Casa la cheie, in Santana - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Casa la cheie, in Santana Imobiliare Case de vanzare 79 000 € Santana Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Arad (judet), Strada Bicazului, la 79 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 1 440 m², are 150 m&sup2 suprafata utila si 180 m² of suprafata construita. Storia 4851528

02.11|18:21

Casa cu afacere la cheie,bar,200 mp,teren 1000 mp,Chinari, Santana 187 000 €Chinari - Azi la 200 m² Salvează ca favorit

16.08|02:16

Re/Max Dynamic va ofera spre vanzare, IN EXCLUSIVITATE, teren cu casa in loc. Santana. Casa necesita o renovare totala, terenul are o suprafata de 720mp. Utilitati: apa, curent, canalizare, gazul este pe strada si este posibilitate de bransare. Pentru detalii suplimenatare contactati-ma cu incredere la telefon! Număr niveluri imobil: 1 Număr Băi: 1 Posibilitate parcare: Nu Curent Apă Canalizare Gaz Încălzire Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

04.08|11:23

Re/Max va ofera spre vanzare, IN EXCLUSIVITATE, ZERO comision pentru cumparator, teren cu casa in loc. Santana. Casa necesita renovare, terenul are o suprafata de 720mp. Utilitati: apa, curent, canalizare, gazul este pe strada si este posibilitate de bransare. Pentru detalii suplimenatare contactati-ma cu incredere la telefon! Număr niveluri imobil: 1 Număr Băi: 1 Posibilitate parcare: Nu Curent Apă Canalizare Gaz Încălzire Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

28.11|03:15

82000 €: 82 000 €: !!! ATENTIE PROPRIETAR PERSOANA FIZICA !!! Anunt adaugat de One-deal ( Firma de promovari anunturi auto ) !!! Contactati proprietarul DOAR LA NUMARUL DE TELEFON DIN ACEST ANUNT !!! Casa de ...

04.05|09:49

Minunata case de vanzare cu 5 in Mures (judet), Strada Suseni, la 174 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 346 m², are 200.00 m&sup2 suprafata utila si 200 m² of suprafata construita. Storia 7496021

22.03|15:14

Minunata case de vanzare cu 7 in Mures (judet), Santana de Mures, la 219 900 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 800 m², are 240 m&sup2 suprafata utila si 360 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Private imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, garaj, electricitate. Storia 7300809

11.04|12:14

Minunata case de vanzare cu 7 in Mures (judet), Santana de Mures, la 234 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 2 440 m², are 260 m² m&sup2 suprafata utila si 260 m² of suprafata construita. Storia 7538160

04.06|15:41

Minunata case de vanzare cu 4 in Mures (judet), Santana de Mures, la 145 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 895 m², are 300 m² m&sup2 suprafata utila si 300 m² of suprafata construita. Storia 7598189

01.06|16:17

4000 €: 4 000 €: Vand Teren intravilan Santana de Mures,strada ciresului . 1173mp. 40€/m2.cu o mica constructie provizorie inclusa.

03.05|14:10

35000 €: 35 000 €: Vand teren in Santana de Mures in spatele blocurilor Anl. Terenul este nivelat gata pentru construit. Zid de sustinere de beton ridicat in spatele curtii. Deschiderea la strada 28m. Toate ac...

03.04|04:14

199000 €: 199 000 €: Casa de vanzare situata in Santana de Mures, zona ANL, situata pe doua nivele, P+M,izolata termic , 180 mp ,teren 354 mp, drum privat cu CF,dotata cu centrala termica pe gaz ,geamuri termo...

07.04|20:32

122400 lei: 122 400 lei: Vand doua parcele de teren arabil , una 28 arii si una de 40 arii in Santana de Mures,Labul de Sus ( intrare pe strada paraului) . PRET 1800 LEI ARIA, NEGOCIABIL .tel.0265323440

02.04|21:57

Loc de casa Santana Imobiliare Terenuri 15 997 € Negociabil Santana Azi 78 000 lei: Vand loc de casa 500 mp pret 16000 euro jud. Arad oras Santana str. Garofitei colt cu Crisana, zona este foarte linistita si curata. Aproape de piata, centru,supermarket, gara si la 5-10 min de mers p...

17.01|19:09

Casa, 82 Mp, Santana De Mures Imobiliare Case de vanzare 61 000 € Targu-Mures Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Mures (judet), Targu Mures, la 61 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 300 m², are 82 m&sup2 suprafata utila si 92 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Private imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 5099936

08.01|12:49

Casa de vanzare Santana 40 000 EUR Vand casa spatioasa in Sântana (1500 mp),  4 camere+bucataria, loc pentru baie, corido ... Arad Arad Telefon validat azi 285 m2

26.11|23:19

Vand loc casa in Santana 42 000 EUR Vand loc casa in Santana str 1 Decembrie ,in suprafata de 2800 mp front stradal 40 ml ,toate utilitatile la strada comision de la cumparator 2 % + TVA din valoarea de vanzare anunt publicat de SC Ralucip Imobiliare & Development SRL

21.03|15:29

Casa de vânzare în Santana Imobiliare » Case de vanzare 227 679 € Caporal Alexa Azi 1 111 111 lei: Vând casă în Santana

22.03|11:28

Vând casă în Sântana Imobiliare » Case de vanzare 25 000 € Arad Azi 25 000 €: Casă corect evaluată, în Comlaus Sântana, parțial renovată și nelocuita de 8 ani, caut proprietari de preferință tineri și dornici de muncă pentru a le oferi stabilitate și condiții optime de trai. Ci...

