Casa la tara, in satul Darabani, comuna Negru Voda, judet Constanta - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Casa la tara, in satul Darabani, comuna Negru Voda, judet Constanta Imobiliare Case de vanzare 20 000 € Constanta Azi 20 000 €: Vand casa la tara, in satul Darabani, comuna Negru Voda, judet Constanta. Casa are 8 camere pe un singur nivel iar acoperisul este invelit cu tabla Lindab. Gardul cu care este imprejmuita curtea est...

25.01|21:17

Casa si teren la tara sat Darabani comuna Negru Voda judet Constanta 26 000 €Prețul e negociabil Darabani - Azi la 100 m² Salvează ca favorit

09.04|19:27

Vand casa la tara, in satul Darabani, comuna Negru Voda, judetul Constanta 20 000 EUR Vand casa la tara, in satul Darabani, comuna Negru Voda, judetul Constanta. Casa are 8 camere pe un singur nivel iar acoperisul este invelit cu tabla Lindab. Gardul cu care este imprejmuita curtea este din piatra, iar in curte despartiturile sunt din scandura. Dispune de camara, pivnita, vie de struguri, teren agricol, iar terenul de pe langa casa are suprafata de 1700 metri patrati. Casa dispune de apa curenta. Pentru gaz se foloseste butelie. Se preda mobilata cu ce este acum in ea, avand si paturi, frigider, televizor, cablu tv, veranda. Pret 20.000 euro Casa este a matusii mele (sora mamei nmele). Pentru mai multe detalii o puteti suna pe ea, la numarul Pentru poze puteti vizita locatia. Multumesc, Lucian. Publi24_1634761583

27.04|15:39

29900 €: 29 900 €: Negru voda-Centru casa de vanzare constructie chirpic,4 camere,bucatarie.Terenul este de 1900 mp cu un front stradal de 26 m. Casa este racordata la reteaua de apa(si canalizare), electricit...

16.05|20:26

39000 €: 39 000 €: Casa este situata în Oraș Negru Vodă la 50m de politie zona liniștită. 1100 mp teren intravilan. Casa are asfalt GAZE APA CANALIZARE CURENT . Imobilul este alcătuit din 3 dormitoare baie buc...

21.05|19:06

Teren intravilan oras Negru Voda, Judetul Constanta Imobiliare Terenuri 12 000 € Negociabil Negru Voda Azi

26.05|01:43

Vanzare ferma agricola Negru Voda - Constanta cu 240 hectare teren si Imobiliare Terenuri 1 900 000 € Darabani Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Constanta (judet), Darabani, la 1 900 000 €. Acest terenuri de vanzare are 2 400 000 m², iar conform Agentia imobiliara Elite Exclusiv principalele calitati alte terenului sunt electricitate, apa curenta, acces pavat. Storia 6120475

24.11|10:38

Vând casă la țară Comuna Unirea Județ Brăila Imobiliare Terenuri 17 000 € Braila Azi 17 000 €: Casă bătrânească și casă din bolțari construit 70 m2. apă curentă și lumina. Livadă cu 50 pomi fructiferi. Mai multe detalii la telefon.

10.09|19:41

Vând casă în comuna Cuza Vodă jud. Constanta Imobiliare Case de vanzare 12 309 € Negociabil Medgidia Azi 60 000 lei: Vând casă în comuna Cuza Vodă jud. Constanta , Mai multe detalii la nr de telefon!

01.02|01:26

Vand teren intravilan in satul Bolovani , comuna Cornatelu, judet Damb Imobiliare Terenuri 8 000 € Bucuresti, Sectorul 6 Azi 8 000 €: Vand teren intravilan in satul Bolovani , comuna Cornatelu, judet Dambovita, in suprafata de 1450 m2 , cu deschidere la sosea de 16 m.

05.06|21:14

20 lei: 20 lei: Spațiu de închiriat în orașul Darabani, județul Botoșani intr-o clădire nou construită în 2019. Se poate compartimenta/închiria o jumătate de spațiu (60mp). Se poate compartimenta și suprafeț...

