Apartament ultramodern cu 3 camere și Terasă - Exclus Agentii!! Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 125 000 € Negociabil Iasi Azi
Apartament, 2 camere, decomandat, exclus agentii Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 58 900 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 6 8 sep
Apartament 2 camere et. 6 Noua str. Prunului Exclus AGENTII Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 59 999 € Negociabil Brasov Ieri
Vind apartament cu 2 camere Mazepa 2 exclus Agentii Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 51 000 € Negociabil Galati Azi
Floreasca, particular, apartament 2 camere, an 2019, exclus agentii 98 000 EUR Particular, vand apartament ultracentral de doua camere complet decomandat, parcar ... Sector 2 Bucuresti azi 1 400 €/m2 | 70 m2 Particular, vand apartament ultracentral de doua camere complet decomandat, parcare, apometre, bucatarie, o baie cu cada, vedere catre lac. Publi24_1654596635
Proprietar -Centru -Apartament 2 camere Exclus agenții !! Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 50 000 € Negociabil Galati Azi
Apartament 3 Camere 82.47mp2 utili, Piața Spitalului - EXCLUS AGENȚII Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 72 500 € Negociabil Arad Azi
Apartament 2 camere Vlahuta 90000 euro. EXCLUS AGENTII IMOBILIARE! 90 000 €Brasov - Azi la 49 m² Salvează ca favorit
Proprietar vand apartament , EXCLUS AGENTII . Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 64 000 € Negociabil Sibiu Azi
Proprietar- Vand Apartament- EXCLUS Agentii 50 000 €Sibiu - Azi la 63 m² Salvează ca favorit
Vand apartament 3 camere, etaj 10, Exercitiu zona Lidl. Exclus agentii Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 46 000 € Pitesti Azi 46 000 €: Vand apartament 3 camere, etajul 10, zona Exercitiu-Lidl. Exclus agentii imobiliare.
Proprietar vand apart 2 camere Timisoara, Aradului - EXCLUS AGENTII!!! Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 67 000 € Negociabil Tomesti Azi
Proprietar vand ap.4 cam, Exclus Agentii! Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 102 000 € Negociabil Sibiu Azi
Garsoniera Țiglina 1. Exclus agenții!! Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 28 000 € Galati Azi
Se vinde Exclus Agenții Direct Proprietar Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 33 000 € Iasi Azi
Ap.3 cam,dec. 2 bai,balcon,Casa de cultura,125.000 ,exclus agenții.vân 25 124 €Prețul e negociabil Constanta - Azi la 70 m² Salvează ca favorit
Garsonieră de vânzare (exclus agenții) manastur 78 500 €Cluj-Napoca - Azi la 28 m² Salvează ca favorit
Vând garsonieră situată în zona Piața Progresul (pe Str. Măgurei), în plan secund, suprafață utilă 30mp, etajul 4 din 8, an construcție 1967. Se vinde mobilată și utilată complet. Mobilă modernă, aer condiționat, aragaz cu hotă, frigider, mașină de spălat, televizor, cuptor cu microunde, cuptor electric, dressing amplasat pe hol, calorifere schimbate, cabină de duș nouă, ușă metalică la intrare, ușă glisantă între cameră și bucătărie, spațiu verde în fața blocului. Instalația electrică și cea sanitară sunt schimbate. Balconul a fost unit cu bucatăria, astfel că cea din urmă este mult mai spațioasă. Încălzire furnizată de RADET, însă nu am avut probleme. Stații aflate la 1 minut distanță (tramvaiele 25, 11 și 7, respectiv autobuzul 323). 15 minute de mers pe jos până la metrou Eroii Revoluției (sau 2 stații de tramvai/autobuz). Piață și Mega Image în apropiere. Disponibilitate după 1 martie sau imediată, în funcție de necesitatea cumpărătorului.
Casa cu etaj,centru(exclus agenții imobiliare) Imobiliare Case de vanzare 120 000 € Negociabil Craiova Azi 120 000 €: Zona centrală,6 camere,3 holuri,3 wc,beci,3 intrări.Zona linistita.Nu are loc de parcare in curte.Amprenta la sol 121m.180 metri desfășurat.Curte 23 metri .Acte in regula(cadastru,intabulare,certifica...
PF Casa zona Vivo Razoare exclus agentii Imobiliare Case de vanzare 189 000 € Cluj-Napoca Azi 189 000 €: Fără agenții PF fizica Vand, Casa 155m utili, din care 105 in CF, 50 fiind mansarda amenajată. Teren 182mp, 2 parcări in fata casei, posibilitate de 3 parcări, situat intr-o zona de case înșiruite, i...
Garsoniera pe litoral - 32000 euro, 36 mp - particular, exclus agentii 32 000 EUR Garsoniera pe litoralul Marii Negre, 36 mp, 32.000 euro, etaj 6/10, ansamblu no ... Olimp Constanta azi 889 €/m2 | 36 m2 Garsoniera pe litoralul Marii Negre, 36 mp, 32.000 euro, etaj 6/10, ansamblu nou finalizat in 2015 - finisata, utilata modern. Ansamblu de lux pe litoral, plaja privata 10000 mp, 5 piscine adulti si copii, locuri de joaca, restaurante, baruri, spatii comerciale, spatii pentru relaxare, divertisment, sporturi, aer conditionat, boiler apa calda, gresie, faianta, termopan, parcare, toate actele disponibile. Particular, exclus agentii Publi24_1627303296
Orizont Residence - Direct de la Proprietar Exclus Agentii ! Imobiliare Case de vanzare 190 000 € Negociabil 1 Decembrie Azi
Garsonieră semidecomandată, 32 m2 balcon, lift, etaj 3. Exclus agenții Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 39 800 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 4 Azi 39 800 €: Garsoniera este situată în blocul de garsoniere S1 de pe Strada Turnu Măgurele, Sector 4. Imobilul nu este încadrat la vreun risc seismic. În fața blocului sunt stația STB Ciceu și multe spații ...
Vand garsoniera mobilata si partial utilata EXCLUS AGENTII Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 37 500 € Negociabil Sintesti Azi 37 500 €: Vand garsoniera (20.11 mp) vis a vis de Liceul N. Stanescu/Taxe si impozite Ilfov. Foarte aproape de Pta. Minis, Metrou Costin Georgian,Parc IOR. Zona verde, linistita. Bloc de 4 etaje. Garsoniera s...
Garsonieră lux, Titan, apropiere parc IOR, proprietar, exclus agenții Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 63 000 € Bucuresti, Sectorul 3 Azi
Garsonieră lux, metrou Titan, parc IOR, proprietar, exclus agenții 63 000 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 32 m² Salvează ca favorit