Apartamente 2 Camere(variante) - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartamente 2 Camere(variante) Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 47 500 € Craiova Azi

16.01|20:16

#Rate #Variante Auto , Apartamente cu 2 camere, zona Hanul cu peste 90 000 € Constanta - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

08.11|20:19

Ultimele Apartamente, Direct Dezvoltator, Apartamente 2 Si 3 Camere 80 000 € Timisoara - Reactualizat Azi la 56 m² Salvează ca favorit

19.03|16:16

nd casa 5+ camere (sau variante) Com. Frecatei, 125 000 EUR Vand casa (sau variante) .in centrul comunei Frecatei, la 15 minute distanta cu masin ... Frecatei Tulcea Telefon validat azi 202 m2  |  7 camere Vand casa (sau variante) .in centrul comunei Frecatei, la 15 minute distanta cu masina de orasul Tulcea. Casa este compusa din 3 dormitoare (D1- 14.57mp, D2- 13.17mp, D3- 11.65mp), 2 bai (B1- 7.44mp, B2- 3.94mp), living generos (S- 22.76mp) cu soba noua functionabila tip centrala, o bucatarie spatioasa (S- 21mp) mobilata si utilata modern plus soba noua functionabila, o debara mare (S- 11.43mp) cu intrare in pivnita, o camera suplimentara ce poate fii transformata in dormitor sau birou (S- 14,94mp) si o terasa interioara ce poate fii transformata intr-un living secundar (S- 20.06mp). Terenul dispune de un garaj mare (S- 35mp) usa cu telecomanda, o magazie spatioasa (S- 26mp), o terasa acoperita si iluminata (S- 24mp) si un foisor (S- 9mp). Suprafata terenului - 3108 mp Suprafata construita - 202 mp Casa a fost finalizata in 2018, fiind construita in regim propriu. Gradinile din jurul casei sunt maturate cu diferite soiuri de flori, arbusti si pomi ornamentali, inclusiv fructe (capsuni, zmeura, mure, coacaze, etc). Pentru mai multe detalii, informatii si vizionari, va stam la dispozitie: Anunt EXCLUS agentiilor imobiliare. Publi24_1652506384

14.05|08:28

Vand Apartamente 3 si 5 camere !!Complex 8 Apartamente ! Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 77 500 € Negociabil Focsani Azi

01.11|21:45

Vand Apartamente 3 si 5 camere !!Complex 8 Apartamente ! Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 85 250 € Negociabil Focsani 22 dec

25.12|01:13

Apartament 2 Camere - Rate La Dezvoltator Cu Variante De Avans! Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 45 650 € Iasi Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Iasi (judet), Strada Visan, la 45 650 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 54 m&sup2 suprafata utila si 53,69 m² suprafata construita. Storia 5108413

15.12|14:18

casa Agigea 3 camere la cheie accept variante 115 000 € Agigea - Reactualizat Azi la 400 m² Salvează ca favorit

27.10|08:19

Apartament 2 Camere/Gheorghe Ionescu Sisesti/Variante auto. 113 700 €Bucuresti, Sectorul 1 - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

26.08|17:29

Apartament 2 Camere + 2 Curti -145MP-Mobilat+Utilat-Variante Auto-Imo 125 000 €Prețul e negociabil Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

05.11|00:05

Apartament 2 cam SD P Ros - variante 87 000 €Prețul e negociabil Iasi - 11 august 202550 m² Salvează ca favorit

12.08|18:09

ofertă 3 apartamente împreună, la parter în casă cu 13 apartamente 335 000 EUR Proprietar unic, ofer spre vânzare un ansamblu de 3 apartamente alăturate la cas ... Timisoara Timis azi 2 233 €/m2 | 150 m2  |  5 camere Proprietar unic, ofer spre vânzare un ansamblu de 3 apartamente alăturate la casă în curte comună cu pod comun foarte înalt, cu posibilitate ideală de mansardare. Amplasat la 10 minute de mers pe jos față de centrul orașului, în zona Bălcescu str Romulus, apartamentele au o suprafață totală construită de 150 mp + grădină curte 100 mp, poate fi complet izolat de restul curții. Fiecare apartament are utilitățile separate, încâlzire pe gaz cu centrală proprie. Apartamentele sunt: cu 1 cameră, 1 cameră și 2 camere, 3 băi + wc de serviciu pe holul comun, 3 bucătării. Nu se vând separat, doar împreună! Publi24_1680084518

05.04|21:32

variante auto diferenta 7 500 EUR vand schimb cu auto de la 6 locuri in sus dau digerenta teren intravilan NEAMT VANAROTI ... Targu Neamt Neamt Telefon validat azi 1 500 m2

26.09|16:20

De vanzare/variante auto Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 59 000 € Galati Azi 59 000 €: Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere cu suprafata totala de 54mp care, a fost renovat complet in urma cu 2 ani si modificat astfel : -un living spatios cu iesire in balcon -un dormitor deserv...

09.06|01:33

Vand casa variante Imobiliare Case de vanzare 155 000 € Negociabil Tecuci Azi 155 000 €: Vand casa (suprafata utila 280 mp) si teren aferent in suprafata de 680 mp, amplasament pe str. Constitutiei, vis a vis de Parcul Regina Elisabeta. Casa este din caramida acoperita cu tabla tip tigla ...

23.10|17:34

Teren Gheraiesti (variante) Imobiliare Terenuri 19 900 € Negociabil Bacau Azi 19 900 €: Teren intravilan intre vile cu suprafata de 500 m- deschidere 20 m, str Limpedea Utilitati gaz,curent electric Accept variante

11.11|22:35

Accept diferite variante 48 000 €Prețul e negociabil Titu - Azi la Sterge din Salvate

11.07|08:49

Casa de vanzare Pascani, Variante Imobiliare Case de vanzare 142 000 € Negociabil Pascani Azi 142 000 €: Casa in orasul Pacani Cartier Fantanele Casa este racordatata la toate retele,tamplarie pvc,incalzire CT pe gaz,acoperisuri noi,. Casa fara etaj :4 camere,2 holuri,baie,la etaj care este folosit ca...