25.03|17:26

Casa de vanzare Santana Imobiliare » Case de vanzare 52 000 € Negociabil 52 000 €: Buna vand casa in Santana la 10 20 mini de Arad este compusa din 4 camere parchetate colidor baia si bucatarie pifnita atelier de tamplarie foarte mare curte betonata casa este izolata si este cu mans...

18.04|22:18

Casă de vânzare în Santana Imobiliare Case de vanzare 25 000 € Santana Azi 25 000 €: Casa de vanzare in Santana pe strada 1 decebrie Nr 54 negociabil 25,000 euro NEGOCIABIL detali la telefon 076527545

23.11|20:19

Casa de vanzare in Santana Imobiliare Case de vanzare 60 000 € Negociabil Santana Azi 60 000 €: Proprietar, ofer spre vanzare casa constructie pe un singur nivel, din văiugă+caramida,tencuita, construită in anul 1970 si renovată incepand cu 2014, avand o suprafață utila de 170 mp + anexe( 3 cote...

21.10|22:18

Casa de vânzare în santana Imobiliare Case de vanzare 34 200 € Negociabil Santana Azi 34 200 €: Casa de vânzare Santana La 20km Arad Din cărămida Casa are utilitățile : - apa - curent - gazu doar stradal Casa se da la schimb : apartament , camion + semiremorca Euro 5 , Euro 6

12.12|21:41

Vand casa in Santana Imobiliare Case de vanzare 60 000 € Olari Azi 60 000 €: Vand casa zona centrala in Santana pe strada Mihai Viteazu, la soseaua principala, suprafata totala teren 803 metri patrati.

09.03|19:50

Vând casa în Santana Imobiliare Case de vanzare 69 000 € Santana Azi

18.09|12:22

Casă în Sântana de Mureș Imobiliare Case de vanzare 90 000 € Negociabil Santana de Mures Azi

24.08|22:32

Casa Santana de Mures Imobiliare Case de vanzare 139 999 € Negociabil Santana de Mures Azi

02.01|15:03

Casa în Santana jud Arad Imobiliare Case de vanzare 60 000 € Negociabil Santana Azi

10.03|23:09

Casa la Santana de Mures 135 000 €Santana de Mures - Azi la 180 m² Salvează ca favorit

15.05|09:44

04.04|20:48

Vand Casa in Santana Imobiliare Case de vanzare 37 500 € Negociabil Santana Azi

30.05|00:37

Casa de vânzare în Sântana 120 000 €Prețul e negociabil Santana - Azi la Salvează ca favorit

30.09|06:44

De Vanzare Casa in Santana 170 000 €Santana de Mures - Azi la 120 m² Sterge din Salvate

14.07|11:58

Casa solida in Sântana 12 466 €Prețul e negociabil Santana - Azi la Salvează ca favorit

21.05|19:53

Casa Santana de Mures 81 500 €Prețul e negociabil Santana de Mures - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

09.08|01:14

Casa de vanzare in jud. Arad, Oras Santana. Zona buna aproape de centru si gara. -Suprafata totala 980 m2(casa + gradina) -Suprafata casa 150 m2 -etaj in rosu + geamuri termopane -parterul: 3 camere parchetate + living+ 2 bai + bucatarie + camara , complet utilata. -Casa este bine izolata, are 2 centrale termice , gaz + lemn -fantana + hidrofor Utilitati: gaz curent electric Petru mai multe detalii sunati la nr. 0755980204 Pretul este negociabil

30.01|17:25

Vand casa in Santana jud Arad Imobiliare Case de vanzare 65 000 € Santana Azi

30.08|18:45

Casă Vilă individuala in Santana 124 900 EUR Re/Max Dynamic ofera spre vanzare 0% comision la cumparator casa individuala in Santan ... Periferie Santana Arad azi 134 m2  |  5 camere Re/Max Dynamic ofera spre vanzare 0% comision la cumparator casa individuala in Santana! Casa are 800mp cu tot cu teren si este compusa din: -3 dormitoare -living -bucatarie spatioasa -baie -camara -pivnita -pod -atelier -camera tehnica -terasa In curte avem construit un garaj cu telecomanda!Deasupra garajului este construita o camera complet mobilata! Curtea dispune si de un semineu pentru gratarele de duminica! Confortul termic este realizat cu ajutorul centralei pe lemne sau pe gaz! Imbunatatiri:parchet,gresie,faianta,geamuri termopan,etc Curtea este spatioasa,beneficiaza de garaj,atelier,semineu,terasa! Teren in spatele casei! Pentru informatii si vizionare contactati-ma cu incredere! Publi24_1645839308

