Casă de vânzare în Uileacu de Beiuș - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Casă de vânzare în Uileacu de Beiuș Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Negociabil Uileacu de Beius Azi

22.10|11:53

Casa de vanzare in uileacu de beius 80 000 € Uileacu de Beius - Azi la 1 500 m² Salvează ca favorit

02.11|16:00

Casa de vânzare Uileacu de beius bihor 40 000 €Prețul e negociabil Uileacu de Beius - Azi la 110 m² Salvează ca favorit

27.09|10:45

RE/MAX GOLD ORADEA, va propune in EXCLUSIVITATE, comision 0% la cumparator, casa de vanzare cu 6 camere in Loclitatea Beius ,strada Patareasca Mare. Casa din oferta noastra se prezinta in regim de inaltime D+P+E si o curte suficienta pentru a-ti petrece timpul tau liber la un gratar in aer liber alaturi de prietenii tai. Ca dimensiuni si compartimentare, casa se potriveste perfect unei familii. Casa are o suprafata utila 160 mp si o curte de 438 mp , compartimentata astfel: Demisol- 1 camera, 1 garaj, 1 beci, 1 camera technica .Parter -1 dormitor, 1 living, 1 bucatarie, 1 baie. Etaj-2 dormitoare, 1 camara, 1 tersa. In curte mai sunt si alte anexe - bucatarie de vara, atelier, camara de lemne. Va asteptam pentru vizionare! Număr niveluri imobil: 1 Număr Băi: 1 Posibilitate parcare: Da Nr. locuri parcare: 1 Curent Apă Canalizare Subsol Demisol Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

14.08|14:30

Exploreaza acest terenuri de vanzare din Bihor (judet), Uileacu de Munte, la 375 000 €. Acest terenuri de vanzare are 34 933 m². Storia 7358662

02.04|12:24

38000 €: 38 000 €: Vand teren intravilan in Uileacul de Munte la 12 km de Oradea. Terenul este impartit in doua bucati fiind delimitat de un parau. Suprafata totala a primei parti este de 1.838mp din care fron...

06.04|16:18

Casa de vanzare Uileacu de munte Imobiliare » Case de vanzare 27 000 € Negociabil 27 000 €: Casa doua camere plus anexe. Teren 1180 mp plus livada pomi fructiferi

17.04|09:33

Casâ de vânzare Uileacu de Criș Imobiliare Case de vanzare 41 021 € Negociabil Oradea Azi 200 000 lei: De vânzare o prpprietate în Uileacu de Criș, comuna Tileagd, formată din 2 case, o curte mare și grădină,. Casa mai mare are 85 mp, cuprinzând 3 camere, un hol, o bucătărie, o cămară și o baie. Casa m...

18.02|22:18

Casa de vanzare Uileacu de munte Imobiliare Case de vanzare 28 000 € Negociabil Oradea Azi

14.06|01:06

Casa de vanzare la Uileacu de Munte 45 000 EUR Vind casă în roșu. Casa are 3 camere, 1 locuibilă, bucătărie,cămară.Apă de la rețe ... Uileacu de Munte Bihor azi 682 €/m2 | 66 m2 Vind casă în roșu. Casa are 3 camere, 1 locuibilă, bucătărie,cămară.Apă de la rețea în curte, dar are și fântână. În curte mai există un grajd și o încăpere pentru lemnne. Tot terenul este de 7338 mp. Front la strada 20m. Casa se afla in centrul satului Uileacu de Munte com.Paleu ,la 12 km de Oradea pe sosea asfaltată. Publi24_1656753990

02.07|12:20

Casa de vanzare la intrarea in Uileacu de Munte ( NR 81) 80 000 €Prețul e negociabil Uileacu de Munte - Azi la 2 140 m² Salvează ca favorit

14.04|19:46

150 €: 150 €: De vânzarede închiriat spațiu comercial sau birou in Beius, cal Bihorului, parter, cu intrare separată. Camera, debara și baie (25,5 mp utili) Preț pt vânzare: 29500 euro, ușor negociabil 073...

