisoara - Azi la 61 m² Salvează ca favorit

15.08|15:13

Apartament 2 camere decomandat balcon etaj 1 zona 1 Decembrie 54 000 €Fagaras - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

24.08|12:45

Apartament Nou decomandat 3 camere-balcon 9 mp-etaj 1-Zona Tarpiului 102 401 €Bistrita - Azi la 79 m² Sterge din Salvate

23.07|13:41

Apartament 3 camere bloc nou, balcon si parcare, zona sud etaj 2 74 000 €Bistrita - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

15.05|12:58

Apartament 3 camere | Etaj 2 | Balcon | Manastur | Zona Mehedinti 148 000 €Cluj-Napoca - Azi la 69 m² Sterge din Salvate

19.07|11:44

Apartament 78 mp 3 camere 2 bai etaj 3 balcon zona buna Cisnadie 99 990 €Cisnadie - Azi la 78 m² Salvează ca favorit

28.07|16:10

Apartament cu 3 camere si balcon - etaj intermediar - zona Turnisor 110 000 €Sibiu - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

13.08|13:41

Apartament 2 camere, etaj 1, balcon 7 m, zona Radu Negru 47 900 €Braila - 05 august 202450 m² Salvează ca favorit

13.08|12:46

Apartament decomandat 3 camere 65 mpu etaj 1 balcon zona centrala 126 000 €Sibiu - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

08.08|14:51

Apartament 2 camere 60 mp-balcon-etaj 2-Floresti, Zona Eroilor 95 000 € Floresti - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

01.11|12:47

Apartament de vanzare 3 camere etaj 4 74 mp balcon terasa zona Dedeman Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 135 000 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Sibiu (judet), Hipodrom 3, la 135 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 73.00 m&sup2 suprafata utila si 130 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Global Dream principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, lift, electricitate. Storia 6299778

31.03|10:56

Vand apartament, 2 camere, balcon,micro III, etaj 1, zona linistita Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 43 000 € Negociabil Turda Azi

22.10|23:54

Apartament 2 camere zona centru, etaj 1 din 4, 48mp+balcon+beci Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 62 000 € Deva Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Hunedoara (judet), Deva, la 62 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 48 m&sup2 suprafata utila si 48 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Coral Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, electricitate. Storia 5972613

29.01|09:16

Apartament 3 camere balcon etaj 3 de vanzare in zona Siretului Sibiu 84 900 EUR Apartament de vanzare in Sibiu cu 3 camere situat in zona Siretului, cu suprafat ... Sibiu Sibiu azi 1 415 €/m2 | 60 m2  |  3 camere Apartament de vanzare in Sibiu cu 3 camere situat in zona Siretului, cu suprafata construita de 79 mp si suprafata utila 60 mp amplasat la etaj 3 intr-un imobil cu 3 etaje. Apartamentul este compartimentat decomandat si este compus din 3 camere, o bucatarie, o baie si un balcon cu suprafata de 6 mp. Imobilul in care se afla amplasat acest apartament este o cladire de tip bloc, construit in anul 2011 pe structura caramida. Incalzirea acestuia se realizeaza prin termoficare, centrala proprie, calorifere. Ideal daca esti in cautarea unei zone linistite, fara trafic, cu loc de joaca in apropiere. Utilitati si dotari: - bucatarie: mobilata, utilata; - mobilat: complet; - utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, catv, fibra optica; - izolatii: exterior, bloc izolat termic; - usi interioare: celulare; - contorizare: apometre, contor gaz, contor curent electric; - caracteristici bloc: interfon, acoperis terasat refacut 2018 si garantie de 10 ani. Finisajele interioare: - pereti: vopsea lavabila, faianta, tapet; - podele: parchet, gresie; - finisaj: finisat; - geamuri: pvc, termopan; - usa intrare: metal. Cod oferta id: P13915 Vrei mai multe informații sau programarea unei vizionari pentru aceasta proprietate? Suna acum la numarul de telefon: 0369.823.823 Toate anunturile actualizate zilnic din Sibiu sunt publicate acum pe TABOO.ro Acceseaza acum TABOO.ro Ai o proprietate similara de vanzare sau de inchiriat? Ai nevoie de o evaluare gratuita? Suna acum la numarul de telefon: 0369.823.823 Publi24_1636450768