03.11|23:23

Vand teren,10 ari,situat in intravilanul comunei Scheia,zona rezidentiala,linistita,rand 7,strada Nicolaie Aritonovici,poziționare excelenta, la soare , foarte bine delimitat - deschidere 20 m , lungime 50. Curentul electric se afla la aprox 70 m . Este proiect aprobat deja pentru asfaltare si alimentare la rețeaua de energie electrica.Variante imobiliare.

31.01|07:00

casa noua Lux RATE-VARIANTE Imobiliare Case de vanzare 82 000 € Braila Azi 82 000 €: -- CASA DE VANZARE P+1 105mp NOU LUX -- VAND CASA CONSTRUITA IN ANUL 2017-2018--IAR FINISARILE INTERIOARE FACUTE ANUL ACESTA .--Casa se vinde exact ca in poze cu tot ce se vede SEMI-MOBILATAA...

03.01|12:22

Casă nouă/variante cu teren! Case de vanzare Ramnicu Valcea 47 999 €Negociabil Salveaza ca favorit 47 999 €: POSIBILITATE 2 RATE !!! •Vand casa in comuna Mihaiesti, sat Magura ! •Pozitie foarte buna la doar 10 km de oraș. Casa are in apropiere magazin alimentar, grădinița si școală. •CASA ARE: - 3 dor...

14.03|22:40

Teren Vama PF2 Variante auto Imobiliare » Terenuri 5 € Drobeta-Turnu Severin Azi 5 €: Vand sau schimb teren1000mp inprejmuit, la stradă, langa vama porțile de fier 2, Ostrovu mare.Accept schimb cu teren langa severin sau auto Mai multe informatii la telefon

15.03|22:49

Vand casa. Accept variante. 125 000 EUR Casa P+E (duplex), la sosea, drum de acces, intrari separate, izolata ,termopan geamur ... Manastirea Doamnei Botosani azi 204 m2  |  5 camere Casa P+E (duplex), la sosea, drum de acces, intrari separate, izolata ,termopan geamuri si usi,terasa acoperita. Cablu TV, internet. Aer condiționat, sistem de supraveghere video. La etaj-3 camere cu balcoane,dormitor cu dresing,baie,hol cu dresing. Parter-living,sas,dining,baie,bucatarie,camera tehnica,centrala cu lemne,fantana,terasa acoperita, panouri solare. Garaj+magazie,etc. Negociabil. Accept variante. Telnumar camere: 5, numar bai: 2, suprafata utila: 204, suprafata totala: 500, suprafata construita: 248, anul constructiei: 2007, Accept schimburi Alte caracteristici: Nr. Bucatarii: 1Nr. Balcoane: 3Nr. Garaje: 1Nr. Terase: 1 Utilitati: Sistem Incalzire: Centrala proprie, Incalzire pardoseala, CalorifereAcces internet: Cablu, WirelessUtilitati Generale: CATV, Curent, Fosa septica Finisaje: Stare interior: BunaIzolatii termice: Exterior, InteriorPodele: Gresie, ParchetUsi interior: LemnFerestre cu geam termopan: PVC Dotari: Alte spatii utile: Anexe, Dressing, Spatiu depozitareMobilat: Partial

07.04|17:47

Teren TG - OCNA variante auto Imobiliare » Terenuri 13 500 € Negociabil Targu Ocna Azi 13 500 €: Vând teren 3000 mp are cadastru toate actele an regula prețul este negociabil accept variante auto ofer diferența unde este cazul la variante prețul este 15000 euro

12.04|22:05

Teren Traian P+4 Variante auto lux 140 000 EUR Vând teren 700 mp ,pe colt in Piața Traian,toate utilitatiile,pretabil bloc P + ... Traian Timisoara Timis azi 700 m2

24.04|16:25

Teren Curtesti variante auto Imobiliare » Terenuri 7 000 € Botosani Azi 7 000 €: Vand 2300mp 18,33/125m Pret 7000euro 2 km de centru orasului Negociabil in limita bunului simt Atentie Terenul este extravilan Foarte bun pentru solarii sau iaz Sursa apa direct din iazul Lebada Ca s...

27.04|09:46

Teren TG - OCNA variante auto Q7 X6 Imobiliare Terenuri 13 500 € Negociabil Targu Ocna Azi 13 500 €: Vând teren 3000 mp are cadastru toate actele an regula prețul este negociabil accept variante auto x6 Q7 ofer diferența unde este cazul la variante prețul este 16000 euro

13.06|18:15

Casa si teren de vanzare la 10 min de Tg Jiu 370.000 RON sau variante Imobiliare Case de vanzare 76 469 € Targu Jiu Azi 370 000 lei: Proprietate deosebita , la 10 min de centrul orasului Tg Jiu , casa constructie noua + suprafata de teren aferenta . Pret in functie de suprafata de teren : 3200 mp 370.000 RON , sau variante in fun...

25.08|09:01

Vila Tancodrom (Albesti) (variante) Imobiliare Case de vanzare 77 000 € Craiova Azi

29.05|12:09

casa duplex Vanatori ,variante Imobiliare Case de vanzare 170 000 € Negociabil Galati 16 apr

20.04|11:21

21.04|11:06

7 loturi puz p+4 Techirgiol zona lac , variante 38 000 €Prețul e negociabil Techirghiol - Azi la 400 m² Salvează ca favorit