05.04|03:19

Vând urgent casă in Sântana 69 000 €Prețul e negociabil Santana - Azi la 240 m² Salvează ca favorit

03.10|10:31

Casa duplex in rosu Santana 114 000 € Santana de Mures - Azi la 119 m² Salvează ca favorit

11.11|10:38

Casa de vanzare 7 camere Santana 84 996 € Santana - Reactualizat Azi la 150 m² Salvează ca favorit

31.08|21:05

Casa cu 3 camere, 170 mp, Santana de Mures Blitz propune spre vânzare casă cu suprafată utilă de 170 mp pe un teren de 970 mp. Pentru mai multe detalii, oferte de preț si pentru a programa o vizionare, contactati-ne cu încredere! Vă stăm cu drag la dispoziția dumneavoastră, Echipa Blitz ! Cod ofertă ID BLITZ: P95808 1141 EUR/m2 | 170 m2 Santana de Mures, Mures 22 iulie 194 000 EUR Repostat automat Blitz propune spre vânzare casă cu suprafată utilă de 170 mp pe un teren de 970 mp. Pentru mai multe detalii, oferte de preț si pentru a programa o vizionare, contactati-ne cu încredere! Vă stăm cu drag la dispoziția dumneavoastră, Echipa Blitz ! Cod ofertă ID BLITZ: P95808 ID anunț: 1724858608

12.08|01:04

Urgent casa de vanzare in santana sau schimb. Case de vanzare Arad 52 000 €Negociabil Salveaza ca favorit 52 000 €: Vand casa in Santata, strada principala la 5 min de centru, pe strada muncii nr 129, casa este alcatuita din 2 corpuri .1 casa cu 4 camere, 1 baie, 1 bucatarie+1 bucatarie de vara, pivnita,camara , ac...

30.04|01:40

Casă în Sântana de Mureș, str. Pârâului Mic cu teren 50 ari. Imobiliare Case de vanzare 105 000 € Targu-Mures Azi 105 000 €: Vînd casă în Sântana de Mureș, str. Pârâului Mic, cu 3 camere, bucătărie, baie, teren 5000 mp(50 ari), deschidere 35 m, posibilitate parcelare, în spatele terenului este cartierul Horgoșa, apă, gaz, c...

14.07|09:58

Vand casa cu teren 25 ari Santana de Mures Imobiliare Case de vanzare 195 000 € Viilor Azi 195 000 €: 175 metrii patrati -casa locuibila 25 ari -teren Curte pavata Anexe: Garaj pentru 4 masini+magazie Foisor Dotat cu sistem de securitate: senzor de miscare+camere de luat vederi Etc.

06.06|19:14

Casa de vanzare Ors: Miercurea Nirajului str: Santana nr:131 Imobiliare Case de vanzare 30 000 € Negociabil Miercurea Nirajului Azi 30 000 €: 2 camera ,bucătărie, bucătărie de vară, pivniță, curte, grajduri fântână gradina!

22.09|06:51

Vând casa Santana 200 mp P+M teren 750mp Imobiliare Case de vanzare 187 000 € Santana de Mures Azi

17.08|21:10

Descoperă Casă nefinisată cu 4 Camere Sântana 76 000 € Santana - Azi la 120 m² Salvează ca favorit

07.11|15:43

Casa cu 3 camere, 215mp, Santana de Mures Blitz propune spre vânzare casă cu etaj din carămidă, cu suprafată utilă de 215 mp pe un teren de 660 mp. Casa este compusă din hol intrare, bucatărie, 2 camere de zi, 3 băi, 3 dormitoare, casa scării, terasă. Curte pentru grădinărit cu seră. Pentru mai multe detalii, oferte de preț si pentru a programa ... 926 EUR/m2 | 215 m2 Santana de Mures, Mures 22 iulie 199 000 EUR Telefon validat Blitz propune spre vânzare casă cu etaj din carămidă, cu suprafată utilă de 215 mp pe un teren de 660 mp. Casa este compusă din hol intrare, bucatărie, 2 camere de zi, 3 băi, 3 dormitoare, casa scării, terasă. Curte pentru grădinărit cu seră. Pentru mai multe detalii, oferte de preț si pentru a programa o vizionare, contactati-ne cu încredere! Vă stăm cu drag la dispozitia dumneavoastră, Echipa Blitz Cod ofertă ID BLITZ: P95796 Publi24_1724858637

26.07|21:08

Vand casa in Santana cu 3 camere complet Mobilata Imobiliare » Case de vanzare 97 000 € Santana de Mures Azi 97 000 €: OFERTA COMISION 0. Vand casa Duplex cu 3 camere, in Santana de Mures complet mobilata si utilata, cu suprafata de 120 mp utili si teren 350 mp. Casa are centrala proprie, geamuri termopan, usa metal...

05.02|07:16
  • >> Următoarea

Data adăugată