31.03|12:30

RECO Imobiliare v#259; propune spre vacirc;nzare: #AC21 Teren intravilan , Uileacu de Cri#537;. Terenul este situat la E60. Suprafa#539;#259; teren: 3554 mp Front stradal: 16 m Deschidere: 228 m Utilit#259;#539;ile sunt icirc;n apropiere. Pre#539;: 35.000 euro negociabil Tel: 0745891330 - Andreea Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

12.06|21:25

Casa P+E de vanzare in Beius Imobiliare Case de vanzare 72 000 € Negociabil Beius Azi 72 000 €: Casa de tip P+E este situata in Beius pe strada Salcamilor . Este compusa din 3 camere , baie , bucatarie de serviciu, hol -la parter si 2 camere +terasa la etaj. Anexa din spatele casei (camera ,buca...

20.06|16:04

Casa P+E de vanzare Beius Imobiliare Case de vanzare 79 000 € Beius Azi

03.04|16:13

Casa de vanzare in Beius Imobiliare Case de vanzare 230 000 € Negociabil Beius Azi

06.04|10:41

Casa de vanzare in beius Imobiliare Case de vanzare 68 000 € Negociabil Beius 27 apr

01.05|00:04

Casa de vanzare in Beius 80 000 EUR Vind casa ultracentral cu gradina, anexa si teren 362mp pe Str Garofitei nr5A. Cas ... Beius Bihor azi 533 €/m2 | 150 m2 Vind casa ultracentral cu gradina, anexa si teren 362mp pe Str Garofitei nr5A. Casa este compusa din: trei camere, hol, baie, camara, bucatarie, beci, terasa plus anexa cu doua camere, baie si camara. Publi24_1655996838

23.06|17:55

Casă de vănzare in Beius P+M Imobiliare Case de vanzare 77 000 € Beius Azi

04.07|19:02

Casa de vanzare in Beius, 240 mp Imobiliare Case de vanzare 198 000 € Negociabil Beius Azi

24.09|17:47

Casa de vanzare in Beius Imobiliare Case de vanzare 130 000 € Beius Azi

15.08|21:52

Casa de vanzare in Beius Imobiliare Case de vanzare 130 000 € Beius 15 aug

18.08|14:31

Casa de vanzare Beius 170 000 €Beius - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

28.06|17:50

Casa de vanzare in beius 72 000 €Prețul e negociabil Beius - Azi la 180 m² Salvează ca favorit

15.09|09:26

Casa de vânzare Beiuș 82 000 €Beius - Azi la 120 m² Salvează ca favorit

14.09|17:04

Casa de Vanzare in Beius Case este compusa din: 3 camere, 1 bucatarie, 2 holuri, 1 baie, 1 camara, 1 pivnita, 1 bucatarie de vara. Casa a fost izolata si renovata exterior, cu tencuiala de calitate, iar jumatate din acoperis a fost schimbat (inclusiv tigla de pe o mica terasa). Curtea interioara este pavata cu dale, iar prin ... 196 EUR/m2 | 500 m2 Beius, Bihor azi 98 000 EUR Telefon validat Case este compusa din: 3 camere, 1 bucatarie, 2 holuri, 1 baie, 1 camara, 1 pivnita, 1 bucatarie de vara. Casa a fost izolata si renovata exterior, cu tencuiala de calitate, iar jumatate din acoperis a fost schimbat (inclusiv tigla de pe o mica terasa). Curtea interioara este pavata cu dale, iar prin bucataria de vara se face trecerea catre o gradina curte din spate. Incalzire geotermala! Mai multe detalii la telefon 0741 656 357 Publi24_1733344280

08.07|18:15

Ultracentral Beius casa de vanzare Imobiliare Case de vanzare 82 900 € Beius Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Bihor (judet), Strada Burgundia Mare, la 82 900 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 100 m², are 130 m&sup2 suprafata utila si 150 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara RE/MAX GOLD, ORADEA principalele calitati ale apartamentului sunt electricitate, canalizare, apa curenta. Storia 5518896

24.05|20:11

Casa de vanzare cu gradina in Beius Imobiliare Case de vanzare 43 999 € Negociabil Beius Azi

30.07|19:55

Casa de vanzare in Beius, str Traian Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Beius Azi

18.12|22:08

Casa de vanzare in Beius, 240 mp utili 185 000 €Prețul e negociabil Beius - Azi la 240 m² Sterge din Salvate

24.07|01:16

De vânzare casă central în Beius 200 000 €Beius - Azi la 120 m² Salvează ca favorit

25.09|14:09

Casa, afacere de vanzare, Urvis de Beius 66 500 €Oradea - Azi la 240 m² Salvează ca favorit

23.08|16:28

Casa de vanzare in centrul municipiului Beius Imobiliare Case de vanzare 85 000 € Negociabil Beius Azi