19.03|20:30

Vanzare/inchiriere teren intravilan, judet Constanta, comuna Pecineaga Imobiliare Terenuri 2 € Pecineaga Azi

10.06|09:43

Casa pe negru. Voda 55 000 EUR Vind casa in giurgiu strada Negru Voda 72, teren total 600 m. Patratii si casa ar ... Giurgiu Giurgiu Telefon validat azi 600 m2

22.11|21:17

Casa Negru voda giurgiu Imobiliare Case de vanzare 56 000 € Giurgiu Azi 56 000 €: Vind casa pe negru voda 72 cu 600 m2 suprafata totala iar casa e p+1, iar suprafata casei de 120 m2 la etaj doua dormìtoare baie si bucatarie iar la parter un dormitor salon de 8 pe 4 m care necesita ...

08.01|00:39

Vand casa p + e ,colt cu Negru Voda !!! Case de vanzare Giurgiu 154 000 €Negociabil Salveaza ca favorit 154 000 €: Casa este construita in 2019 ,pe cadre de beton armat si caramida Porotherm. Locuinta se afla pe strada Caramidarii Vechi,nr 85 D ( de la Lucmar inainte si pana in bariera stanga,este strada care ies...

27.03|05:52

Mangalia casa de vanzare Negru Voda Imobiliare » Case de vanzare 76 000 € 76 000 €: Propunem spre vanzare o casa in Mangalia zona Negru Voda,3 camere  2bai,teren 1024mp,toate utilitatile,curent,apa,canalizare,zona linistita,aproape de plaja. Anunturi publicate de: You&Me Imobiliar...

18.04|10:57

Casa p+ 1 + pod 2018 colt cu Negru Voda Imobiliare Case de vanzare 153 500 € Negociabil Giurgiu Azi 153 500 €: Casa construita in 2018 ,din caramida Porotherm si cadre de beton armat cu 8 bare pe fiecare stalp. Sa construit cu materiale de calitate si s au respectat indicatiile inginerului structurist. Tampla...

27.06|19:42

Vand casa si teren in Negru Voda 1 810 €Prețul e negociabil Cap Aurora - Azi la 1 800 m² Salvează ca favorit

05.09|11:17

Vand casa în satul Tufesti judet Braila Imobiliare Case de vanzare 30 000 € Braila Azi 30 000 €: Vand casa în satul Tufesti judet Braila sau schimb cu apartament cu 3 camere cf.1. Suprafața de 4000 mp. Suprafața construită e de 200 mp. Casa dispune 5 camere, 2 bucătari cu faianță di gresie.1 baie...

08.09|21:35

Garsoniera Negru Vodă Schimb cu casa în oraș Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 23 000 € Giurgiu Azi

10.09|00:45

Casa zona centrala cu 630 mp teren Negru Voda 450 000 €Pitesti - Azi la 140 m² Salvează ca favorit

20.04|11:51

Casa de Vanzare in satul Voislova, Judet Caras-Severin Imobiliare Case de vanzare 14 771 € Negociabil Voislova Azi 72 000 lei: Casa este situata la drumul principal, aproximativ peste drum de biserica. Are doua camere, o bucatarie si o baie construita ulterior. Este curent, apa dar si fantata. Conducta de gaz este pe casa d...

18.02|05:59

AZURA Imobiliar - Casa Negru Voda, Central, Stradal 95 000 €Pitesti - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

21.05|08:16

Vând casă cu teren satul Zorile, judeţ Caraş- Severin Imobiliare Case de vanzare 18 000 € Negociabil Lugoj Azi

05.04|19:24

Vand casa Dragos Voda,Judet Calarasi Imobiliare » Case de vanzare 17 000 € Negociabil Dragos Voda Azi 17 000 €: Casa din caramida arsa in Dragos Voda, 4000 metrii patrati, acte la zi. Este aproape de autostrada A2 si de statia de tren.

03.02|03:30

Casă la tara ,in satul Nojag Imobiliare Case de vanzare 38 000 € Negociabil Deva 16 dec

23.12|01:42

Vând teren intravilan 493 mp. oras Negru Vodă - ideal construcție casa Imobiliare Terenuri 7 500 € Negociabil Negru Voda Azi 7 500 €: Vând teren intravilan suprafața de 493 m.p. în localitatea Negru Vodă, jud. Constanta. Este ideal construcție casă, terenul are dimensiunile apx. 50 m lungime si 10 m lățime. Strada este asfaltată ...

15.04|12:03

Vand/schimb Casa 2018 Caramidarii Vechi/colt cu Negru Voda Imobiliare Case de vanzare 225 000 € Negociabil Giurgiu Azi

06.01|01:28

Casa la tara, in satul Podeni, jud Cluj Imobiliare Case de vanzare 20 000 € Negociabil Podeni Azi

03.08|12:48

Vand casa la tara judet Arad sat Berechiu Imobiliare Case de vanzare 12 500 € Negociabil Berechiu Azi

13.06|16:37

Casa noua la țară in satul Nucet (19 km de Sibiu). Imobiliare Case de vanzare 28 500 € Negociabil Sibiu Azi 28 500 €: Casa este nouă! Si compusă din living, bucătărie, baie si dormitor . Se vinde la cheie cu următoarele finisaje: gresie,faianță,parchet laminat,obiecte sanitare,zugrăvită ,uși , geamuri termopan ,T...

16.06|09:32

Se vinde casa la tara in satul Chesa Bihor Se vinde casa la tara in satul Chesa central , 56km de Oradea , Constituita din doua corpuri de locuit , una cu doua camere , camara de alimente si un coridor , cealalata fiind din o camera si o bucatarie cu camara . Pentru cei interesati se poate oferii si poze din interior . In spatele casei se gaseste ... 327 EUR/m2 | 55 m2 Chesa, Bihor azi 18 000 EUR Se vinde casa la tara in satul Chesa central , 56km de Oradea , Constituita din doua corpuri de locuit , una cu doua camere , camara de alimente si un coridor , cealalata fiind din o camera si o bucatarie cu camara . Pentru cei interesati se poate oferii si poze din interior . In spatele casei se gaseste si o gradina mare cu fintina propie . Are serviciul de internet de la digi activ. Va rog contactati doar prin telefon . Publi24_1740502998

27.03|12:15

vand casa la tara si teren de 5000 mp judet Botosani Imobiliare Case de vanzare 18 500 € Podriga Azi

26.12|07:48

Lumimob Traves va oferă o casă la tara in satul Paulesti 36 000 EUR Agentia Imobiliara Lumimob Traves va ofera spre vanzare o casa la tara în comun ... Oradea Bihor azi 327 €/m2 | 110 m2 Agentia Imobiliara Lumimob Traves va ofera spre vanzare o casa la tara în comuna Brusturi , sat Paulesti.Casa se afla la drumul principal,este o casa veche din pământ și cărămidă ,renovata interior ,interiorul tencuit și tras furtun electric,pereții avand o grosime de 60-70 cm schimbat geamuri termopan ,iar partea mare de acoperiș este noua si centura de beton. Casa este compartimentata din 2 dormitoare , living cu bucătărie, baie , debara și o terasa acoperita , avand o suprafata utila de 110 mp iar teren 3000 mp. Prețul propus spre vânzare este de 36000 euro negociabil. Pentru mai multe informații și vizionare ne puteți contacta la nr de tel limpia D. Publi24_1658659067

24.07|13:38

Teren str. Negru Vodă 730 mp Imobiliare Terenuri 39 € Giurgiu Azi 39 €: Vând teren situat pe str. Negru Vodă, la 10 min. de școala 8, 15 min. de parcul Mihai Viteazu, 10 min. de Kaufland, zonă foarte liniștită, ideal pentru construit locuință, toate utilitățile, curent, g...

24.10|21:34

Apartament Negru Voda 52 000 €Giurgiu - Azi la 92 m² Salvează ca favorit

09.05|22:35

Casa, 256 m², Constanta (judet), Lazu Imobiliare Case de vanzare 146 900 € Lazu Azi Minunata case de vanzare cu 5 in Constanta (judet), Lazu, la 146 900 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 800 m², are 190 m&sup2 suprafata utila si 256 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Ciucardel Anica principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, electricitate. Storia 6492524